Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
steez

ODRZUCONE steez na admina

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera - steez
2. Steam ID - 0:1:37269909

3. Wiek 18

4. Czas spędzony na serwerze:

b_560x95.png

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - Kiedyś adminowałem dosyć długo na jednym z serwerów lecz obecnie sieć upadła. Teraz trochę mogłem zapomnieć, lecz kilka dni i powinienem przypomnieć sobie wszystko co jest potrzebne do funkcjonowania jako admin 
6. Znajomość AMXX - 5/10 nie będe zawyżał, bo nie wiem jak to wszystko ma się obecnie ;)
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Chciałbym pomóc serwerowi, aby grało się na nim miło i przyjemnie. Nie toleruje graczy, którzy bawią się na serwerze, nie wykonują celów mapy, ubliżają sobie nawzajem  a co najważniejsze- czitują. Myślę, że przyda się każda para rąk do pilnowania porządku ;)
8. Mikro - TAK
9. Akceptacja Regulaminu (Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedę go przestrzegał) - TAK

10. Reklamy [5x] lub sms - SMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Petrus,

Edytuję podanie na prośbę gracza.

Ban na AC zniechęca http://www.anticheat.pl/zgloszenie,11913 :(

 

Nie wiem już co o tym myśleć... Ogólnie wymagania spełniasz jednak jaką mamy pewność, że będziesz grał czysto bez czitów? Pisałeś już temat o tym tu: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32165-ban-na-acbl-a-admin/, ale no nie wiem :/

 

Odpowiedz na pogrubione pytanie jakoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do pobrania i obejrzenia dema z AC. Podobno tam jest AimBot o.O xD Podobno jakiegoś "panic key" używam xD Moje zdanie na temat AC znacie. Po pierwsze dema hltv nie są wiarygodnym źródłem ponieważ ma opóźnienia+ fizyka gry dają masakryczny efekt. Nie słychać również żadnego info, które zostaje podane podczas gry. Po drugie gram w tę gre ponad 6 lat. Potrafię myśleć podczas gry i praktycznie cała moja gra polega na analizie i przewidywaniu ruchów przeciwnika taka gra połączona ze słuchem daje duże efekty. Strzelanie można wytrenować, lecz tę pierwszą umiejętność trzeba "mieć" ;) Pisałem już do H@, że gdyby mógł to żeby edytował podanie ponieważ ucieło z jakiegoś powodu 2 punkty. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. Ha HA HA ! NIE ! ;)

 

"Nie toleruję graczy którzy ubliżają" Haha, nie ośmieszaj się . Co wejdę na serwer to masz 'ból dupy' i wyzywasz (tyle co on to robi, to aż nie chciało by mi się ssów robić - wystarczy sprawdzić wczorajsze logi ;) ), a nawet na rodziców wjeżdżasz (to umiejętnie akurat przez mikro robisz ;c ) .

 

To idzie sprawdzić - LOGI / HLTV więc ogarnij się :) Odzywki "internet na korbke, a twoja matka pewnie ja kreci" "jebane gowno bez glowy" "farci albo sie odpalil cwel" itd. to u ciebie codzienność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK . Gracz jest kulturalny , ogarnięty . 

 

PS fecu .

 

Ty to ci opisałeś to chyba o sobie . A i ty z tymi lagami to nie wiem po co wchodzisz na serwer . Chyba po to żeby tylko wkurw... ludzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

fecu rozumiem, że mnie nie tolerujesz gdyż biję Cię jak chcę ;) "na korbke, a twoja matka pewnie ja kreci" Taka wiązanka poszła ze strony jakiegoś gracza po tym jak napisałem do Cb, że masz PC na wodę, bo strasznie lagujesz ;) Nie muszę wjeżdżać na rodziców. Jedyną osobą, która prowokuje jesteś Ty :D 

http://speedy.sh/PcVKv/2014-01-11-00001.jpg
o to mały dowód. Wybacz mi, ale nie jesteś pępkiem świata ani nie jesteś najlepszy na tym serwerze. No i jeszcze jedno, polecam czasami wyjść na powietrze i ochłonąć, bo najwyraźniej ta gra nie jest dla Ciebie. Zbyt impulsywnie reagujesz na każdą sytuację ;)

 

Ostatnia aktywność 106.1 godzin w ciągu ostatnich 2 tygodni- niezły no life z Ciebie, plazmo. 

Pozdrawiam ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Osobiście nic do ciebie nie mam więc jestem na TAK, powodzonka!!!

