Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
fecu

AWP + DM

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany tematem : http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/33193-zmiana/ przeanalizowałem sprawę. Serwery awp/aim zazwyczaj są zajmowane przez graczy, którzy chcą poćwiczyć strzelanie. Trochę trudno jak grają boty 1on1 jakieś total ffa i po wyzwaniu na kosy 1 od 2giego ucieka. Myślę, że wprowadzenie trybu deadmatch + 1/2 sec block respawn (nie można trafić go w tym czasie) sprowadziło było by sporu nowych graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł jestem na tak, według mnie serwer z takimi mapami jak awp gdzie wiekszosc to 1hit to nie jest rozgrywka lecz zabawa jak i dobry trening.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest na TAK Bo Czasem Wole se Poćwiczyć strzelanie  z AWP : ] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poćwiczyć strzelanie z AWP można na zwykłym awp, bez dodatków. A jak chcecie na DM to zapraszam na naszego kopytkowego, tam też jest możliwość ćwiczenia AWP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poćwiczyć strzelanie z AWP można na zwykłym awp, bez dodatków. A jak chcecie na DM to zapraszam na naszego kopytkowego, tam też jest możliwość ćwiczenia AWP.

 

Gdzie masz typa na 2 albo i 3 strzały, niewidzialnych i typów z krową bijących więcej dmg niż awp x.x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem na nie. fajnie by bylo gdyby bylo wiecej map na tym awp[oczywiscie nazwa serwera nie byla by only_awp] Jestem swięcie przekonany ze graczy było by wiecej na tym serwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A jak chcecie na DM to zapraszam na naszego kopytkowego, tam też jest możliwość ćwiczenia AWP.

 

Jak chcesz poćwiczyć z awp na serwerze DM+BF2, gdzie latają Ci z niewidką i mają po milion hp? Chcesz ćwiczyć to idziesz na dm bez takich dodatków i nakurwiasz. Sam kiedyś od czasu do czasu zaglądałem na Naszego DM, ale później jak każdy miał po te 48 odznak znalazłem sobie inne dm, gdzie można już na prawdę poćwiczyć i jest opór.

 

@topic.

 

Pomysł nie jest zły, aczkolwiek serwer rozkręca się, więc nie ma potrzeby dodawanie tego DM. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odrzucona. Serwer od razu się nie rozkręci, a póki co nie jest najgorzej. Zamiast wymyślać tego typu propozycje zastanówcie się lepiej jak rozkręcić lepiej serwer i zapraszajcie znajomych.

 

Propozycja raczej nadaje się na nowy serwer. Zmiana moda póki co nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×