Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BtL

Spadki FPS, gdy ruszam myszką

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, odkąd powróciłem do gry i zainstalowałem cs'a mam mały problem z fpsami. Mianowicie w menu co kilka sekund spadają FPSy - mam 100 i nagły spadek do iluś tam i powrót, a gdy ruszam muszką jest podobnie xD Czytałem na necie i widać, że ktoś miał też takie problemy. Oczywiście zastosowałem się do wszystkich poradników, ale i tak chuja daje. Nie jest to wina sprzętu, bo wcześniej nie miałem podobnych problemów. Komputer jest czyściutki, bo w tym tygodniu instalowałem windowsa.

 

Ktoś ma jakieś propozycje lub miał podobny problem i poradził sobie z nim?

 

pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kattler, czytaj ze zrozumieniem geniuszu..

 

@mAlinowazelkA, mam tak ustawione, ale i tak ciągle występuje ten problem. Mam 100 fps mija kilka sekund spadek do 30 i znowu 100. Gdyby nie było to tak odczuwalne to grałbym nadal, ale niestety nie idzie w ogóle strzelać, bo co chwile lag - teleport i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz procesor 2rdzeniowy to proponuje wcisnać kombinacje alt+ctrl+del i tam gdzie masz hl.exe kliknąć PPM i ustawić koligacje tj. Wyłączyć jeden ze rdzeni. U mnie to pomaga :). Jeżeli pomogłem to odezwij sie w komentarzu. PS. Wyłączam zawsze CPU 01.


Edytuje żeby coś dopisać. Jeszcze jedna mała uwaga. Najpierw musisz wejść w gre a później ją zminimalizować po czym dopiero wykonać tą kombinacje i wyłączyć 1 rdzeń. Pozdrawiam.

Edytowane przez wocen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@AchMed16274, wiem, słyszałem o tym, ale nie miałem takiego procesu.

 

@@wocen, niestety nie mam 2 rdzeniowego kompa :P

 

Dzięki za chęci, ale problem rozwiązałem. Na początku proces steam na nicki, a hl na normalny i pomagało. Z czasem problemu ustał i nie muszę już tego robić. Jeszcze raz dzięki za pomoc :P

 

Problem póki co rozwiązany, gdy znowu to wróci zgłoszę post moderatowi i poproszę o otworzenie tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×