Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
(Pasiasty)

RANGA ODEBRANA Podanie Pasiastego ;)

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Pasiasty
2. Steam ID:0:0:59355425
3. Wiek: 17
4. Czas spędzony na Serwerze: Nie wiem, ale dość sporo ^_^
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: 7/10
6. Znajomość AMXX (x/10): 7/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Ponieważ dość dużo czasu spędzam na serverze. Jest mało adminów. I chciałbym trochę popilnować server, żeby nie było cziterów ;)
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak
10. Reklamy/SMS: SMS

 

proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania ;)

 

pozdrawiam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Petrus,

Admin usunięty:
- 10 dni offline na forum,
- całkowity brak gry na serwerze.
bez zgłoszonej nieobecności

W 5 punkcie nie podawaj znajomości amx tylko co umiesz i jak odróżnia się cheata od skilla, przeczytaj dokładnie opisu wzoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co teraz jak to dodam to bedzie dobrze?

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem admina  rok na serverze cs-pruchnik(juz chyba go nie ma) i miałem na serverze TP cs harnas tylko trzy miesiace(bo byl drogi;D)

Jestem w trakcie dodawania GT do sygnaturki ^_^

Edytowane przez (Pasiasty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bywam na AWP_INDIA, ale jako już doświadczony obywatel kopytka wypowiem się.

 

Podanie napisane "na odczep się". Regulamin zaakceptowany, chociaż nie wypełniony jak trzeba, co wzbudza śmiech i niechęć.

Konto na forum z MINIMALNYM czasem założenia. 50% z tych 20-stu kilku postów to tematy 4fun. Dochodzi jeszcze czas na serwerze.

Chyba wszystko.

 

 

Duże NIE

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widywałem Cię często na serwerze, ale zawsze jako NS'a więc nie wiem dlaczego, a to jest niepokojąca informacja.

Ostatnimi czasy w ogóle na serwerze Cię nie widziałem. Nie wypełniłeś wszystkich wymagań, NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że ostatnio były święta, więc nie na rękę było mi granie, jak miałem cały dom gości ;)

Co do NS- to od wakacji gram tylko na steamie ;)

Co do podania to mogę zaraz napisać opd nowa i starannie ^_^

 

P.S. Właśnie w tym momecie przydałboby się żeby jakiś admin wszedł na server, bo jest lipa ;]



1. Nick z Serwera: Pasiasty
2. Steam ID:0:0:59355425
3. Wiek: 17
4. Czas spędzony na Serwerze: Nie wiem, ale dość sporo ^_^
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: pełniłem funkcję administratora serveru codmod cspruchnik, byłem też administratorem przez trzy miesiące na csharnas[TP]- tylko trzy miesiące, ponieważ administrator na miesiądz był bardzo drogi
6. Znajomość AMXX (x/10): 7/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Dlaczego ja mam być administratorem? ponieważ jeśli gram w cs'a to tylko na awp india, a dość sporo gram w tą grę, oczywiście pomijając okres świąt-z wiadomych przyczyn. bardzo też irytują mnie pojawiający się na serverze- i to dość często cziterzy(juz z 5 razy zgłaszałem grających nieczysto ludzi i zawsze dostawali bana). Chciałem też powiedzieć, że teraz będę chciał jeszcze więcej czasu poświęcić tej serverowni ;) A dokładniej awp_india ;) Dołoże(jeśli dostanę administratora) wszelkich starań aby na serverze wszystkim graczom- grającym czysto- grało się miło i żeby to był dla nich dobrze spędzony czas ;)

Kilka słów o sobie: Nie za dobrze mi idzie mówienie o sobie samemu, no ale ;) No to w wolnym czasie albo spotykam się z kolegami, albo gram na serverze. Chcę też powiedzieć, że jestem osobą odpowiedzialną i, jeśli wykonuję jakąś pracą/funkcję, robię to rzetelnie i przykładam się do tego w stu procentach.
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak
10. Reklamy/SMS: SMS

 

Przepraszam za tamte niewłaściwie napisane podanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla meni jesteś neiogarnięty. Nie przeczytałęs dokladnie regulaminu na żłożenie admina. Zapomniałęs o GT i tagu. Wynika z tego iż jesteś jeszcze nieodpowiedzialny do tej rangi. Niestety lecz na NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie średnie. Radzę czytać ze zrozumieniem, a nie robić wszystko na hop siup.

 

Akceptuję podanie na czas próbny, zobaczymy jak się sprawdzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×