Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mitusubaszi

Nowe mapy

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema pisze z prośbą o dodanie nowych map typu: wiocha  , westwood_mtk , dustyaztec . Gra ciągle ratsa i ratsa1337 oraz longa jest bardzo nudne czasami wpadnie jakaś inna mapa ale to bardzo rzadko ;/ proponuję również aby nie można było wybrać tej samej mapy przez 7  kolejnych granych a nie przez 4czy 5 jak do tej pory. prosze też aby gracze dali propozycje map które można wgrać.    Pozdrawiam mitusubaszi                           

AAA i można zmienić rs na servie  cod 

Edytowane przez mitusubaszi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe mapy mogly by byc ale zauwaz ze wieksza ilosc graczy chce ratsy i dlatego one tak czesto sa a ze dla Ciebie sa nudne to nikt nic na to nie poradzi, moim zdaniem dodanie nowych map nic nie zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi robi się już nie dobrze (nie tylko mi) gdy non stop leci rats, west, rats1337, westbig, long.

Tak jest w kółko.

Sam zacząłem ostatnio proponować graczą inne mapki. Na CoD'a po długiej nieobecności (ponad 2 miesiące) wróciła mapa: hns_ytt_simpson :D

 

Trzeba coś z tym zrobić, ale nowe mapy (tak jak napisał MaTeUsZ) nic nie dadzą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wychodze jak ten rats jest ile mozna ten badziew grać ... nic nowego ciągle to samo mała mapa na pełny serv a jeszcze lepiej jak pełny serv i longa gramy gra mija się z celem moim zdaniem . Ale zmieniając  licze ostatnio granych map do 8-9 myśle że jest to coś w stanie zmienić . czekamy na kolejne propozycje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mi robi się już nie dobrze (nie tylko mi) gdy non stop leci rats, west, rats1337, westbig, long. Tak jest w kółko.

West dobrze mówi jest taka mapka jak de_dust2012 ale chyba mało osób wie że jest na Cod bo jest bardzo rzadko grana :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co powiecie na to ?    DOWNLOAD: http://cs.gamebanana.com/maps/146588



Rozpiepszyłeś System, Pozdro dla ciebie.
Taka mapa na 4Fun nie na Coda Ale OK. Jestem przeciw dodania tej śmiesznej mapy.

Zgodzę się z tym co pisze WestCC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pumaja jestem za tą mapką którą dałeś/łaś mam prośbę napisz jak ona się nazywa ok?

A co do tamtych map to jestem tego samego zdania, że tamte mapki się mogą znudzić i nie chce się już grać na tych mapkach i serwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za dodaniem nowych map np. de_hel cs_alpin cs_italy_remake

Edytowane przez Bunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Rozpiepszyłeś System, Pozdro dla ciebie. Taka mapa na 4Fun nie na Coda Ale OK. Jestem przeciw dodania tej śmiesznej mapy. Zgodzę się z tym co pisze WestCC. 



Z tego co wiem, to Ty już się pożegnałes z forum, więc nwm czemu się wypowiadasz.. Może i ta mapka bardziej sie nadaje na 4funa. ale myślę że to będzie fajne urozmaicenie : ) + Nie wypowiadaj się na temat moich postów, Bo nie chcę nieprzyjemnych sporów : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro kazdy kto sie wypowiada w tym temacie jest przeciwko ratsa to dlaczego one tak czesto sa ? same sie wybieraja ? widac wieksza ilosc graczy chce aby one byly grane czesciej a tylko nieliczni sa przeciwko albo po prostu kazdy bez patrzenie wybiera 1 a tam zazwyczaj jest rats a pozniej sa pretensje ze kto wybral taka mape. Wyjsciem moze bedzie dodanie map ktore bede rowniez lubiane jak rats albo wprowadzenie ze mapa ktora juz byla bedzie dopiero mogla byc wybrana jak minie np 7 map  albo mapy bede ustawione w kolejce i bez mozliwosci wybierania. Ostatnia propozycja wydaje sie byc najlepsze wtedy beda grane wszystkie mapy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

skoro kazdy kto sie wypowiada w tym temacie jest przeciwko ratsa to dlaczego one tak czesto sa ? same sie wybieraja



Ja przeciwko ratsa nic nie mam, nwm wgl. czemu macie do niego problem, jest fajny, to go ludzie wybierają. A zeby mi teraz nikt nie powiedział, dlaczego podaję propozycje map, bo moja mysl to te mapy, które ja podaję zamienic je za te, na których nie gramy, mapy typu de_mirage, cs_italy, któr są nie grane . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puma jak nazywa się ta mapka, awp_crazyjump czy jakoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odrzucona.

 

1. Identyczny temat był tu: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32808-nowe-mapy/

2. Gracie non stop te same mapki, bo je typujecie do vote, a później w głosowaniu wybieracie ... Mapek jest bardzo dużo na serwerze, nie moja wina, że wybieracie cały czas te same.

3. Jeżeli jakieś mapy są mało grywalne i chcecie, aby je wyrzucić to załóżcie nową propozycję zmian w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×