Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: C47 
2. Steam ID
3. Wiek: 18
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/C47/193.33.177.21:27091/ oraz http://www.gametracker.com/player/c47/193.33.177.21:27091/ - nie wiem dlaczego ale statystyki rozbijają się na dwa nicki, C47 oraz c47 (różnica w wielkości liter), przez co ten czas może być dodatkowo zafałszowany.

b_560x95.png

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS Miałem admina na kilku serwerach, tutaj również przez lekko pół roku miałem admina. Podstawowe komendy admina znam.
6. Znajomość AMXX (x/10): Jak na admina serwera znam wystarczająco lecz nie będę pisał, że jest to 10 bo nikt nie wie wszystkiego  ;) Moja znajomość to 8
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie Uważam, że nadaję się na admina Waszego serwera DM+BF2. Myślę, że jestem znany wśród stałych graczy oraz niektórych adminów z poprzedniego roku, nie piszczę do mikrofonu, głos mam "poprawny" i raczej nikogo on nie razi gdy mówię przez mikrofon.
Uważam, że info jakie dawałem i nadal daje na Steam, U@ lub GG jest trafne.
Jestem ogarniętym graczem, mam dużo cierpliwości, umiem z każdym się dogadać. Ogólnie jestem chyba w porządku, pozostawię to Wam do oceny.
Oczywiście jeśli mnie nie jesteście pewnie to możecie poddać mnie okresowi próbnemu, na przykład 7 dni i stwierdzić, czy się nadaję na to stanowisko, czy też nie.

Wstawiałem podejrzanych graczy do działu Blacklisted, każdy był odpalony, oznacza to, że wiem co robię i żaden gracz nie zostanie niesłusznie oskarżony  :)
Obecnie jestem Sędzią na portalu Blacklisted.pl, jak każdy wie trzeba tam przejść pewien etap rekrutacji podczas którego każdy dostaje dema do oceny oraz jest obserwowany przez Zarząd. Dzięki tej randze mogę spokojnie powiedzieć, że wiem na czym polega ta gra i znam się na tym o co staram się tutaj - Admina i pomocnika w prowadzeniu porządku na serwerze.
Wiem, że może być problem ze stażem. nie spełniam wymaganego czasu godzin ponieważ statystyki z przed 3 lub 4 dni nie zostały zapisane, nie wiem dlaczego, jednak nie jest to problem. Jak widać jestem na serwerze często. Podanie składam już teraz ponieważ w weekendy oraz w wolne wchodzi dużo niepożądanych graczy a nie zawsze jest osoba która mogłaby zareagować na wezwanie... wiadomo, każdy ma swoje życie i swoje sprawy, szczególnie w weekend. Uważam jednak, że admini przydadzą się na serwerze, szczególnie teraz gdy ekipa wymienia się, na serwerze czasami brakuje pomocnej ręki Admina. 
Nie chcę ciągle prosić kogoś aby wszedł na serwer ponieważ mija się to z celem a czasami żadnego admina po prostu nie ma.

 

Ogólnie chciałbym wrócić do starej ekipy, dobrej Sieci serwerów i graczy... Tym razem obiecuję, że nie odbije mi jak poprzednio, to było zachowanie jak na swój wiek nieciekawe jednak teraz wszystko się zmieniło, również moje nastawienie.
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak
10. Reklamy/SMS: SMS
11. Linki do poprzednich podań:

Kiedyś składałem podanie na Admina, nawet dwa razy, niestety od tego czasu część postów została usunięta, część z nich przeniesiona. W związku z tym nie podaję żadnych linków do poprzednich podań, liczę jedynie na Waszą pamięć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

11. Linki do poprzednich podań:

Kiedyś składałem podanie na Admina, nawet dwa razy, niestety od tego czasu część postów została usunięta, część z nich przeniesiona. W związku z tym nie podaję żadnych linków do poprzednich podań, liczę jedynie na Waszą pamięć :P

Oto co znalazłem:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/22742-podanie-by-c47/; http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/24066-c47-podanie-o-global-admina/; http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/23618-podanie-by-c47/; http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/23257-mod-podanie-ma-moderatora/.

 

Co do podania to ja jestem na TAK warunkowo, ponieważ zgłaszasz cziterów [u@ i GG Alarmowe], ale niestety masz godzin mało, lecz widać po powyższych podaniach, że masz doświadczenie. Dobij godzinki jak najszybciej... Co do GT to już musi @Petrus zdecydować jak to będziesz miał... i nie odchodź tak jak to robiłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z tego co piszesz masz spore doświadczenie.

Twój nick też nie jest mi obcy, opuściłeś nas na jakiś czas, ale wróciłeś. Nie wgryzam się w przyczyny chwilowego odejścia, nie moja sprawa. 

Mimo wszystko na dzień dzisiejszy masz ode mnie  NEUTRALA - bez obrazy, ale muszę Cię lepiej poznać, aby wyrobić sobie zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Stary wyjadacz :P

Widziałem Cię na serwerze wiele razy ;d Zgłosiłes mi kilka razy i zawsze trafnie, nadajesz się na to stanowisko jak najbardziej. Godzinki to kwestia czasu :) Myślę że zostaniesz z nami na dużej niż ostatnio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Koledzy wyżej podali już powody, dlaczego nadajesz się na to stanowisko.

Wystarczy że nabijesz godzinki, ale to nie problem.

 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dzięki wszystkim

 

 

 

@ Down

 

W sumie zapomniałem o tym, że nie wolno :P Mój błąd - kolejnego posta nie napiszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PISANIE W DZIALE 'PODANIA O ADMINA':

* W podaniu mogą wypowiadać się użytkownicy mający co najmniej 20 postów.
* Każdy kto zabiera głos musi napisać dlaczego ma takie, a nie inne zdanie.
* Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.
* Zwykłego admina można mieć maksymalnie na 2 serwerach - na każdy osobne podanie.
* Kandydat na admina musi mieć poparcie graczy oraz być znany i lubiany.

 

- dobrze Ci idzie - nie psuj tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany. Masz ostatnią szansę. Jeżeli tym razem stracisz admina za brak zgłoszonej nieobecności lub coś innego to będzie krucho.

 

Podanie zaakceptowane!

 

@edit 16.04.14

 

Zmiana admina na serwer DD2.

 

@edit 13.05.14

 

Zmiana admina na serwer DM+BF2.

 

@edit 18.06.14

 

Admin usunięty:

- brak tagu steam

- brak gry na serwerze

- użytkownik ostatni raz na forum 9.06.14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×