Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Piszę ws. mojego odrzuconego podania o admina serwera.

 

Link : http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32584-podanie-achilles/

 

Otóż spełniam wszystkie wymagania i w ogóle nadaję się , lecz moje podanie zostało rozpatrzone negatywnie ze względu na VAC bana. Ten VAC ban jest nałożony na grę "Call of duty : Modern Warfare 3 - Multuplayer" , więc wszystkie gry mi działają. VAC bana nie zarobiłem ja , lecz były użytkownik tego konta. Jestem uczciwym graczem i nie satysfakcjonuje mnie gra na czitach. Piszę temat , ponieważ chciałbym dostać szansę. Możecie mi dać np. admina próbnego na okres 2 tyg. i jak się sprawdzę to adm zostaje , a jeżeli nie no to odbieracie mi rangę. Mam nadzieję , że jakoś ulitujecie się nade mną i dacie szansę :) 

 

Pozdrawiam !

 

PS. Zmieniłem nazwę na "fuN." i gt działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAC to VAC.

W dzisiejszych czasach nikt Ci nie uwierzy na słowo. Poza tym kilka osób też się wypowiedziało. Między innymi też ja.

Najszybszym wyjściem jest nowy steam.... lub zrezygnowanie o ubieganie się o adma.

Próbny admin w tym wypadku jest nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAC to VAC.

W dzisiejszych czasach nikt Ci nie uwierzy na słowo. Poza tym kilka osób też się wypowiedziało. Między innymi też ja.

Najszybszym wyjściem jest nowy steam.... lub zrezygnowanie o ubieganie się o adma.

Próbny admin w tym wypadku jest nie na miejscu.

 

 

Dyskutowałbym tutaj , gdyż z tego co pamiętam kiedyś na innych serwerowniach takiego problemu nie było -,- Przecież mówię , że ban nie mój , próbny admin byłby moim zdaniem najlepszym wyjściem , ponieważ sprawdzilibyście mnie czy się nadaje. Jeżeli mi nie wierzycie , że bana nie dostałem ja to się dziwię , że jeszcze ss'ów mi nie zrobiliście ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że jeszcze dyskutujesz w tej kwestii.

NIGDY! nikt nie uwierzył tutaj nikomu na słowo i tak się nie stanie(chyba, że Petrus coś innego wymyśli). Czy to przy banach, czy przy innych tematach.

Sam nawet musiałem przedstawić dowody w jednej nietypowej sytuacji i NIKT na słowo mi nie wierzył. 

Dlatego VAC to VAC. Admina z takimi podpinkami nie powinno być.

 

Admin "testowy" mógłby być w przypadku wątpliwości czy się nadasz(chodzi o kwestie ogarnięcia amx, rozpoznawania, itp). 

W tym przypadku to jest BAN(VAC), więc nie rozumiem co taki admin "testowy" miałby zmienić.

Możesz sobie grać czysto, ale wciąż na steam masz VAC.

 

Powtórzyłem się za dużo z tym VAC, ale może to wreszcie sobie uświadomisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Zelka mówi VAC to VAC. Sam jestem przykładem z moim "byłym" kolegą , który dostał bana na VAC i żadne tutaj tłumaczenia nie pomogły, tak jest i w Twoim przypadku.

 

Ludzią nie jest warto ufać , a już na pewno nie przez internet ! (przykładów na kopytku było wiele...)

 

Nowy steam, graj udzielaj się i wtedy spojrzymy na to z innej perspektywy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem screeny , aby udowodnić swoją niewinność.

 

Link : 

http://speedy.sh/2wnTY/Steamik.rar

 

Otóż zrobiłem screena gdzie pisze , że posiadam bana na Call of Duty : Modern Warfare 3 - Multiplayer.

Dodatkowo zrobiłem screeny wszystkich CoD'ów na tym koncie , i tam dobrze widać , że ostatnia rozgrywka w CoD'a była w lipcu tego roku , a konto posiadam bodajże od września , a reszta gier to tak w okolicach kwietnia. Widać też z boku , w liście gier, że na biało podświetlona jest tylko jedna gra - Counter Strike , którą zainstalowałem. Myślę , że to wyjaśnia moją niewinność i mam nadzieję , że mi uwierzycie. Jak chcecie jeszcze jakieś screeny to z chęcią wstawię.

 

 

PS. truskaw pisze się ludziom , a nie ludzią ;)

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnia to tyle, że ban jest na COD. Spoko. Ostatnia rozgrywka dawno. Też spoko.

Pozostałe:

Bardzo łatwo jest odinstalować wszystko i tylko csa zostawić.

Nikt nie wie czy steam był Twój dopiero we wrześniu czy może w marcu, kwietniu, maju, lipcu, itp. Więc nie wyjaśnia to czy ten ban nie jest akurat Twój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden dowód - mam słabego kompa ! Mój komp ma przeszło 10 lat , więc chyba logiczne , że nie będę ściągał CoD'a który mi na najniższych nie pociągnie. malinowazelka jak mnie oskarżysz , że teraz to zmyślam to się zastanów czy mając dobrego kompa to grałbym w cs'a 10 lat starego ? Przecież steam ma bana tylko na MW3 - Multiplayer to czemu by tak nie zagrać w Cod'a Black Ops II , albo MW3 ?

 

Jak mi nie wierzycie to mogę zrobić jakiegoś speed test i screen'a.

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem poleciałeś. 

malinowazelka jak mnie oskarżysz , że teraz to zmyślam to się zastanów czy mając dobrego kompa to grałbym w cs'a 10 lat starego ? 

Intel i5, 1gb grafika, 8gb ram  - jakoś nie przeszkadza mi to w grze w csa. 

Twoje argumenty są coraz bardziej śmieszne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Niestety, ban na VAC to VAC... Z takim banem się nie kupuje steam...

Załatw nowego steam i wtedy nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×