Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Baku:S

Odznaka z awp

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wiem że może być dużo głosów na NIE ,ale jeżeli by się dało to nie mogło by być tak ,że zamiast dostawać scouta  dostajemy większą szanse na strzelenie HS  z awp  dajmy na początku  1/10  potem 1/9 itd. żeby nie było to za dobre. Działało by to na zasadzie perku: Aimerka Stuntera na COD . Co o tym myślicie ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to lepszy jest ten scout tak jak jest obecnie. Raczej na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię czasem powygłupiać się wiatrówką, a specjalnie bym jej nie kupował. Dobrze mieć ją w podręcznym arsenale.

Bez obrazy, ale wolę, żeby zostało tak jak jest teraz.  A co do HS, to trening czyni mistrza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego samego zdania co Nevertrust :)

 

Ale ! Wpadła mi taka myśl, może do odznaki AWP dodać +dmg, oczywiście nie dużo. Każdy wie, że na DM'a ciężko z AWP jak każdy ma 160 hp. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

+dmg do awp może i fajne, ale obawiam się jednego. Pojawią się gracze, którzy będą płakać jak było w przypadku  +dmg  do krowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 jestem na nie/ awp samo w sobie jest najgroźniejszą bronią i nie potrzebuje żadnego dodatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczam, że przydałaby się jakas zmiana w snajperkach, ale biorąc pod uwagę tą (nie najlepszą) propozycję, lepiej żeby zostało jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem dmga , ale do tego przyda się osobny temat. Co do głównej propozycji jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny dodać pewną ilość dmg ze snajperki, jednak mam kilka pytań prostujących.

 

Mianowicie chodzi mi o odznakę z Granatów oraz Krowy.

1. Ile obecnie dodaje dodatkowych obrażeń z krowy w zależności od poziomu? Jesteście to jakoś wstanie stwierdzić dokładnie, ewentualnie więcej, mniej lub tyle samo co wcześniej przed zmianami albo w ogóle nie ma dodatkowych?

2. W opisie odznaki z HE jest mowa o dalszym rzucie, czy to działa? Dodatkowo w opisie nie ma nic o dodatkowych DMG, czy w zależności od poziomu zadaje się więcej obrażeń z granatów? i ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Ostatnio zmieniłeś wartość z każdej o połowe, czyli teraz o ile sie nie myle jest max +6 DMG http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/30099-m249/page-3&do=findComment&comment=139167

Ad.2 Nie wiem jak z odległością bo na nią mam sposób i bez tego daleko rzucałem, co do DMG to faktycznie jest go więcej wraz z rosnącym poziomem odznaki. Ile? W praktyce ciężko sprawdzić, ale jak rzucam pod siebie mając 160hp to zostaje mi ~60

 

Co do dodania DMG do awp to możnaby dodać oraz zostawić też darmowego scouta tak jak obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W opisie odznaki z HE jest mowa o dalszym rzucie, czy to działa? Dodatkowo w opisie nie ma nic o dodatkowych DMG, czy w zależności od poziomu zadaje się więcej obrażeń z granatów? i ile?

 

 

Różnica w rzucaniu he jest i to widoczna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granaty latają troche dalej i to nawet dużo dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×