Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ciara

Propozycja !

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć .

Mam dwie propozycje zmiany mianowicie mówiąc chciał bym aby została dodana rozgrzewka jak i mr15 z przenoszeniem tt/ct jak jest na serwerze TP. Nie będę podawał nazwy aby  nie reklamować innej sieci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka by się zdała. MR 15? Co za różnica... Jak uważacie, ale zamiana teamów nic nie przyniesie. Tak więc dodanie rozgrzewki by było całkiem w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

według mnie przyniesie będzie bardziej ciekawsza gra =D

 

PTB miesza wystarczająco

Poza tym gra do 15 wygranych rund i zmiana i znowu gra do 15 rund na jednej mapie to sie znudzi. Mapa bedzie grana przez godzine.

Dodatkowo podczas zamiany PTB itak będzie robić swoje więc bez sensu.

 

Za to rozgrzewka by nam się zdała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka - tylko kosy , jak beda bronie , granaty to sie zrobi 4FUN a nie TP . 

Mr15 - neutralny . . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr15- wydaje mi się, że gra będzie trwać zbyt długo. Co do rozgrzewki to jestem jak najbardziej za, lecz tylko na kosy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka to bardziej na FFA, a nie TP jednakże jeżeli głównodowodzącemu nie będzie przeszkadzać to wiadomo. Jak już by miała być to tylko zabawa w nożownika :) inaczej chyba TP straciłoby swój bezcenny czar. Tylko żeby rozgrzewka nie wliczała się do rankingu, bo niektórym to uprzykrzy życie...nie każdy jest dobry w walce bronią białą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje to :
1. - Ustawic mr15 "np 8dla ct - 7 dla tt = 15 rund suma a nie jak jest teraz ze do 12 rund wygranych .
2. - usunac anty rash ?  wedlug mnie ten anty rash nie pomaga w grze tp. nooby z tt i tak kampia na eko .. 
3. bany za brak info i TP , dosc noobow typu "krzychu" 1 raz na cs ..
4. Friendly fire on 
5. Wiecej adminow bo na serwerze prawie w ogole nie ma adminow i jest burdel ciagle odpalone gowna z ns sa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.Tylko ja osobiscie  stawiam nie na kosy. 



 

- usunac anty rash ? wedlug mnie ten anty rash nie pomaga w grze tp. nooby z tt i tak kampia na eko ..

 

 

 

 

Antyrash nie pomaga?? A ja sadze ze bardzo pomaga gdzy nie ma adminow np.



A tak naprawde jedyna rzecza ktora ja bym zmienil na serwie tp  to jest : Frendly fire -ON. O wiele barzdiej urozmaica gre ,i napewno jest wiecej myslenia w czasie gry.

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie do obu propozycji. Co to ma być 4FUN czy TP? Rozgrzewka na pewno nie pasuję do modu TP, więc moim zdaniem to odpada. Mr 15? Mapa grana by była z 40 min ... Więc to jest bezsensu. Jeżeli chodzi o FF to było wiele razy takich propozycji, więc włączanie FF jest bezsensu, ponieważ jest to serwer s/ns i dzieci waliły by wszystkich po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli chodzi o FF to było wiele razy takich propozycji, więc włączanie FF jest bezsensu, ponieważ jest to serwer s/ns i dzieci waliły by wszystkich po kolei.

 

Watpie ze FF by tak wygladalo .Poza tym admini by tez tego pilnowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym admini by tez tego pilnowali.

 

Adminów prawie wgl nie ma na serwie, rzadko ich widuje, uwierz mi ta propozycja nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administrator jest rzadko na serwerze ? Jestem akurat dosyć często :) Rozgrzewka jest dobra i to nie jest tka jak w 4fun na TP też są rozgrzewki ! FF powinno być włączone tak jak na serwerze TP ! MR15 ? Chodziło akurat o to aby zrobić tak jak na mixach czy też turniejach . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z graczy widze ze ma inne zdanie na ten temat :-) .Wiec dajmy sobie spokoj  ,zostawmy bez zmian i wtedy bedzie najlepiej.

Dlatego przydała by się Ankieta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po GT jak jesteś często. Raz na 2 dni wbijesz. OMG ,  rozgrzewka? Może jeszcze rs;y, bullet dmg, nwm , wrzuć tych pluginów ile tylko się da, to jest TP, nie 4FUN, rozgrzewka jest bezsensu, bo to już nie bd prawdziwe TP, a FF można by było włączyć gdyby serwer był only STEAM, ponieważ wbijają dzieci, które biją swoich bo jest 'fajnie'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę mi się z Tobą kłócić ile jestem na serwerze , bo to nie ma sensu :) 

Według mnie powinno być proste TP :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MR 15 bardziej przypomina ESL, ale rozgrzefka na kosy ? To bardziej na 4funie chyba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×