Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Propozycja zmian - premium

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Chciałbym przedyskutować pewną zmianę na serwerze COD dotyczącą ściśle premium.

 

Mianowicie co sądzicie o usunięciu z obecnych przywilejów graczy premium:

  • 15hp dodatkowo za kill
  • 30hp dodatkowo za HS

oraz???

  • +100 $ za kill
  • +150 $ za HS

Oczywiście są to wartości ogólne. Dodatkowe HP jeżeli posiada je dana klasa zostaje.

 

W zamian za to ustalić kilka mocniejszych itemów, tylko dla posiadaczy premium. Mam tu na myśli Brzucho Doknesa oraz Kierowcę Tajsona.

 

Klasy premium są trochę zbyt mocne ze względu na posiadane HP oraz szybkość zdobywania cenniejszych itemów. Myślę, że takie rozwiązanie troszeczkę wyrówna grę, a jednocześnie zwiększy pożądanie klas premium. VIP na serwerze opierał by się ściśle na dodatkowych klasach i itemach, których liczbę z czasem oczywiście można powiększać.

 

Wraz z opiniami, jeżeli jesteście na tak o dodanie co byście zmienili ewentualnie innego oraz jakie itemy ustalić jako premium.

 

 

@edit

Testowo wyłączyłem dodatkowe HP (to bonusowe) dla premium  - testujecie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja dalej dostaje HP za kila na premium.

Ale dostajesz pewnie te HP, które są przydzielone do klas. Oprócz tego była standardowa porcja hp nawet jak grałeś komandosem na Premce i tego właśnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdaniem, tu nie chodzi o zbyt dużą ilość HP w premce, a o to że jedna z nich (Wolny Strzelec) jest zbyt mocna. Dlaczego 95% osób posiadających premke gra właśnie nią ? [http://www.statystyki.cs-kopytko.pl/cod_stats/]
Proste:

  1. BROŃ:  M4 - jak ktoś umie strzelać to zadaje sporo dmg + MP5 - tu nie trzeba umieć strzelać (mały rozrzut, po prostu biegasz wokół typa z wciśniętym LPM) 
  2. Movement Speed [ szybkość ruchu]: Jest to najszybsza z klas, więc bez problemu w kilka sekund dostajesz się na respa przeciwnika, lub jak jest potrzeba, szybko wycofujesz się z pola walki. Trudniej takiego trafić, a o spokojnym przycelowaniu - zapomnij. 
  3. Pełny magazynek za kill'a: To tak jakby mieć MP5 + wystarczy jakiś perk który dodaje dmg i mamy MP5 z d245777abca64ece2d5d7ca0d19fddb6.pngnabojami i sporą ilością zadawanego dmg = pogrom w sotsunku do każdej innej klasy - przykład powyżej - w kilka sekund na przeciwnym respie, dostajesz hp (prawie jak nieśmiertelność) zabijasz 4-5 i gonisz resztę teamu żeby zrobić im spokojnie plecy

Proponuję albo zmniejszenie szybkości klasy, albo odjęcie m4 z zestawu broni bo ta klasa jest nieporównywalnie mocniejsza od innych, nawet pozostałych klas premium. 


 

Co do pomysłu: 

  • HP Ja bym zrobił tak, iż każda klasa dostawała by te 15HP za fraga i 30HP za hs'a bez tych dodatkowych punktów życia przypisanych do poszczególnych klas PREMIUM. - tj. przykładowo, komandos, rebeliant, czy wolny strzelec dostawali  by tę samą ilość HP za fraga. - myślę, że sprawiedliwie.
  • Dodatkowe $ Od zawsze było tak, że VIP'a kupowało się nie tylko dla dostępu do klasy premium ale tez właśnie, żeby szybciej hajsik wpadał. Szybciej można kupić dobry itemek, a jeśli już go masz to pieniądz przyda Ci się do kupowania EXP'a w sklepie czy granatów. Ja bym zostawił tak jak jest.
  • Itemy PREMIUM Pomysł jak najbardziej trafiony, ale nie wiem czy ustanowienie Brzucha i Tajsona owymi itemami to dobry krok. Sądzę, że mogło by to zrazić wielu graczy, mogliby poczuć się lekko skrzywdzeni - jak to, item który zawsze był wszech dostępny nagle staje się płatny?? Warto pomyśleć nad dodatkowymi perkami sticte PREMIUM, a te które są na serwerze pozostawić w niezmienionej formie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

