Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wyngorz

Papa by wyngosz

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, miło sie z wami grało, dzieki za spedzone nocki w cs, juz sie na serwerze zaklimatyzowałem, a tu nagle pyk, ban, ssy czyste ale admini nie przyjmuja bo podobno "anty ss" 

 

osobiscie nie polecam serwera , administracja nie jest nastawiona przyjaznie dla takich osob jak ja, 

head admin nawet mi nie odpisal, widac ze olewka :) 

 

szczerze to bede robil anty reklame jak tylko bede mial okazje, bo ta sytuacja ktora miala dzisiaj miejsce byla dla mnie smieszna,

jakos admin BIO oraz Corky Romano nie mieli zastrzezen do mojej gry, a tu nagle admin z 4 liter wyskakuje i daje bana po paru rundach,

nawet wielmozny Ciara nie raczyl napisac nic w temacie, no nic, pier****c ta siec, to jest cyrk od strony administracji. 

 

 

mam nadzieje ze sie spotkamy na innym serwerze :) 

pewnie i na was bedzie czas hehe, 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh człowieku na serwerze grałeś fakt nikt nie zwracał na Ciebie uwag więc nikt nie obserwował.Akurat jadłem siedziałem na spec i obserwowałem graczy trafiłem na Ciebie i podejrzanie obserwowałeś  modele myślisz, że admin nie ma esp ? Myślisz, że trafiają tutaj admini przez przypadek kto chce może nim zostać ? Latałeś odpalony i teraz piszesz głupie posty, bo nie potrafisz się pogodzić z tym, że jesteś cziterem i dostałeś bana ? Przestań czitować, bo tym gry się nie nauczysz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

head admin nawet mi nie odpisal, widac ze olewka :)

 

Chyba kpisz pajacu. To ja do ciebie napisałem, a nie ty do mnie. Zgłosiłeś temat, więc ci odpisałem na PW wyjaśnienie. Może dobrze jednak, że odejdziesz.

 

2 pkt warna za spam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×