Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Przemek_1991

[dust2 only] Ban za ping?

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Przemek
Serwer: dd2 only
Twój SteamID: brak
Twoje IP: 193.108.220.49 
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): około 19
Powód bana: Ping
Nick Admina który zbanował: ArTuReK
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):

 

Słuchajcie, dlaczego w ogóle otwieram taki temat? 

Nigdy nie miałem kłopotów z pingiem. Może to być oczywiście moje niedopatrzenie. Mogłem zminimalizować cs i zacząć łazić po innych stronach, przez co ping skakał. Mogło się tak zdarzyć, okej. Ale standardowym banem za ping, jak obserwuję serwer, jest 5 minut, maks pól godziny,. W konsoli widnieje ban na tydzień. Chciałbym po prostu usłyszeć wyjaśnienia. Aaach, jako amator internetu radiowego (dla mniej zorientowanych, cała moja wioska ma takie zewnętrzne IP jak moje), oprócz mnie na tym IP gra też chłopak o nicku "Wedkarz~~NakurwiamWegorza" albo jakoś podobnie. Wiem że czasem ping mu wariował, ale mimo wszystko w konsoli widnieje mój nick, więc wygląda na to, że wina leży po mojej stronie. .Nie mam z tym problemu, odcierpię tydzień, ale mimo wszystko prosiłbym o wyjaśnienia :)

9blqmh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@TuReK, patrz uważnie co robisz. Poza tym chyba widzisz na ile dał się ban, więc czemu ma miejsce taka sytuacja? Pewnie, może nie złoży skargi... po co o tym komuś wspominać. Jeżeli się pomyliłeś należy niezwłocznie napisać do kogoś z UBS lub założyć temat z prośbą o UB.

 

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×