Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
shreK`tHc`

Pytanie: Zna ktoś dobrą grę MMORPG

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :)

 

Zna ktoś z was może grę godną uwagi , która wciągnie mnie najdłużej ?

 

Typ Gry to : MMORPG ;))

 

coś podobnego do Metina , Tibi , diablo 2 ? itp zna ktoś ? ;))

 

3d albo 2d

 

obojętnie

 

Pozdrawiam ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legend Of Ares, kiedyś w to grałem. Instalke znajdziesz w google za darmo zresztą rejestracja też za darmo, a o grze mogę powiedzieć coś w stylu Metin2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

lol 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Jak już coś piszesz to opisz to dokładniej, a nie bezsensowny skrót, z którego robi się emotikonka.

Dokładnie Mu jest najlepsze dodam iż polecam zhyperMU, ale globalny serwer również jest spoko, niedługo mają zacząć się zapowiadane beta testy MU2, więc zachęcam też do śledzenia tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TIBIA jest kozacka :D hahaha

 

a tak na serio MU Online to dobra gra bez kitu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam KalOnline no ale z głupstwa twórców tej gry otóż główny serwer jest zapomniany i nie odwiedzany także polecam ci serwery prywatne, www.topofgames.com/Kal-Online/ - Strona najczęściej odwiedzana w poszukiwaniach nowych serwerów.

 

KalOnline jest gra stworzona przez Koreańczyków w roku 2004 6 listopada, Światowa premiera miała miejsce 6 lipca 2005 roku wiec ma ona już swoje lata jest to gra bardzo podobna do gry Metin 2 ale osobiście KalOnline wydaje mi się gra bardziej dopracowana w każdym stopniu maja tam miejsca wojny gildii są tworze alliance/grupy po czym przystępują one do wojny o zamek przeciwko innym gildia jest także dużo innych sposobów na rozrywkę w trybie pvp.

 

http://www.youtube.com/watch?v=TPtU3wwOJnI

 

Ten filmik został zamieszczony rok temu właśnie z takiej wojny o zamek jak widać wygląda na świetna zabawę i tak jest no ale 5/6 lat temu wojny wyglądały dużo inaczej walczyło o zamek ponad 60-70 gildii w której może znajdować się 64 graczy wiadomo nie wszyscy są online ale to ponad 2tysiace osób jednorazowo na jednej takiej rozgrywce.

 

Co do systemów ulepszania także jest tego wystarczająco są talizamy które zwiększają obrażenia i wszystkie statystyki zbrój i broni.

 

Grę można byłoby rozpisywać godzinami ale zostawię to tobie jeżeli się skusisz na rozpoczęcie gry żebyś miał kilka niespodzianek.

 

Także gra jest dopracowana na wysokim poziomie polecam gorąco.

Edytowane przez Ner0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
World of Tanks to darmowa gra MMO koncentrująca się na bitwach pomiędzy czołgami. Za produkcję odpowiada studio Wargaming.net, znane z Order of War oraz serii Massive Assault.


 

Albo 

 

Panzar. Na samym początku klasycznie wybieramy stronę konfliktu i rasę jaką będziemy reprezentować a do wyboru mamy ludzi, krasnoludów, orków i elfów. Każda z nich posiada swoje unikalne zdolności, zadania oraz wygląd. Dodatkowo wybieramy nasze bóstwo, także unikalne, które dodaje nam różne bonusy. 


 

Albo

 

Age of Wulin to jedna z tych gier MMO, w której spotkamy się przede wszystkim ze światem rodem z azjatyckich kreskówek. Jako gracz przenosisz się do starożytnych i mistycznych Chin, którymi rządzi chyba najbardziej znana dynastia na świecie – Ming. Akcja, walka, doświadczenie oraz umiejętności, wszystko to spotkasz w AoW, jednym z azjatyckich MMORPG


 

Ja gram we wszystkie z wymienionych i bardzo polecam :D Wybierz ta ktora najbardziej Ci odpowiada a rejestrujac sie z mojego linku na start dostajesz bonusy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

War thunder, jak lubisz samoloty z 2 wojny światowej. Do tego może Eve online jeśli lubisz klimaty science fiction i walk w kosmosie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Temat wyczerpany!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×