Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Borsuk Miodowy

awp_india Może ?

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Borsuk Miodowy
Nick cheatera: aa
Serwer: awp_india
Data + dokładna godzina: 15:25  2013-12-23
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): NS
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 83.20.147.166:27005  

 

Demko: http://speedy.sh/X4K6T/aa.dem

Demo krótkie więc rozpisywać nie będę, wystarczy obejrzeć połowę.

Nie chciałem banować następny raz, więc zostawiam wam do oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

haha fajne demko tylko ze nie widac nic na tym demku...

trzeba sie nauczyc grac ;:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banowałbym^^

 

(a te twoje marne posty i doniesienia na innych graczy są słabym tłem. Od razu jak dostałeś ode mnie pierwszego bana wiedziałem, że coś jest nie tak. Uznałem, że mogłem się pomylić. Teraz widzę, że nie.)

 

Brawo Borsuk.

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

no kolega się nam ładnie popisał swoim skillem. Wystarczy obejżeć pierwsze 2 minuty demka, a w szczególności tą akcje jak ten typ goni tam na górze ~ 2:30 bodajże (mi demko zaczyna się od 1:30 o/), a ty próbujesz zwodzić po nim celownikiem, ale coś za sztywna ta Twoja łapa i niezbyt nadążasz :/

Miło było, cześć.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

no kolega się nam ładnie popisał swoim skillem. Wystarczy obejżeć pierwsze 2 minuty demka, a w szczególności tą akcje jak ten typ goni tam na górze ~ 2:30 bodajże (mi demko zaczyna się od 1:30 o/), a ty próbujesz zwodzić po nim celownikiem, ale coś za sztywna ta Twoja łapa i niezbyt nadążasz :/

Miło było, cześć.

 

No pewnie wez mi tu koles sie nie wypowaiadaj ja czekam na moderatora ze grac nie umiecie

 

hahahaha jak on czysto gral :)

No pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha jak on czysto gral :)

Typie, nie znasz sie to po co sie wypowiadasz? Ja swoje wiem i swojego zdania nie zmienie. Typ ma wh jak nic i nawet sie z tym nie kryje. Widać to od razu jak zwodzi celownikiem po modelu (to, co pisałem wyżej). Widac to tez, jak zabija tt "z respa". Tamten wyskakuje zza skrzynki, ten jedzie po modelu i strzela hs'a (nie pamietam czasu, bo z tel pisze, ale to jakos na poczatku bylo).

A tak na marginesie,nie trzeba wyszukiwać jakiś "super akcji" z Twojej strony, czy ogladac 20 minut hltv i szukac "perelek". Wystarczy te niecale 3 minuty demka, ktore nakrecił Borsuk.

Powodzenia na innych serwerowniach no i wesołych ;>

Ps. Bylem tu adminem i zlapalem multum cziterow, zarowno ns, jak i steam, wiec daruj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jasne ale po co sobie tu posty nabijacie, jak tutaj moze sie tylko wypowiadac ja borsuk i petrus i drew ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Pisałem, że pytam pozostałych o zdanie, więc otrzymałem odpowiedzi, jeżeli mówią prawdę to wylatujesz ale demko jeszcze musi obejrzeć np.Petrus czy Drew. Czekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×