Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

Może jednak czas na zmiany.

70 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec zacznę od tego, że duża liczba osób grających na TP, proponuje zmiany dotyczące wgrania nowych map, nie wiem jaki jest powód tego, że żadna z nich nie założy tematu wiec robię to ja, osobiście proponuje przeprowadzić sondę na ten temat dodając iż jest to kolejny temat tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Według mnie jest to dobry pomysł. Dodałbym np. de_mirage, de_cpl_mill. Usunąłbym zbędny plugin zaśmicający serwer jak te przeniknie na początku rundy. Poprawić anty-rush. Ponieważ wyłącza się on jak mu się chce. Czasami w ogóle się nie wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mapki de_mirage to tu jest opisane już: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32773-propozycja-thew/&do=findComment&comment=150536

Co do mapy de_cpl_mill to ona nie jest na serwery TP z tego co było już mówione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Serwer TP rozwinął się bardziej pod względem TeamPlay oraz pod względem grywalności. Wątpię , żeby ktoś rashował nawet jak nie ma anty rashu. Ja osobiście dodałbym de_mirage oraz de_forge , są to mapy esl.., a de_cpl_mill nie jest za bardzo na TP. Co do de_forge to jestem nastawiony i tak i nie, ciekawa mapa, ale gracze mogą wychodzić, ponieważ nie znają mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem byłaby sąda właśnie, gdzie gracze odpowiadali by, które mapy powinny być wprowadzone i np dwie które będą miały najwięcej głosów zostaną dodane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi, sonda powinna rozwiązać ten problem raz na zawsze, a co do map to proponuje przeprowadzić glosowanie na następujące mapy: de_cbble, de_prodigi, de_mirage. Może dodacie coś od siebie i uda się przeprowadzić sondę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de_cpl_mill jest jak najbardziej mapą TP. Na pewno bardziej TP aniżeli de_cbble czy prodigy. Zapraszam np na hashjame tam na TP owa mapa jest grana, a jak wiadomo jest to jeden (o ile nie najlepszy) z najlepszych serwerów TP w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem de_cpl_mill jest również znaną mapą esl, powinnyśmy urozmaicić naszą grę TP a dodanie map jest jedynym sposobem na to aby zachęcić gracza do wbijania na serwer cs-kopytko.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESTEM stałym graczem tp i jezeli jakis H@ mi sie tu wypowie że te mapy nie sa potrzebne to, udowodni jak mało sie zna na rzeczy, te mapy co sa to juz sa nudne !!! mirage,forge cpl mill jak najbardziej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Im map więcej tym lepiej :D

 

i jeżeli H@ zamknie bo "nie potrzebne są żadne mapy" to chyba padne XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

TP kopytko to wg mnie jeden z czołowych TP na protokoły 47/48, tak więc można by wprowadzić następujące zmiany, które jeszcze bardziej zachęcą ludzi do grania u Was:
1. Zniesienie anty-rushu: Wyłącza się jak chce, czasem 20 sekund przed końcem rundy, co jest żenujące, gdy 1m za strefą leży broń i przez strefę nie możemy jej wziąć, lub nie można obstawić paki z tego samego powodu. Poza tym tp polega na tym, że czasem trzeba skrócić w paru miejscach aby poinformować drużynę, gdzie znajdują się przeciwnicy.
2. Dodanie rundy rozgrzewkowej na kosy, która trwa np. 2 minuty, a po tym czasie zaczyna się normalna gra (uniknęło by się przez to problemów z ewentualnymi kamperami/ osobami, które runnowałyby zamiast walczyć). [OPCJONALNIE] /Urozmaicenie rozgrywki
3. Wprowadzenie systemu MR 12/ MR 15: polega on na zmianie stron, gdy suma rozegranych rund wynosi odpowiednio 12 lub 15, jeśliby ktoś nie widział ;p Da szansę wykazać się graczom po obu stronach.
4. Usunięcie żałosnego pluginu z przenikaniem na początku rundy, bo spędzać połowę czasu na respie znajdując się w powietrzu to nic fajnego, uwierzcie mi.
5. Dodanie mapy de_mirage, jest to jedna z najlepszych eslowych map i ubolewam nad tym, że nie ma jej u Was. Mapa dobrze znana, na TP nadaje się idealnie.
    Co do de_cpl_mill to jest to mapa w 80% podobna do tuscana, więc jeśli cpl_mill nie jest dla Was mapą do TP, to po co na serwerze tuscan? FUCKIN LOGIC
6. Wyłączenie komendy "/me", bo żałosne jest jak ktoś skanuje lub rzuca HE tylko po to, żeby sprawdzać bindem gdzie kto jest. Tyczy się to również pokazywania DMG dla VIP'ów.

