Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Kopytkowy News nr13

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

elboyv.jpg

 

Witam serdecznie! Dziś mam przyjemność zaprezentować Wam ostatnie wydanie Kopytkowego Newsa w tym roku. Dowiecie się o zmianach, które zaszły w ciągu ostatnich 7 dni oraz o ciekawych wydarzeniach. Zapraszam do przeczytania!

 

2z9mukl.jpg

 

Na wstępie chciałbym Was zachęcić do zagłosowania na najlepszą choinkę wstawioną na forum. Zagłosować możecie w tym temacie: > klik <

Trwają również zapisy na noworoczny turniej 2 vs 2. Oczywiście nie obędzie się bez nagród, ale jak dotąd są one tajemnicą, jednak na pewno nie zawiodą żadnego zwycięzcy! Jesteś chętny do gry? > kliknij <

Ponadto nadal jest promocja dotycząca sklepu i jeszcze macie szanse na zdobycie najwyższego "levelu" na serwerze Call Of Duty, ponieważ całkiem niedawno był reset.

Rozpoczęliśmy również współpracę z portalem AntiCheat.pl. Od teraz każdy gracz Steam wrzucony do działu Blacklisted będzie lądował na wyżej wymienionym portalu.

 

dn224y.jpg

Z funkcji Moderatora forum, opiekuna serwera i innych wszelkich adminów na serwerach zrezygnował @maksiu921.

Serwer DD2 powitał w swoich szeregach admina @RYJ. Swych sił próbował również @Achilles, ale niestety podanie zostało odrzucone ze względu na ban na VAC.

Niestety serwer DM+BF2 nie powitał nikogo, a wręcz przeciwnie - do rangi użytkownik został zdegradowany @zniszczenie. Swych sił próbował @Maciek Gawryluk, ale niestety nie przyszedł jeszcze czas na to stanowisko (niespełnione wymagania).

Serwer Team Play powitał admina @ciara.

O admina na serwerze AWP starał się @aa- ss, ale podanie zostało odrzucone z powodu braku Steam - jak się okazało po 20 minutach od odrzucenia podania używał wspomagacza [WH] na serwerze, na którym ubiegał się o admina.

 

Propozycje zmian:

 

-> DD2 Only:

 

mta6n9.jpg zmianę serwera na typ DD2/INFERNO oraz dodanie na serwer modu BF2 [bez działających odznak oczywiście]

 

-> COD:

 

mta6n9.jpg ulepszenie klasy Szturmowiec; zmianę klasy klasy Strzelec Wsparcia; możliwość wymiany perkiem więcej niż jeden raz na mapę; dodanie modelu broni do Deagel przy perku Deagel Master; ogólne osłabienie klas premium;; dodanie perku Predator Klikasz; dodanie schowka na perki; dodanie monet za które można kupić przedmioty w sklepie;

 

-> DM+BF2:

 

mta6n9.jpg dodanie dodatkowych odznak; usunięcie mapy cs_wiocha

 

***

2q8ys2b.jpg To, że nie wymieniłem propozycji zaakceptowanych nie oznacza, że mi się nie chciało - po prostu takowych nie było.

***

 

ip9uzo.jpg

104q1w6.jpg

1. Nabywca Skilla AzT

2. Wider

3. ^ ^

 

2gwgync.jpg

1. ~D!No

2. Aim BOt aka wodka

3. Lamer

 

ngrokp.jpg

1. Music

2. Baku:S

3. bende admin[dem6n6l6gia-2]

 

357fse9.jpg

1. FoRfItEr

2. WinterFresh1906

3. Anarchia.! ;D | NKW

 

zsk3n4.jpg

1. Smakosh

2. What's the gypsy ?

3. bH

 

z2syr.jpg

 

 

Żona programisty mówi:
- Ciągle jesteś zajęty i siedzisz przy komputerze. Żebym choć miała dziecko.
- Kładź się, będziemy instalować!

 

Przyjeżdża Amerykanin na wieś i gospodarz do niego mówi:
- Idź do chlewa i wyciepej gnój.
Amerykanin mówi do gospodarza:
- What?
- Łot kunia i łot krowy.

