Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
+WinForShot

Couter Strike

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam wielki problem otóż gdy pobrałem CS był w nim jakiś błąd gdy wszedłem pierwszy raz full screen był wyłączony i gra nie mieściła się w oknie pulpitu ekran przecinał się tuż po opcji ''znajdź serwer'' reszta była poza ekranem monitora.Odinstalowywałem i instalowałem inną wersję cs ale widać że to ustawienie się zapisało albo coś. Jeśli ktoś wie jak wymusić full screen  albo coś. Z góry dziękuję :) Liczę że mój problem zostanie rozwiązany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiasz CSa i wybierasz Options -> Video i odznacz opcję "Run in a window". Zmień też rozdzielczość na odpowiednią do tej, którą masz ustawioną w systemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ale mi się przecina ekran i niema  options ponieważ jest jak by schowane pod oknem pulpitu :(

Edytowane przez +WinForShot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz NS to:

kliknij PPM na skrót -> właściwości -> w rubryce "Element docelowy" po nazwie hl.exe robisz spację i wklejasz to:

-width 640 -hight 480 -windowed

Gra uruchomi sie w rozdzielczości 640x480 w oknie. Jeśli chcesz inną rozdzielczość to zmieniasz odpowiednio parametry.

Jeśli chcesz, aby gra uruchomiła się w trybie pełnego ekranu wpisz:

-width 640 -hight 480 -full

 

Jeśli Steam:

Wejdź w Biblioteke -> PPM na CS -> Właściwości i na karcie Ogólne wybierasz "Parametry Startowe". W nich wklejasz powyższe parametry :)

 

Działa już prawidłowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem. Ustawiłem rozdzielczość na największą i tylko na dole był czarny pasek. W Video>Display Mode przestawiłem na Widescreen i problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem. Ustawiłem rozdzielczość na największą i tylko na dole był czarny pasek. W Video>Display Mode przestawiłem na Widescreen i problem zniknął.

A co napisałem wyżej?

 

Uruchamiasz CSa i wybierasz Options -> Video i odznacz opcję "Run in a window". Zmień też rozdzielczość na odpowiednią do tej, którą masz ustawioną w systemie :)

Czytanie nie boli :P

 

 

Dzięki wielkie :)

Czyli problem rozwiązany rozumiem? Miłej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×