Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
shreK`tHc`

ODRZUCONE Podanie o Admina shreK`tHc`

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: shreK`tHc`


2. Steam ID: STEAM_0:0:26136634


3. Wiek: 17 ( w maju 18 )


4. Czas spędzony na Serwerze (GT): http://www.gametracker.com/player/shreK%60tHc%60/193.33.177.32:27066/

 

b_560x95.png


5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Nie raz miałem okazję mieć posadę Admina , kilkakrotnie miałem swoje serwerownie oraz serwery pojedyncze , mam wiedzę i umiejętności :)


6. Znajomość AMXX (x/10): 9/10 ( każdy może czegoś nie znać)


7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Między innymi dlatego ,że jestem rozważny , umiem zachować kulturę. Nie utrudniam gry innym , staram się być pomocny jak tylko potrafię .Grając tak krótko na waszej serwerowni , muszę przyznać ,że już się do niej przywiązałem :) Na prawdę jest tutaj miła atmosfera , można się pośmiać jak i wkurzyć hehe , lecz nie zwracajmy na to uwagi :) Ogólnie rzecz biorąc serwerownia bardzo fajna grałem tylko na dd2/awp/ tp :) zostałem na TP bo najbardziej lubię ten typ rozgrywek. O sobie mogę powiedzieć: Jeżeli zostanę przyjęty będę starał się na 101% wykonywać swoją pracę i jeszcze dodam ,że jestem bardzo aktywnym graczem :) mam mnóstwo czasu i lubię go spędzać na CS między innymi na kopytko TP !


8. Mikro [TAK/NIE]: Oczywiście ,że TAK.


9. Akceptacja Regulaminu: Zapoznałem się i Akceptuję jak najbardziej


10. Reklamy/SMS: SMS

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie Podania , zależy mi bardzo.

 

Pozdrawiam Serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Na wstępie wyjaśnię :) Ta sprawa była prowadzona już dosyć długo i do dzisiaj nie została rozwikłana , lecz ban na AC pozostał :)

 

Niestety nie słuszny ban bardzo , nic nie udowodnili ale cóż są ludzie mądrzejsi ponoć :) Udowodnili mi tylko ,że miałem program do rozjaśniania grafiki " GammaAdjuster "

 

Jak tak bardzo zależy to można powęszyć bardziej i się dowiedzieć o ile jeszcze coś jest napisane na ten temat

Edytowane przez shreK`tHc`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie ma czego rozpatrywać, podanie kwalifikuje się do odrzucenia. Masz czas do 18-nastej na wysłanie na PW kodu sms.

Robię taki wyjątek tylko ze względu na to, że nie ma adminów na TP. Wyraźnie pisze, że kod należy wysłać przed złożeniem podania.

 

ps. Gametracker należy wstawić jako obrazek, a nie link - poprawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE ponieważ nigdy cię nie widziałem na serwerze TP a gram dosyć często .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, ponieważ potrzeba administracji jest jeszcze większa niż kiedyś...

Oszuści rozpanoszyli się na serwerze i przyda się pomocna dłoń która banuje itd.

Gracz nie trolluje lecz gra bardzo dynamicznie oraz drużynowo.

 

A jeżeli nie macie pomysłu co zrobić z brakiem Administracji na TP to mam pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że nie powinieneś dostać Admina. Ban na AC jest w 100% słuszny i każdy może sprawdzić. Link do tematu: http://www.anticheat.pl/zgloszenie,10503

Dodatkowo, żeby nie było poprosiłem sędziego AC [@zlopus1g] o obejrzenie demka i stwierdził niezależnie również, że jesteś spalony. Czasy akcji: 49:12, 49:31, 50:34. Każdy może oglądnąć demko i ocenić sam.

 

Czitowałeś, jak dla mnie to Cie przekreśla + konto nie ma jeszcze 10 dni na forum. Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z tematów sam Petrus wypowiadał się ,że bany na AC nie są istotne , mówił tez ,że Sędziowie tam są ślepi i wgl niestety nie mogę znaleźć tego tematu. Ta sprawa było bardzo dawna już nie czituje. Przyznam się z bólem na sercu fakt czitowałem lecz czasy się zmieniają i powinniście dawać szansę , poza tym potrzebujecie adminów :) A co jak co cziter czitera pozna :) Jeżeli nie to trudno płakać nie będę , ale bardzo mi zależy na Adminiowaniu na waszej sieci

 

Potrzebujecie Adminów więc nie widzę przeszkód ...

 

Przepraszam i Pozdrawiam , może jeszcze ktoś zmieni zdanie ;/

Edytowane przez shreK`tHc`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np nie znam goscia .Faktycznie widzialem go przez ostatnie 7dni na serwie dosyc czesto ale poza tym nie kojarze wogole,a gram prawie co dzien.

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem niestety na nie czitowales a kto raz sie odpalili z pewnoscia zrobi to drugi raz a jaka mamy pewnosc ze jak dostaniesz admina nie poczujesz sie pewnie i znowu bedziesz sie odpalac na NIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wasze zdanie , mogę sobie tylko mówić lecz czasy się zmieniają :) Dostałem tego bana 3 lata temu ...

Poza tym dzieliłem Steam z przyjacielem , nie będę teraz tutaj ściemniał bo nie jestem pewien a Wy i tak nie uwierzycie ale nawet w 100% nie jestem pewny czy to ja dostałem bana czy mój kolega :) Ale fakt mój steam , mój ban racja :-) Nie odpalam się dorosłem , nie jestem już głupim człowiekiem , jak tylko tym się sugerujecie no to bardzo mi przykro. Co jak co ale Cziter , czitera pozna najlepiej :) Też Adminować nie chcę tylko po to ale też by gra nabrała sensu ... Chcę odpowiednio karać za np: Brak Gry TP ... chcę by na serwerze był jakiś ład ... Pewnie pomyślicie " a niech się wyżali to i tak nic nie zmieni " ... Ale jakby mi na tym Adminie nie zależało to bym to już zostawił i nic się nie udzielał ... Ale skoro mi zależy to można trochę powalczyć zobaczymy co z tego wyjdzie , decyzja należy do Petrusa :)

 

Pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się przyznałeś do oszukiwania - to się liczy. Nie zmienia to faktu, że nie mogę zaakceptować takiego podania... bądźmy poważni.

 

Pisałeś do mnie na steam wydawałeś się miły, jednak nie wiedziałem tedy o tym co wyszło w podaniu. Jeżeli chcesz zacząć od nowa to proponuje oddać ten steam temu koledze, a samemu zakupić nowy steam. Wtedy można mówić o 'nowym początku'.

Poza tym nie można dzielić steam, jeżeli masz u Nas admina.

 

Jeżeli będziesz miał nowy steam i zagwarantujesz chęć poprawy to zapraszam ponownie!

 

Podanie odrzucone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×