Uff, skończyłem. Pewnie i tak nic z powyższych propozycji nie zostanie wcielone, bo lepsza jest monotonna gra na low poziomie, ale będę czekał na cud, może akurat :)

Pozdro, zat0x`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dodam jeszcze od siebie, że można by wydłużyć freeze time np do 6 sekund żeby był czas na kupowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślę że dodanie map de_mirage de_froge byłoby dobrym pomysłem. Oraz jakąś rotację w mapcycle bo już bez wpisywania "nextmap" wiadomo jaka będzie następna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie psujmy tego serwera bo wszystko jest na nim poukładane od A do Z, a wy chcecie usuwać dodawać i bóg jeden wie co jeszcze, temat założyłem w celu utworzenia sondy która pomoże nam dokonać wyboru w dodaniu nowych map na serwer , już widzę jak nie jeden z was zepsuł by doszczętnie ten serwer w ciągu godziny na FTP dodając jakieś nie potrzebne ustrojstwa..... och... brak mi już słów................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dodawać? Większość propozycji jest na usunięcie zbędnego syfu... a czy dodanie rozgrzewki wiele by zmieniło? o.O Przynajmniej byłby czas na napicie się, wyjście do toalety, napisanie paru wiadomości, a tak mapa się skończy i nagle zaczyna się następna i niewiele można zrobić... freeze time to podstawa na TP, co z tego, że jest 2 albo 3 sekundy jak większość nie zdąży kupić wszystkiego i zamiast TP robi się 4fun, bo każdy robi co chcę. Komenda /me- po co to komu na TP? Jak ktoś chce "darmowe wh" to niech idzie na jakieś ffa czy 4fun, można by zostawić tylko komendę /hp. Jedyne do czego mógłbym mieć zastrzeżenia to dodanie MR15/12- rozgrywka na tym poziomie trwała by zbyt długo chyba, że byliby admini na serwerze, ale z tym różnie bywa jak wiadomo. Także bio nie wiem o jakie "niepotrzebne ustrojstwa" Ci chodzi. W ftp prawie nic by nie było ruszane poza małymi poprawkami np. w rashu... Serwer by na tym nie ucierpiał, a zyskałby trochę więcej TP aniżeli jest to do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freeze time można przedłużyć max o 3 sek. /me również można off, resztę pozostawił bym bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka na serwerze to byłby dobry pomysł według mnie chociaż 1 runda. Bo tak jest wbita na następną mape ktoś kto wbije pierwszy dostanie pakę i biegnie czym prędzej na bs nie patrząc na to czy ktoś z drużyny już się w niej znalazł czy nie. Po czym runda robi się FFA. /me jest jak dla mnie bez sensu, bo tylko jest użalanie typu "omg 1hp" itp.

