Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zlopus1g

Zlopus1g Wita .

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam na imie Łukasz mam 18 lat , mieszkam w Krasnymstawie (woj. Lubelskie ) . Gram w CS od 6 lat , nie sugerujcie sie ,że na steamie mam przegranych 30 h , ponieważ na poczatku gralem na NS 800 h , nastepnie steam 2k8 1000 h , nastepnie steam 2k10  1900 h , a teraz mam nastepnego :) . Od 7 listopada bierzacego roku jestem sędzia AntiCheat , poczatkowo zaczynalem od Rekuruta , nastepnei Pomocnik i Sedzia . Adminowalem na wielu sieciach w 2010 roku sieć Csgaming , która sie rozpadła po 2 latach mojej kadencji . Nastepnie pomagalem przy serwerach kolegom którzy tworzyli własne sieci , niestety też padły . Ostatnimi czasu bylem H@ na Fazowni , ale odeszlem ( w jakims stopniu zostalem wyrzucony ) . Teraz gdy szukałem nowej sieci , trafilem tutaj za pośrednictwem drafta (kierownik AC ) który mnie polecil jednemu z H@ CS - Kopytko . Co wiecej , hmmmm ..... lubie kobiety , sex i sport . Ale jak ktoś sie obija to nie ma wyjatków czy to kobieta czy nie każdy ma u mnie 3 szanse , radze ich nie zmarnować :) . Chętnie bede brał aktywny udział w życiu forum , jak i serwerów . 

 

Pozdrawiam zlopus1g . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema zlopus1g,land,turek1g,kyuu, rodos. Ile jeszcze fejk kont będziesz miał? -_- Całe to AC jest żałosne. Szkoda nawet cokolwiek jeszcze pisać... żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

siema zlopus1g,land,turek1g,kyuu, rodos. Ile jeszcze fejk kont będziesz miał? -_- Całe to AC jest żałosne. Szkoda nawet cokolwiek jeszcze pisać... żenada

hahaahahah , ty smieszny jesteś ziomek :D , Land jest mangamentem , tylko ja mam po nim Nick i tyle , jak sie nie znasz to sie nie udzielaj prosze Cie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×