Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:AchMed
Nick cheatera:Fecu
Serwer:Mix Turniej
Data + dokładna godzina:13.01.2014
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):Complexity ;)
 

Demko: http://209089.hltv2.pukawka.pl/hltv-1401130028-de_train-1389569280-1389725100.zip

 

Taki kozak, że taki czyściutki :D hahahha No to witam z banem na cs-kopytko i AC

5:43- Hohohoh nice skan

6:33-Mega gościu

8:40-Jak wie że nie rozbraja paki a jak tylko wywalił broń tak wychodzi i zabija

15:05-Ładna obserwacja modeli 

16:43-Na pewno skill

17:42- MEGA FAIL HAHAHHA Stary tak się palić to tylko Ty potrafisz i o tym mówiłem jak się dałeś złapać

20:05-Obserwuje modele a jak tylko patrzy że nikt nie obserwuje drabiny tak robi plecy

Ogółem na AC bana za to dostaniesz tak samo jak tutaj :P hahahha No i ładnie ogółem obserwowałeś modele co można było tutaj zobaczyć :D Pal się dalej lamusie 

 

I turnieje dla takich jak Ty nie powinny istnieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Demko lookne jutro bo odnowienie Limitu mam. A teraz czekamy na Zlopusia niech oceni demko. A także na wypowiedz podejrzanego . Fecu czekamy na twoje posty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5:43 - Podstaw nie znasz i się wypowiadasz :') Jakbym nie słyszał, że uciekasz na prawo to bym skanował lewą luQe. Pozdro ;)
6:33 - 1. Tam skanu żadnego nie było O.o 2.Co rundę ustawialiście się tak samo (to idzie sprawdzić na hltv) 6 i zamknięty, gdy wchodziliśmy otwarty cały czas, zamek krócił małą (po tym jak obczailiśmy to w meczu, a on to zauważył, wbijał eSką)

8:40 - Straszny lag hltv, co tam niby jest podejrzanego? Zeskok? Że w lewo celownikiem bo pewnie "ujrzałem model na górnym"? Haha. Usuń tą gre skoro tak myślisz, ten ruch ratuje hp 3 do 18 (chyba, dokładnie nie powiem, za późna godzina), więc ... skończ ;_;

@edit; po zobaczeniu rozpiski do tego czasu: w tym przedziale czasu są 2 akcje, 2x padłem, 2x 101%clear ;)

15:05 - Zobacz kto jest na białej 5 :) + wiesz, że słyszałem was obu? To bs? A nagły brak ruchu to 95%, że plant? O.o Plant standard?! ... OMFG !

16:43 - Pewnie aim, własnej roboty (mojej) chlenix 11.0R :D haha. ;D Looknij 15:05, to bs, standard... chłopcze
17:42 -  x1/4 dla ciebie spowolnienie poradzę i nic więcej . Jakbyś był większym idiotą za jakiego się podajesz (WIDAĆ CIĘ CHŁOPIE JAK WYSKAKUJE Z SWOICH PRO "FAKE JUMPÓW")

20:05 -  słychać jak palicie "e" na pokojach, wyczekiwałem jak zejdzie(cie?)[eco było, nawet jak 2 was i wyczekujecie faktycznie na pokojach to nie trace nic, a Cowar zyskuje cenne info-myśl], tyle czasu nie schodzi, na logikę idzie, że zamknięty

 

 

Z tych wszystkich akcji jedynie 20:05 mogła by być uznana na ac, a za 1 akcje nigdzie bana nie dostanę. Linkuj zgłoszenie na AC, wyśmieją cie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5:43-Praktycznie nie słychać że przechodzi na prawą strone

6:33-Stary to jest 1 runda w której tak zagrał a Ty już wyszedłeś i strzelałeś do niego :D Uczysz się szybciej niż my sami? Pal dalej się

8:40-Nie ma lagu HLTV. I to jest na zamku górnym gdzie przy drabinie był przeciwnik i rzuciłeś 1 flesza a potem leciałeś prawą stroną a gdy tylko on się zbliżył do wyjścia to Ty przesunąłeś celownik

15:05- Był na wagonie no i co z tego ? Jak on tak samo jak Ty nie widział w tamtym czasie przeciwników i w dodatku że się za trzymał to nie znaczy plant bo nie jedno krotnie staliśmy z broniami to też nie wychylałeś. Widzisz bardzo dobrze przez ściany.

16:43- Nie aim ale wh że widzisz gdzie znajduje się model i mierzysz wcześniej :) Nie pierwsza już tutaj taka sytuacja

17:42-Stary tam prawie nic nie widać hahahah refleks? hahaha Stary neo takie refleksu nie ma jak Ty

20:05-Słychać latarkę ok ale nie mogłeś wiedzieć ile nas jest bo nie słychać!! Ale że wiedziałeś że nikt się nie patrzy małej drabiny mimo tego że to bardzo możliwe

Piszesz że nic nie tracisz bo ECO widać jaki z Ciebie pro elo koks skoro uważasz że jak padniesz nic drużyna nie traci GRATULACJE

17:00 Twój HG mówi sam za siebie jaki z Ciebie ESLOWIEC

DODATKOWE CZASY

7:34-Jak wie że CT nie rozbraja pake i czeka  na niego a gdy tylko wywalil bronie to on wyskakuje. Nie pieprz że chciałeś wyskoczyć w ostatniej chwili bo gdy by miał defa i broił na 1 raz już by paka była rozbrojona.

11:36-Wyczekuje model z S jak wyjdzie. 

