Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
steez95

RANGA ODEBRANA amh1337 Ubiega się o Admina:)

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:amh1337

2. Steam ID: STEAM_0:1:15415593

3. Wiek: 19 lat:)


5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Dość spore, miałem 2 razy swoje serverownie. A także dosyć dużo razy posiadałem admina.POwinienem ogarnąć. Jeżeli dostanę admina na cs-kopytko to jest to dla mnie wielki zaszczyt:)Pozdrowienia dla fraczy i administracji:)

6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10. Jak sobię przypomnę to i owo to może być lepiej:)

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Witam mam na inię Łukasz. Mam 19 lat. Uczęszczam do 3 Klasy LO. Chciałbym zostać adminem ponieważ:

-Gram bardzo dużo na tym serverze.

-Jestem doświadczony  w rozpoznawaniu CZita od Skilla.

-Znam regulamin i będę starał się go przestrzegać.

-Jestem doświadczony gram w cs 2 lata.Przez te 2 lata miałem wiele poważnych funkcji. :)

-Ostatnim czasem ,gdy grywam dosyć często to jest bardzo dużo sytuacji ze są osoby "odpalone" a brakuje admina .

-Chciałbym pomóc , adminom  dd2 ogarnąc i zaoszczędzić im czas.

-Bardzo lubię graczy jak i całą tą serverownie:)

-Że swojej strony daje Wam miłą zabawę i grę :) Czas gry jest wielką frajdą i zabawą. :) Uwaga Cs to tylko Gra. Lecz ja traktuje go jak 2 dom:)

-Bardzo często wołam adminów gdy jest ktoś podejrzany i moja skuteczność ma napewno 80%.

-Chciałbym zaoszczedzić czas administracji i Alarmowemu numerowi GG , bo tez tak zgłaszam czity.

- Nie wierzycie we mnie ? Przekonajcie się dajcie mi Szansę :) Dziękuję z góry i pozderek:)

8. Mikro [TAK/NIE]: Tak

9. Akceptacja Regulaminu: Czytałem regulamin i akceptuję.

10. Reklamy/SMS:






 

JEŻELI CHODZI O TEGO STEAM TO MAM GO ZASTĘPCZEGO OD KOLEGI BO MOJEGO OSOBISTEGO MI UKRADZIONO. PS STEAM BANOWANY NA BL.Nowy steam już mam, lecz jeszcze czekam na kod guarda . Petrus wie o banie poinformowałem GO. NIE zwracajcie uwagi na ten BAN , będzie ten kolega na wieczór to będę miał nowy steam. Pozdrawiam Serdecznie:)  

Edytowane przez ahm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Admin usunięty:
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/33428-skarga-amh/?p=152341

-Że swojej strony daje Wam miłą zabawę i grę  :) Czas gry jest wielką frajdą i zabawą.  :) Uwaga Cs to tylko Gra. Lecz ja traktuje go jak 2 dom:)

 

 

Traktujesz jak drugi dom, dlatego bardzo często "płakałeś" i obwiniałeś graczy którzy Cie zabili.

 

-Jestem doświadczony  w rozpoznawaniu CZita od Skilla.

 

 

Kilka razy spotkałem się z sytuacją że oskarżałeś gracza o "Wspomagacze" Choć wcale ich nie miał.

 

Póki co Neutral.

Pogramy razem trochę na serwerze i zobaczę co się zmieniło.

Za dwa dni napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę go często na serwerze, ale jest małe ale do Twojego zachowania jak napisał Amitiel i Tosiek. Musisz to poprawić. Myślę, że można dać szansę, popraw zachowanie! Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE często płaczesz ze ktos ma czity chociaż wcale niema a wtedy Ty jeździsz nawet i po adminie wyzywasz każdego bo masz takie "humorki" a jak ktos Ciebie wyzwie to od razu info na u@ on obraża ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry że piszę w temacie.Kilka razy takie sytuację były, .Lecz to dlatego iż inny gracz obraża nie tyko mnie lecz moich rodziców. także.Jak ktoś gra cały czas to widzi że już nie maja miejsca takie sytuację.;). Staram sie jak mogę, aby inni mnie zaakceptowali.;)

Edytowane przez ahm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie!

