Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kocior

Ban zostaje ssy kocioreks

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Kocioreks
Serwer: Call of Duty
Twój SteamID: STEAM_0:0:1378812899
Twoje IP:109.243.190.179
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):01/28/2014 - 17:49:16
Powód bana:'Wstaw screeny na cs-kopytko.pl'
Nick Admina który zbanował:Music
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://b36i.img-up.net/de_westwoo0f76.jpg
                                                                                  http://n05i.img-up.net/de_westwooe854.jpg
                                                                                  http://p61i.img-up.net/de_westwoodb77.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krok 3
Wchodzimy na stronę www.speedyshare.com i spakowany już folder ze screenami umieszczamy właśnie na tym hostingu : klikamy na pole, następnie szukamy spakowanego folderu ze screenami klikamy na niego dwa razy i czekamy aż wyskoczy nam link, który podamy we wzorze.

 

Według mnie czysty. Zastosuj tylko wzór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tu macie spakowane ssy

 

http://speedy.sh/XdG8T/ssy-kocioreks.rar



Twój nick z gry: Kocioreks
Serwer: Call of Duty
Twój SteamID: STEAM_0:0:1378812899
Twoje IP:109.243.190.179
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):01/28/2014 - 17:49:16
Powód bana:'Wstaw screeny na cs-kopytko.pl'
Nick Admina który zbanował:Music
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://speedy.sh/XdG...y-kocioreks.rar

 

to macie jeszcze ze wzorem zebyscie juz nie mieli o co sie przyczepic ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że "modyfikacja" ss'ów wynika po prostu z przekopiowania plików do nowego folderu. 

@@Kocior
Zaznacz 3 pliki [screeny] bezpośrednio z folderu z CS'em => PPM i spakuj rar'em. Wtedy już nie powinno być wątpliwości co do UB. Nie przenoś ich nigdzie, tylko tak jak napisałem wcześniej, spakuj te "oryginalne". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ssy czyste!

Edytowane przez danerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ssy czyste!

Nie rób się śmieszny :)

 

 

 

Obstawiam, że "modyfikacja" ss'ów wynika po prostu z przekopiowania plików do nowego folderu. 

 

@@Kocior

Zaznacz 3 pliki [screeny] bezpośrednio z folderu z CS'em => PPM i spakuj rar'em. Wtedy już nie powinno być wątpliwości co do UB. Nie przenoś ich nigdzie, tylko tak jak napisałem wcześniej, spakuj te "oryginalne". 

Co ty mówisz kolego  jakiego przekopiowanie do nowego folder ? ;d 

 

Po 1 ssy sa spakowane tylko w rar . 

Po 2 nawet jesly byly by przekopiowanie do  milion folderów  modyfikacja ss'a sie nie zmienia , mysl zanim coś napiszesz .

 

A teraz ja : 

 

Ss'y są w 100 % modyfikowane . Dlaczego ? 

 

A wiec tak  

 

1ss : ‎28 ‎stycznia ‎2014, ‏‎18:01:48

2ss : ‎28 ‎stycznia ‎2014, ‏‎18:04:21

3ss:  28 ‎stycznia ‎2014, ‏‎18:03:20

 

Odstęp pomiedzy ss'ami max 1 sec ! 

A co najsmieszniejsze 3 ss został zrobiony wczesniej o 1MIN !!!!! od ss nr 2 haahahahah ;d

 

UB nie dawać ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@zlopus1g, grałem dużo swego czasu na CoDzie i wiem z własnego doświadczenia, że zdecydowaną większość tworzą młodzi nieogarnięci gracze - trafiają się nawet Ci z podstawówki. Większość po prostu wpada tu "postrzelać w te karabiny" i pewnie nie do końca wie co to te ssy, gdzie ich szukać i jak poprawnie udostępnić.

 

Po 2 nawet jesly byly by przekopiowanie do  milion folderów  modyfikacja ss'a sie nie zmienia , mysl zanim coś napiszesz .

 

I tu Cię zaskoczę, bo myślałem nad tym jak pisałem :) Opisałem chłopaczkowi co i jak, bo już kiedyś widziałem identyczną sytuację tu na forum - z tym, że to akurat był gracz którego dobrze znałem z serva. Miał problem z dostaniem UB, bo były "modyfikowane". Nie wiem czym, nie wiem w jaki sposób on to zrobił, ale różnica między ss'ami tez wahała się w minutach. Poradziłem mu, aby spakował pliki bezpośrednio z folderu z grą i wyobraź sobie, nagle ssy okazały się czyste. Nie twierdzę, ze to samo musi być tu, po prostu napisałem post aby być może komuś pomóc i nie zniechęcić do Naszego serva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak zainteresowania / brak UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×