Akcje nie do wytłumaczenia

6:33- Ani 1 raz nie stanął tam przeciwnik i a Ty wychodząc tą samą drogą 1 raz wyskakujesz i strzelasz w tamto miejsce

11:36-1 raz tak zagrałeś że zamiast wbijać czekałeś na model z S aż wyjdzie

17:42- Musiałbyś być NEO PASHA LORD i coś tam jeszcze żeby strzelić z takim refleksem a przy Twoich lagach to prawie i tak nie realne

7:34-Jak wie że CT nie rozbraja pake i czeka  na niego a gdy tylko wywalil bronie to on wyskakuje. Nie pieprz że chciałeś wyskoczyć w ostatniej chwili bo gdy by miał defa i broił na 1 raz już by paka była rozbrojona.

 

Tyle z mojej strony reszte zostawiam dla AC

I FECU chyba oglądamy 2 różne demka hahahahhaa

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5:43 - Hahahahahahahahahahah. Zmień głośniki ... na słuchawki

6:33 - oglądaj dalej, gdy wychodzę z eLki, nie mal zawsze tam się strzela. ~ Pis j0ł. Trzeba być idiotą takim jak ty, żeby tego nie wiedzieć, tam stoją nie tylko 2on2 gen1us'zu. Odsyłam cię do yt...

8:40 - to czas się podaje, przed akcją, żeby się nie domyślać. Hahaha, czy ty masz mózg? O.o AHAHAHAHAHA  Lepiej niż w cyrku można się uśmiać z tej rozpiski 
15:05 - Ja i Cowar graliśmy razem w teamach (też mixa z LUqiem :) ) więc wiemy co to zgranie, synchronizacja (bez tego na lanie byśmy mogli tylko ręczniki podawać) i jak gramy eco, obaj słyszymy przy standardzie że typek ucichł (musi plantować) idzie tylko "wychylamy" - zabijamy, 1 idzie ew. po broń i czekamy na 2giego przy pace. włącz mózg o ile go posiadasz, bo po twoich "rozpiskach" można twierdzić, że nie

16:43 - STANDARD .. INFO ... MYŚL

17:42 - Bo Neo nie jest snajperem ;) ? Haha ... 

20:05 - Niech ci będzie, że się spaliłem  hahaha  "latarka" to było kliknięcie 'e' (brawo, demko na propsie oglądasz) . I jakbyś grał coś poza publicznymi i mixami, wiedział byś, że na eco gra się 5-0/4-1 (4-1 4 na 1 bsie, 1 króci 2gi i daje CENNE info ..) info jest cenniejsze niż życie czasami. Jakbyście wyczekiwali i bym padł, to Cowar by miał info czy jesteś sam, czy 2 was tam, gdzie się kierujecie, co wyczekujecie ... INFO TO PODSTAWA..

17:00 - :**** 

Jestem 1szy i ostatni ^_^ HAHA BEKA

 

Akcja nie do wytłumaczenia" : 7:34 - hahahahahahahahahahahahaha. Chłopcze sam sie spaliles, 2x "e" nacisnales ... Haha, potem jak ostatnia sekunda, że wychodze 1. nóż [haha] 2. co ważniejsze, ostatnia sekunda.. i tak zgine, wiec albo od cb, albo od paki, a przy 1szej opcji miałem jeszcze dodatkowo do zarobienia 300$, gdzie sytuację wykorzystałem :)

11:36 - ... ahhh, no comment, odsyłam do yt jak się wychodzi dolny. bez komentarza ;_;

 

Wrzuć na ac (boisz się? Już dawno byś to zrobił) i zlinkuj, chętnie zobaczę jak się z ciebie śmieją . :') 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 latek i pierdoli o lanie i mixach z luqiem idź się jebnij gdzie indziej!! AC załatwi to zlapus i tyle a nie ja się będę pierdolił z jakimś jebanym kretynem i tak ban poleci 


HAHAHAH Twoje wymówki są boskie odsyłam do YT hahaha Gram w tą gre dłużej niż Ty i lepiej zapewne nawet i na tym gorszym sprzęcie, piszesz z akcji 6:33 że zawsze tam patrzysz ? hahaha patrz pierwsze 3 rudny że nawet tam nie zyrknąłeś i znajdzie się jeszcze tam pare :D Mistrz lanowy w wieku 12 lat już pewnie lany grałeś i ESL xD hahah a wiekszość wypowiedzi na ESL to odpał a patrze się na Twoje wyniki to wiekszość przegranych :D hmmm Mistrz ESL napił LVL przegrywając :D

Ps. 

Zostawiam to dla  AC niech oni to ocenią i wrzucą Cię na AC bo nie będę z dzieciakiem rozmawiał

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. Skończyłeś? To możesz wyjść mi spod biurka" ;>

"nie będę rozmawiał z dzieckiem".. pogrążasz się, idź zamykaj ... na ffa :)

/Bez komentarza więcej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie się już kurw....w końcu . Przyjdzie ktoś z Us Support oceni i wyda werdykt . A na AC też można poczekać i możesz Achmedpodać link do AC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

5:34 +/-

6:33 +

7:34 +

13:36 +

15:05 -

16:43 -

17:43 + potem full auto widać ze nie byleś pewien czy coś widziałeś :P.

20:00 demko mi przeskakuje ale czy on nie wyczekuje aż przejdziecie? drugi ledwo za ścianę przejdzie to już wskakuje na drabinę

 

Spalone ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Hahahhahaahha nie no beka jak wy widzicie tu wh to powodzenia wam życzę , clarowo tutaj ,jedna akcja jest +/- .Do zamknięcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravo. I ten pro FEcu na lagach i odpale haha :D

 

Skończ płakać.. ;>

Temat raczej do zamknięcia; AC.pl, chyba że uważacie również "ac nie jest autorytetem do oglądania demek" i chcecie prowadzić śledztwo dalej na swoją rekę . ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×