Jeden jedyny raz gdy weszłem na dd2 (tamtem weekend) pograłem kilka rundek i...

 

Ten gracz (nie znając mnie) odrazu zaczął mnie wyzywać. Potem wyzywał także innych graczy.

 

Sory koleś ale jeśli tak traktujesz każdego nowego gracza to nie nadajesz się na admina.

 

Takie moje zdanie... :\

Edytowane przez WestCoast Customs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 Nie wiem grałem kojarzę CIę. Lecz nie było nic takiego jak piszesz.To chyba ty napinałeś z innym graczem. Tyle w Tym temacie

. PS.KTOŚ WIELOKROTNIE GRAŁ NA MOIM NICKU NA NS I OBRAŻAŁ GRACZY. ZGŁOSIŁEM TO ADMINĄ.

Była taka sytuacji gdy ja pojechałem na pizze, a moj kolega VERON gra na tej serverowni i piszę do mnie sms iż ja gram na ns i obrażam graczy. W ten sposób  wiele osób może mieć do mnie wątpliwości związane z kulturą.;/ 

 

NIE rozumiem dlaczego mnie posądzano o takie sytuacje które wgl nie miały miejsca.:(

Edytowane przez ahm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie wiem grałem kojarzę CIę. Lecz nie było nic takiego jak piszesz.To chyba ty napinałeś z innym graczem. Tyle w Tym temacie

. PS.KTOŚ WIELOKROTNIE GRAŁ NA MOIM NICKU NA NS I OBRAŻAŁ GRACZY. ZGŁOSIŁEM TO ADMINĄ.

Była taka sytuacji gdy ja pojechałem na pizze, a moj kolega VERON gra na tej serverowni i piszę do mnie sms iż ja gram na ns i obrażam graczy. W ten sposób  wiele osób może mieć do mnie wątpliwości związane z kulturą.;/ 

 

NIE rozumiem dlaczego mnie posądzano o takie sytuacje które wgl nie miały miejsca.:(

Bardzo mi przykro, ale byłeś wtedy na steam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijaj codziennie. Gram i admini i inni nie maja nic do mnie. Zapraszam na dd2.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Dorobisz kolejne 10 reklam za ten spam w podaniu.

Owszem pisałeś do mnie, lecz odpowiedziałem Ci, abyś złożył podanie jak już będziesz miał swój steam. Gdzie ten nowy ID? W profilu jest dalej ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego steama chyba nie ma, skoro pytasz mnie na steam czy mam jakiegoś na zamianę.... DZIWNE.

 

Co do samego podania to jest mi ono obojętne, bo nie znalazłem żadnych plusów ani minusów. 

Piszesz coś tam na steam i fajnie się gada, ale mam wrażenie, że robisz to wszystko "pod publikę". Dlaczego? Niektórzy moi znajomi dostają te same wiadomości co ja:)

Fajnie, chcesz mieć dobry kontakt, itp. Ale za dużo tego wszystkiego.

Przed świętami rzadko CIę widziałem, ale grasz, widać po gametracker. (P.s. Wracam na serwer po nieobecności)

 

także NEUTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja mu steam sprzedałem za 15 zł ;) Więc nie rozumiem w czym problem to tak samo jak by odkupił steam od Ciebie i w takim razie co to zmienia ;) Ja gram na steam 2k10 co potwierdzą inni Admini którzy mają mnie na steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno. Zrobię zbędny spam i zaryzykuję nawet warna.

Nie szanuję nikogo pokroju ciebie Achmed i nie będę też tolerował gościa, który odkupił tego steama. Dziwne to się wszystkim wyda, ale takie mam zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×