Zgadzam sie z Gringo ;) Ta klasa jest za Mocna :D   A co do Perkow dla Premium tez jest ZA . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem za tym pomysłem a co do perków premium to może brzucho ale tajsa zostawić dla wszystkich ponieważ byłoby to niefer w stronie graczy nonpremium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gringo ma racje bo nie moze byc tak ze najlepsze perki bede mialy tylko klasy premium bo wtedy normalny gracz nie mial by szans. Wlasnie wszyscy poluja na te perki aby miec wgl jakies szanse z premkami bo inaczej jest ciezko.

Mozna by zrobic w ten sposob aby ktorys z tech 2 perkow nie byl dostepny dla premki i wtedy gra by byla ciekawsza. Trzeba pomyslec o tych co premki nie maja a tez chca grac.

Szczerze powiedziawszy to odechciewa mi sie grac jak sa te premki kiedys ich nie bylo az tyle i gralo sie duzo lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@GRINGO brawo,brawo żeś się postarał i trafiłeś w sedno :)

I muszę przyznać, że  w 100% zgadzam się z wypowiedzią  @GRINGO, to co napisał jest prawdą i takie zmiany mogły by zostać dokonane, jeżeli już chcecie coś robić, nawet z tym Brzuszkiem i Kierowcą jak dla mnie mogą być tylko dla VIP'ków.
Jednak mam małe zastrzeżenie, jeżeli kierowca będzie tylko dla klas premium to na tym itemie nie powinno dodawać HP za zabicie przeciwnika...


§edit

 

 

Gringo ma racje bo nie moze byc tak ze najlepsze perki bede mialy tylko klasy premium bo wtedy normalny gracz nie mial by szans. Wlasnie wszyscy poluja na te perki aby miec wgl jakies szanse z premkami bo inaczej jest ciezko. Mozna by zrobic w ten sposob aby ktorys z tech 2 perkow nie byl dostepny dla premki i wtedy gra by byla ciekawsza. Trzeba pomyslec o tych co premki nie maja a tez chca grac. Szczerze powiedziawszy to odechciewa mi sie grac jak sa te premki kiedys ich nie bylo az tyle i gralo sie duzo lepiej

 

 

Właśnie dla tego jestem za Kierowcą bez HP, a z brzuszkiem lepiej wycelować bo wolno przeciwnik biega.
A to że premki są to dobry znak, się znaczy że serwer się rozwija i dzięki temu można go opłacić za VIP'ki.

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie ... 

Wykupiłem vip-a i gram dalej szturmowcem więc w takim wypadku vip traci dla mnie zupełnie jakąkolwiek wartość powiem więcej zniechęca do dalszego (wspierania) wykupywania vipa na servie ale jak chcecie ...    Poza tym jest dobrze jak jest dotychczas kierowca tajsona powinien zostać dla wszystkich dobra zabawa ... nie trza psuć ;)

Edytowane przez mitusubaszi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że można by było troche osłabić klasy premium. Czasem mają na start około 250+hp a chodzą potem z 500hp.

Za dużo mają wtedy HP mojim zdaniem. Jestem za ich osłabieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną zostało odjęte:

  • 15hp dodatkowo za kill
  • 30hp dodatkowo za HS

Mowa tutaj o dodatkowym HP niezależnie od klasy. Klasy posiadające dodawanie HP mają je nadal. Zostało to zmienione ze względu na to, że np. w przypadku Wolnego Strzelca dodawanie po ~80hp za kill to trochę przesada, szczególnie jak ktoś ma Kierowcę Tajsona.

 

Został za to dodany drugi item tylko dla premium. Jeżeli macie pomysły na nowe itemki, tylko dla posiadaczy dodatkowych przywilejów to zapraszam do proponowania.

 

Co do reszty to jeszcze zobaczymy.

 

pozidrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×