Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
steez

skarga amh

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć człowieku ile ty masz lat? 10,11? Zachowujesz się jak rozpieszczony bachor. Płaczesz, spinasz, wyzywasz, a na koniec jeszcze się podszywasz na serwerze jak i forum. Petrus, czy tak zachowuje się admin? Niech w końcu ściśnie poślady i nie zachowuje się jakby był pępkiem tego świata. Gram na tym nicku od czasu do czasu u was i nie chcę żeby ktoś taki się podszywał, w szczególności admin, który powinien dawać przykład, a na każdym kroku coraz bardziej się pogrąża. Przemyśl sobie w końcu co ty robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym radzil wypierdolic tego amh,jedyny czlowiek z ktorym wiecznie sa jakies problemu i do ktorego kazdy ma jakies zastrzezenia,wywalic bedzie spokoj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Chciałem dać adminowi szansę, ale nie przejawia żadnych oznak postępów.

- bezsensowne spamowanie na steam,

- próba zmiany nicku admina, na nick gracza, który gra na serwerze,

- zachowanie nieadekwatne do wieku,

- bezsensowne banowanie ludzi za ping. Wiadomo, że są lagerzy, których należy tymczasowo wrzucić, ale bez przesady... szczególnie, że admin laguje tak samo,

- banowanie steamów, bez odpowiedniego rozeznania,

- dodatkowo nie podoba mi się, że admin używa steam, który wcześniej posiadał inny admin, który stracił stanowisko.

 

Dodatkowo wczoraj upomniałem admina, że może stracić stanowisko, to później przez cały wieczór pytał mnie czy już mu usunąłem... chyba coś nie halo...

Admina usuwam!

_______________

 

Odnośnie zarezerwowanego nicku to sam nie wiem. Jeżeli coś postanowię to dam Ci znać na PW.



Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Temat został przeniesiony z "TP Skargi" do "DD2 Skargi".
Pamiętaj, że za tematy w złych działach możesz otrzymać warna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×