 

Do seksuologa przychodzi para w podeszłym wieku.
- Czym mogę Państwu służyć? - pyta doktor.
Starszy pan mówi:
- Czy Pan doktor nie zechciałby popatrzeć jak odbędziemy stosunek?
Doktor spogląda na nich zaskoczony, ale wyraża zgodę. Kiedy para skończyła, doktor mówi:
- Nie widzę żadnej nieprawidłowości w Państwa stosunku.
Para płaci za wizytę 50 zł i wychodzi. Identyczna sytuacja powtarza się przez kolejne parę tygodni. Wreszcie doktor nie wytrzymuje i pyta:
- Co dokładnie chcecie znaleźć?
- Niczego nie chcemy znaleźć, Panie doktorze - odpowiada starszy pan.Ona jest mężatką, więc nie możemy pójść do niej. Ja jestem żonaty, więc nie możemy pójść do mnie. W Holiday Inn każą płacić 90 zł, w Hiltonie 108. U Pana robimy to za 50, z czego kasa chorych
zwraca mi 43.

 

Icek pyta ojca; tate jaka jest różnica między teorią a praktyką. ojciec wola żonę i2 córki i pyta; Czy oddadzą się za 1000000zł.Jak najbardziej odpowiedziały. A ojciec na to : widzisz synu teoretycznie jestem milionerem a praktycznie mam 3 kuźwy w domu.

 

Rusek, Niemiec i Polak biorą udział w konkursie na rzut pralką, tak by się nie rozwaliła. Pierwszy rzuca Rusek i pralka się rozbiła. Drugi rzuca Niemiec i pralka też się rozwaliła. Trzecia rzuca Polak i pralka się nie rozbiła. Po konkursie Polak spotyka swoich rywali i chwilę rozmawiają:
- Jak tego dokonałeś?- pyta się Rusek.
- Zastosowałem CALGON, bo w końcu życie każdej pralki to CALGON.

 

2rgdy0l.jpg

 

A teraz czas na zabawę :) Otwórz program do pisania lub przygotuj kartkę i odpowiedz na poniższe zagadki. Po napisaniu odpowiedzi porównaj je z tymi w spoilerze.

 

01. Było 9 ryb. 4 utonęły. Ile zostało ryb żywych?

02. Szedł facet cały ubrany na czarno. Niebo było zachmurzone i w oknach domów też nie było świateł. Jechał czarny samochód bez włączonych świateł, ale zauważył tego kolesia i go wyminął. Jak to możliwe?

03.  Nad stawem było 12 kaczek. Myśliwy zastrzelił 4, a reszta uciekła. Ile kaczek zostało nad stawem ?

04. Skąd wyjeżdża czołg?

05. Co to jest: najpierw jest zielone, potem czerwone, później niebieskie, a następnie żółte? Wiesz?

06. Co to jest: chodzi po ścianie i stuka?

07. Dlaczego jak jest zimno to blondynka staje w kącie?

08. Ojciec Basi ma 5 córek o imionach: Ala, Bela, Cela, Dela. Pytanie: Jak ma na imię piąta córka?

09. Jakimi rekami witają się papieże ?

10. Ile możesz zjeść jajek na czczo?

 

01. Ryby nie toną.

02. Szedł w dzień.

03. 4 bo reszta uciekła.

04. Czołg wyjeżdża znienacka.

05. Wiesz? ...ja też nie, ale fajnie zmienia kolory.

06. Mucha z nogą w gipsie.

07. Bo tam jest 90 stopni.

08. Basia.

09. Jest tylko jeden papież.

10. Jedno, bo drugie nie będzie już na czczo.

 

 

2zje2ww.jpg

 

Za kilka dni rozpoczniemy nowy 2014 rok. Z tej okazji życzymy Wam spełnienia marzeń oraz wszystkiego czego sobie zażyczycie ( w umiarze :)). Spełnionego oraz udanego sylwestra i nowego roku życzymy!

 

Tak oto doszliśmy do końca tego numeru Kopytkowego Newsa. Dziękujemy za poświęcony czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 10

Wszystko na wysoki połysk: treść, estetyka, rozrywka i wszystko inne.

Mucha nie siada.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×