Zostaję też przy dodaniu froge i miragę a także rotacji map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zostańmy na chwile obecną tylko i wyłącznie przy wprowadzeniu nowych map bo znów robi się bajzel z tego tematu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Bez przesady z tą rozgrzewką, nie podoba mi się ten pomysł, bardziej to na 4FUN'a niż TP. Serwer jest zajebisty, ale wymaga kilku rouzmaiceń. /me i /hp do wyjebania, TP to TP. Zniesienie anty - rush na wielkie nie, trafiają się nobki , który tylko po fraga! Jak najbardziej freeze team do przedłużenia. biO ma rację to temat o mapy, a więc mapy powinny zostać wgrane, de_mirage na 100% de_forge z tym bym się zastanowił mapa nie jest popularna i duża, de_cblle to już bardziej niż forge. de_cpl_mill moim zdaniem tą mapę można wgrać jest to dość ciekawa i nowa mapa. Bd można poskillować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalizując - kopytko ma teraz znaczy wzrost formy i nie wydaje mi się aby trzeba coś zmieniać. Jak będzie zauważalny spadek graczy na wszystkich serwerach, to przyjdzie czas na sugestie i zmiany. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje ci się, że wprowadzenie nowych map polepszy klimat serwera? Są serwerownie gdzie gra toczy się 24h/7, mamy wspaniały serwer TP bez zbędnego gówna(za przeproszeniem). Mogę się z tobą założyć, że wgranie dwóch dodatkowych map poprawi znacznie formę serwera, takie zmiany powinny być wprowadzane co 4-6 miesięcy. Zobaczycie, że wiele na tym zyskamy.

Dodam jeszcze, że od kiedy jestem jednym z adminów TP, wiele osób(nie będę wymieniał jakie to osoby), mówiły iż gra na tych samych mapach staje się monotonna.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tylko potwierdzam że staje się to monotonne. A jeśli jest to TP ESL MAP myślę że dodanie 2 map nie będzie problemem? Gdyż są to mapy jak wiemy ESL'owe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z innymi którzy chcieli by dodano mapki, ponieważ ciągle te same mapki stają się powoli nudne, jak by dodano tak jeszcze z 2/3 mapki było by super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mapy de_forge, na niektórych serwerach, na których grałem, były z nią problemy, gdyż pojawiał się error o przybliżonej treści: "Twoja mapa de_forge różni się od wgranej na serwerze". Dużo osób pisało o tym na forum, gdyż przy zapełnieniu serwera przykładowo 18/19 robiło się 3/19 przy zmianie na forge. Jeżeli ta mapa działałaby tu bez zastrzeżeń to oczywiście jestem za jej wgraniem. Jak poprzednio pisałem, mirage dodać obowiązkowo. Dobrze, że steez wspomniał o freeztime, o którym ja zapomniałem dopisać. Osobiście mi jako jednostce nie przeszkadza tak krótki czas kupowania, gdyż na wszystko mam bindy i w 2 sekundy mam wszystko, jednakże wpływa to znacząco na zorganizowanie drużyny. I 6 sekund byłoby idealnym czasem, aby cała drużyna się obkupiła i ogarnęła szybko plan na rundę.

@KinecT, chyba mało grałeś na TP, tudzież nigdy nie oglądałeś zawodów w csa na own3dzie/ twichu/ eslu, gdzie 1 runda to właśnie nożówka, która wpływa na wybór strony, po której gracze chcą grać. Nożówka to dobry pomysł. Po 1. Daje czas graczom z gorszym łączem na dojście do drużyny i zagranie w pistoletówce, po 2. można się na niej trochę rozluźnić, w końcu nic się nie traci, ani rundy, ani broni. Co do raszu, chyba po to jest TP żeby nauczyć graczy grania zespołowo. Jak nauczyć dziecko chodzić nosząc je ciągle na rękach? Najpierw dajmy się wykazać graczom, nie oceniaj książki po okładce.

@biO**, gwarantuję Ci, że moje propozycje nie pogorszyłyby pod żadnym względem grywalności na Waszym serwerze. Moim skromnym zdaniem propozycje, który wypunktowałem to podstawy dobrego, klasycznego serwera TP. A to właśnie klasyki najbardziej ciągną do siebie ludzi. steez pewnie to widział na hashjamie, o której wspomniał. Serwer jest pełny od rana do nocy. Dlaczego? Bo jest na nim wszystko, co zaproponowałem do wprowadzenia tu. Najpierw przetestujcie, później oceniajcie. Wrzucić coś na próbę na pewno nie zaszkodzi, a zaowocuje pozytywną oceną graczy, iż na serwerze coś się dzieje, widać zmiany. :)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×