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm szczerze mówiąc gracz gra na serwerze dosyć często jakoś dziwnie na niego patrzę czasem lubi pojeździć po modelu gra na sieci dosyć długo ciężko cokolwiek mi tu powiedzieć 

Neutral. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do mojej gry zapraszam do oglądnięcia demek POV, które nagrałem dzisiaj. Jak widać nie gram jakoś nadzwyczajnie dziwnie jak to niektórzy piszą. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie dane mi pilnowanie porządku na tym serwerze, bo dzieje się coraz gorzej :/ 

 

Oto 4 dema POV:  http://speedy.sh/zbfKF/cstrike.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Przestań spamować! Zakaz wypowiadania się we własnym podaniu coś znaczy dla Ciebie?

Ja osobiście do cb nic nie mam. Ale za ban na Ac już nie powinienes mieć admina. Bana to BAN. A miałem kilak okazji z tobą grać to neutralnie. Gdy zostałeś zabity to odrazu puacz. Iż gracz , który Cię zabił na wh. I Słyszałem przez micro wielo kronie wyzwiska wobec innych graczy. Dla mnie to twoje podanko na NEUTRAL.   Lecz moim zdanie ban na Ac powinien wykluczyć twoje kandytowanie. 

Ps. W swoim podaniu się nie wypowiada. Powinienes załapać Warna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Według mnie AC samo się nie zrobiło a admin z banem ? Coś mi tutaj nie gra według mnie nie powinno być na takiej dużej sieci admina z banem . Jestem na NIE,  Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie rób sie smieszny , wlasnie zobaczylem sobie owe demo i prosze wyjasnij mi te akcje . 

 

5:12 - celownik metr od głowy (mozna na deme zobaczyc , a pestka leci na banke , +B . 

6:25 przez SG , też smieszny jesteś , no ale to moge uznać za zwykly fart . 

7:09 - nie mam pytań , na 1/4 widac ladnie , to samo co 5:12 . 

11:09 - napewno go slyszales hahahahah ;d 

 

Jestem na NIE człowieku , Twoje żałosne gadki ,że AC nie umie oceniac zachowaj dla siebie bo z tych akcj sie nie wytlumaczysz :) . Takie kłamanie jak sherek zachowaj dla siebie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5:12 zlopus kolejny hajt 2k3, a nie wie, że na hltv są opóźnienia ;) + kilka sekund wcześniej strzelałem się z typem i nie mogłem zabić, ba nawet go trafić  nie mogłem :D

6:25 przez sg, co w tym dziwnego? Zabił bodajże 2 typów, więc zacząłem do bólu skanować, nie trafiłbym magazynkiem całym to bym poczekał do zniknięcia smoke, proste zawsze tak robie

7:09- nie odpowiadam za fizykę gry, przykro mi ;) Myślisz, że w jaki sposób odpaliłbym niby tego "aima"? :)

11:09- 10:49 widać, że może uciekać za skrzynkę, brak prefire zacząłem strzelać jak zobaczyłem broń. Gdybyś pomyślał to gdybym miał aima to zająłbym się najpierw tym co mnie zabił z pustych drzwi -_-

 

Wystarczy myśleć trochę, ale co tam. Nie dostanę admina to nie.Ja swoje racje znam i nie będe się z nikim kłócił dlaczego jest tak, a nie inaczej -_- Pozdrawiam w szczególności zlopusia, który ma steama 2k3 a nie potrafi przewidzieć najprostszych ruchów przeciwnika (czyt. kamp), czy też nie wie, że na hltv występują opóźnienia. Moja aktywność w tym temacie się skończyła, możecie sobie pisać co chcecie, a jak ktoś chce to zapraszam możemy zagrać ESL'a ;) Ale nie bo pewnie zlopus aka plazma ogar ++ powie, że nie ma ESL'a i nie musi się w to bawić ;) Fakt sam nie mam dużego lvl na ESL, lecz moim celem nie było nabicie tam lvl :D Podejrzewam, że nawet większość z was nawet nie próbowało grać na ESL'u 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienia swoją drogą, ale w 5:12 widać jak ładnie ucieka Ci celownik.

Ponadto z lepszych:

 

10:20 -  celownik

26:22 -  wyczekane

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admina nie dostaniesz, gdyż jest zbyt dużo kontrowersji.

 

Demko jest owszem podejrzane. Akcji nie ma dużo, ta z 5.12 jest dziwna... a z resztą to sam nie wiem. Coraz gorsze te demka z Pukawki, napisze do nich o tym.

 

Podanie odrzucone! Grać na serwerze jednak dalej możesz oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×