Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zlopus1g

RANGA ODEBRANA Podanko zlopus1g

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: zlopus1g
Steam ID: 0:0:842198
Wiek: 18
Czas spędzony na Serwerze: Na GT , wiem że w całości nie spelniam tego warunku ,ale nadrobie godziny .
Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: ok 4 lat ,adminowania . pozostale 2 lata to 4fun :) 
Znajomość AMXX (x/10) : 9/10
Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32603-zlopus1g-wita/ , a tak na marginesie mam bardzo wysokie doświadczenie , potwierdzic moga to np oceny demek , zgłaszanie adminom cziterków ( Petrus , Nattowe ,Darek ) . Wiem że nie spelniam moze wymagań z godzinami  ,ale godziny sa do nadrobienia , zaś moim zdaniem tutaj liczy sie doświadczenie . Całokształt macie w przywitaniu . 
Mikro [TAK/NIE]: Tak 
Akceptacja Regulaminu: Akceptuje
Reklamy/SMS: SMS 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Często widywany na serwerze. Godzinki szybko nadrobi :) Ważne, że ma duże doświadczenie, często zgłaszał cheatow i zawsze trafnie )

Wielkie TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie masz duże , bardzo często zgłaszasz cziterów ( trafnie) oraz jesteś kulturalny.

 

TAK ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obeznanie w temacie masz, tylko jest jeden minus. Za mało godzinek. Jestem na TAK bo widać, że ogarniasz, ale pamiętaj, że jako admin musisz pilnować godzinek [minimum 12h tygodniowo].

 

Powodzenia jak co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×