Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jaason

Nie można wejść na serwer

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

próbuję dołaczyć na serwer D2 only ale dostaję taki komunikat:

 
Connecting to 193.33.177.12:27126...
Connection accepted by 193.33.177.12:27126
* Invalid Password! 
Kicked :"You have no entry to the server..."
Ktoś wie o co może chodzić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czasem rezerwacji nick, VIPa lub coś, co wymaga hasła? To, co wyskakuje informuje o tym, że hasło jest niepoprawne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i jak mówię nic nie zmieniałem, możliwe, że się teraz skończyło. Czy gdzieś mogę sprawdzic jakei hasło powinienem ustawić w sensie nie mogę ego w panelu znaleźć.

Update: ok usługa chyba wygasła, ale nick dalej zastrzeżony. 

Edytowane przez Tomasz Waszkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy gdzieś mogę sprawdzic jakei hasło powinienem ustawić w sensie nie mogę ego w panelu znaleźć.

 

Jeśli kupiłeś daną usługę w sklepie możesz ją swobodnie edytować, jednakże tylko wtedy, gdy przypiszesz ją do swojego konta w sklepie. Załóż konto, wejdź w panel użytkownika, następnie przypisz usługę do swojego konta podając dane, których użyłeś przy kupnie usługi. A jeśli nie pamiętasz hasła na jakie zamawiałeś pozostaje Ci skontaktować się z @Petrus.

 

 

Update: ok usługa chyba wygasła, ale nick dalej zastrzeżony. 

 

Gdyby usługa wygasła cały wpis zostałby wykasowany i nie musiałbyś już podawać hasła. Być może ktoś coś kupił na Twój nick i dlatego nie możesz wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli kupiłeś daną usługę w sklepie możesz ją swobodnie edytować, jednakże tylko wtedy, gdy przypiszesz ją do swojego konta w sklepie. Załóż konto, wejdź w panel użytkownika, następnie przypisz usługę do swojego konta podając dane, których użyłeś przy kupnie usługi. A jeśli nie pamiętasz hasła na jakie zamawiałeś pozostaje Ci skontaktować się z Petrus.

Już tak robiłem, bo zakup był poprzez panel robiony nie sms.

No nic poleciał przelew na odnowienie usługi. Poczekam aż mi konto doładuje Petrus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

312. jednak coś dalej nie tak, przekierowuje mnie na awp indie:P

Edytowane przez Tomasz Waszkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak faktycznie, ale dalej mam ten problem z kickowaniem a już wykupiłem dostęp VIP i czas leci:P

Nie wiem po co VIP skoro rezerwacje nicku ktoś ma na Twój nick. Ktoś kupił po prostu sobie rezerwacje nicku na Twój.

Czekaj na wypowiedź @Petrus'a.

 

Czy VIP kupiłeś jak problem już występował? czy przed problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIpa miałem jak problemu nie było. Wyjechałem na 1 dzień, wracam i problem. Myślę sobie teraz, że VIP się skończył to przedłużyłem jak już problem był, myślałem że to rozwiąże problem. Niestety nie rozwiązało:P

 

Update: faktycznie ktoś zrobił sobie reezerwacje na mój nick: 312 bo na innym działą bez problemu. Ale kto po co?

Edytowane przez Tomasz Waszkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika, iż ktoś zarezerwował twój nick.Jedynie Petrus, może Ci pomoc. Ja gram na dd2 dużo czasu i ostatnio nie widziałem gracza o tym nickuu 312.Napewno z 2 tygodnie nie było.;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałeś mieć rezerwację to czemu nie kupiłeś VIPa na nick? Na steam ID kupują Ci, co zmieniają nicki, a nie graja na jednym.

Najlepszym rozwiązaniem będzie zmiana nicku na inni. Jak chcesz mogę Ci zmienić VIP'a na nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Petrus, póki co tak zrobiłem. Może uda mi się wrócić i wyłapać tą rezerwację na nick. Póki co nie mogę tak zrobić gdyż adminuję na innym serwerze i używam tej komendy z hasłem pod coś innego dlatego wygodniejsze dla mnie jest właśnie VIP na STEAM. To że mi przestawisz VIPa na nick niestety na nic mi się zda (tak jak podejrzewam i innym graczom, którzy np zapomnieli wykupić przedłuzenie VIP-a) i ktoś inny ciągle ma możliwość zarezerwowania sobie ich nicku. Wg mnie rozsądnym rozwiązaniem byłoby podniesienie ceny rezerwacji nicku, by nikt ot tak sobie tego nie robił. 90 dni za 1zł to naprawdę ktoś na złość może wszystkim zrobić.

Pozdrawiam,

Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja.Ponieważ ktoś specjalnie może wykupuje te nicki ,aby ich właściciel nie mógł na nieg.o wejść.Podniesienie ceny może pomoże. tyle z mojej strony.

Pozdrawiam

amh1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Póki co nie mogę tak zrobić gdyż adminuję na innym serwerze i używam tej komendy z hasłem pod coś innego

 

Jeżeli będziesz miał hasło do 'tego czegos innego' takie samo jak do Nas na serwer to nie będzie problemu. Możesz też każdorazowo wpisywać zmienne hasła w konsoli przez zmianą serwerów.

 

Temat zamykam. Jeżeli będziesz chciał skożystać ze zmiany formy usługi to pisz na PW.

 

ps. Jeżeli kupisz VIP na dd2 na np. 3 mies to po ich upływie jeżeli ni wykupisz znów vipa, czy rezerwacji przez np. 1-2 dni to wątpię, że ktoś Ci go zajmie. To nie serwer z modem, jak np. COD więc mało kto ma w tym interes. Poza tym jak będziesz dłużej grał u Nas, wtedy taką rezerwację będę mógł traktować jako podszywkę. Jeżeli masz VIP na SID i nie rezerwujesz nicku, wtedy nie mam możliwości komuś usunąć rezerwacji, szczególnie, że nikt nie jest unikalny.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×