Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
komandoso.01

Nowy perk i brzucho

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze brzucho zostało przez was popsute ponieważ po mału goni 

po drugie nowy perk a nie tylko tajson (tu powinno być 10 hp) i ninja i bron partyzanta powinna mieć 1/5  

proponowal bym taki perk jak blyskawica co odejmuje 100hp i mozna ja miec dwa razy  nie tylko rakietki 

i jescze jedan klasa:

Kradziej
Inteligencja: 15
Zdrowie: 15
Wytrzymałość: 0
Kondycja: 20
Bronie:hegrenade, gail, flashbang
Dodatkowy opis: Ma zmniejszoną widoczność 1/2 szansy za zabranie perku swojej ofierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/2 to za dużo 1/4-1/6 już byłoby lepiej a co do klasy to nawet fajne na TAK jezeli byłoby 1/6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perk Brzucho Doknesa jest dobrze zrobiny, bo gdy by sie,chodziło taką szybkością jak normalnie bez niego ,to byłby za mocny. Myślę ,że nie trzeba nic przy nim nic zmieniać. Co do klasy, to chyba jakieś żarty. .. Przecierz to głupie , żeby mogła zabrać komuś perk... Jestem na Nie~!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1/2 Oj wyobraź sobie. 5 graczy ma klasę "kradziej" = Chaos nie wiadomo jaki perk by się miało, ciągle byłoby trzeba pisać /perk ;) I jeszcze by wbił na tej klasie powiedzmy "Baku:s". To nie dało by się grać. Może jak by było 1/6 to bym był na tak ale rozumiesz ;) jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o brzucho to pozostaje bez zmian. Jest zwolniony, gdyż wcześniej był zbyt mocny.

 

Jeśli chodzi o kradnięcie itemów. Klasa z taką mocą odpada. Jedyne co może zostać wprowadzone to Item za pomocą którego możemy ukraść komuś item 1/8 szansy na to. Dodatkowo automatycznie nie kradnie, tylko wyświetla komunikat typu "czy chcesz ukraść item taki i taki".

 

temat zostawiam otwarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyne co może zostać wprowadzone to Item za pomocą którego możemy ukraść komuś item 1/8 szansy na to. Dodatkowo automatycznie nie kradnie, tylko wyświetla komunikat typu "czy chcesz ukraść item taki i taki".

 

 

Ja jak najbardziej za, ale nie 1/8 ale aż 1/10 bym proponował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

automatycznie nie kradnie, tylko wyświetla komunikat typu "czy chcesz ukraść item taki i taki".  


Świetnie byłoby mieć możliwość wyboru. Jeżeli perk ten zostanie wprowadzony, to jak najbardziej z tą opcją. Myślę, że nie ma tez co przesadzać z małą szansą - zaproponowane 1/6-8 byłoby myślę sprawiedliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za wprowadzenie takiego perku jaki zaproponował Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem go jako Item Premium dla posiadaczy VIP.

 

Jako iż Marzenie Komandosa dostawało tylko M4 dodałem tą umiejętność właśnie do tego perku. Z pierwszych testów wynika, że wszystko działa. W razie jakiś problemów proszę zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×