Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Vito Małkers

Podpowiedź dotycząca BS ( mało graczy ) oraz flesze

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprawa wygląda tak, że chciałbym abyście rozważyli dodanie do powiadomień, wpisu określającego który BS gramy kiedy jest mało ludu...aby grać dwa...

Czyli "Jeżeli gra mało osób gramy BS A" itd.

 

Druga sprawa jest taka, że widziałem na serwerze takim jednym coś fajnego. A mianowicie jeżeli zostałeś oślepiony przez towarzysza to masz to w komunikacie na dole "ZOSTAŁEŚ OŚLEPIONY PRZEZ np. Vito Małkers" , albo "OŚLEPIŁEŚ Vito Małkers"...

 

 

Są to tylko wolne moje propozycję i chciałbym, aby każdy kto może odezwał się na ten temat...( coś czuję, że posypią się negatywy )

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne ale to z flash da się zobaczyć kto ostatni rzuciłflash i już wiadomo .Nic trudnego . Przeprasza że zmienię temat ale czy H@ mugł by wylączyć opcję że nie pożna patrzeć na graczy  z przeciwnej druzyny jak jest się zabitym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedz FB przyda się bardzo, powiadomienie który BS gramy też będzie pomocna.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin do propozycji 1, http://amxx.pl/topic/16956-bs-limiter/ - ten który nie zostanie wybrany zostanie zablokowany.

Plugin do propozycji 2, http://amxx.pl/topic/65962-pokazuje-kto-nas-o%C5%9Blepi%C5%82-flashem/ - pokazuje kto oslepil

 

Jestem za wprowadzeniem obu, a co do możliwości sprawdzenia nie zawsze można ponieważ czasem kilka osób na raz rzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 1 plugin można wgrać, ale na TP jest rzadko mało osób ^^ Ale przydatny plugin.

 

Co do 2 propozycji to jestem na nie, chcecie zrobić z tego jakieś 4FUN'a? Nie dawno była propozycja dotycząca rozgrzewki dziś to? To ma być TP! A nie jakieś FFA ... Ludzi, przestańcie zaśmiecać zajebisty serwer TP jakimś gównem -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesz szczerze po przemyśleniu . Po co na serwerze TP wam pluingi jakieś nie wiadomo co . T ma być prosty bardzo fajny serwer TP a jest zdeka beznadziejny . A jak będzie więcej tych waszych pluingów to ten serwer zmieni się w gówno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mamy zrobić typowy serwer TP, to dwie podstawowe zasady na TP są złamane(FF & Free Look). Zaczelismy temat po to aby coś z nim zrobić więc decydujmy się w którą stronę jedziemy, w swoim temacie(http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32966-wolna-kamera/wypowiedziałem się co działa poprawnie, na moje wszystko niech reszta ADMINÓW TP, doda swoje trzy grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy jeżeli uważacie, że ten plugin z FB zmieni serwer TP na 4 FUN to po prostu nie i tyle.

 

Głównie chodzi mi o tą podpowiedź na temat BS...poza tym można by dać dwa BS od 5 CT, a nie od 4 CT, ponieważ wielu graczy się frustruje tym i od razu rezygnują z ponownego pojawienia się na serwerowni... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie widzę problemu. Komunikaty są, a przynajmniej być powinny jak jest mało graczy.

Odnośnie fleszy to odpada na serwerze TP. Na tym rodzaju moda, jeżeli chcesz zobaczyć kto Cię oślepił to wystarczy popatrzeć na say i ostatni napis z FB.

 

 

poza tym można by dać dwa BS od 5 CT, a nie od 4 CT, ponieważ wielu graczy się frustruje tym i od razu rezygnują

No to trzeba było dodać to do propozycji, a nie.... -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeżeli coś z tym pluginem nie działa jeszcze dokładnie, to proszę zgłaszać ten post.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×