Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

DM+BF2 Ilośc slotów?

Ilość slotów na serwerze DM+BF2  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile chciałbyś slotów?

    • Tyle ile jest teraz - 22 sloty
      8
    • Chciałbym 32 sloty
      11
    • Mam inne zdanie (opiszę w temacie)
      2


25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Temat czysto poznawczy. Ciekawią Nas Wasze opinie na temat ilości slotów na serwerze DM+BF2.

Obecnie na serwerze jest 22 sloty, z czego zazwyczaj gracze mogą zająć 20.

 

Uważajcie, że to odpowiadania ilość slotów? a może chcielibyście 30+2?

 

Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Oczywiście, że 30+2, dzięki temu łatwiej nabic odznaki i szybciej wbic rangi : )

Edytowane przez `BialyMurzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No nie wiem, może + i -

 

 

Plusy:

 

+ Więcej osób na serwerze

+ Ciekawsza gra

+ Możliwe, że więcej dochodów z serwera (odznaki, vip, rezerwacja nicku)

+ Lepszy ranking serwera

 

 

Minusy:

- Nie wiadomo jak z lagami przy tylu osobach

- Trudniejsza gra ( 30 osób, każda respi gdzie indziej, trudniej się "utrzymać")

- Prawdopodobnie coś jeszcze jest, na ten moment nic nie przychodzi mi do głowy.

 

 

 

Jeśli jest taka możliwość to uważam, że warto te sloty dodać, w końcu trzeba się rozwijać a nie stać w miejscu i cieszyć z tego co jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ja powiem tak:

Ja na wbicie wszystkich odznak potrzebowałem 4 dni. Ale ale...więcej slotów to nie zawsze jest lepsze rozwiązanie dlatego, że nawet przy 22 ktoś kto wbija odznakę powiedzmy 007 z shotguna może mieć problem, bo brakuje mu 1 czy 2 fragów do odznaki i nagle ktoś respi się za nim i nie zdąży zareagować, a co dopiero będzie się działo przy 32 slotach.

 

Jednak moje zdanie jest takie:

dodać dla urozmaicenia jeszcze ze 2-3 małe lub średnie mapki oraz dołożyć kilka dużych (coś typu rozbudowany assault, np cs_1337_assault czy de_abaddon) oraz inne większe mapki, zrobić 32 sloty.

 

Co do map - zauważyłem, że graczy na serwerze czasami jest pełno 20-22, a po następnej mapie robi się 12 (czasami w przypadku zmiany z małej mapy na dużą, ale zauważyłem to także na innych rodzajach map) dlatego uważam, że warto dodać więcej mapek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry.. Tylko jest jedno "ale". Nie wyobrażam sobie jak będzie np. 29 osób na mapie wiocha, czy innych małych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minusy:

- będzie ciasno na co niektórych mapach, zwłaszcza jak CT lub TT będzie biegać stadnie 

- tak wiele slotów może wprowadzić zbyt wielki chaos 

 

 

 plusy:

- można będzie wgrać większe mapy

- ćwiczenie refleksu

 

Osobiście jestem przeciw.

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak jest wątpliwość co do mapek cs_max to sprawa jest prosta...wrzucić trochę większe mapy. Nie mówię tutaj o całkiem wielkich, ale jak mamy cs_wiocha to dodać mapę przypominającą wielkością 2 połączone mapy cs_wiocha i po kłopocie. Dla 32 osób będzie można taką mapę uznać jako małą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiecie co piszecie.. Albo ja mam inne myślenie na ten temat ;d

 

Gdy na serwerze będzie 32 osoby to bedxi w kompletna masowka, rozjeb totalny.. Zapomnijcie wtedy o normalnej rozgrywce DM, to będzie rzeź.

 

Na naszym serwerze 60 % graczy dopiero uczy się strzelać w kantera, przykładowo teraz na serwer wejdzie lepszy gracz ( Forfi, Never czy ja) i ciężko ich zabić, są po za zasięgiem. Początkowy gracz nie poradzi sb na tym serwerze i szybko zrezygnuje. Myślę, że też tak zrobię.. Próbowałem już grywać na takich serwerach i nie widzi mi się to, ale to tylko moja decyzja :)

 

Reasumując jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Mi się wydaje, że DM'y ogólnie chyba służą raczej do takiego potrenowania skilla przed pójściem na taki serwer (przynajmniej ja mam takie wrażenie), ale to nie ja na tym zarabiam i nie wiem jak to się ma do utrzymania serwera itd.

 

Tak jak pisałem - już jest rozwałka i czasami ciężko coś ugrać jak się pojawi ktoś za plecami i powoli zaczynam zmieniać zdanie. Raz, że tak jak pisałem często z 20 graczy robi się 12 i tak zostaje przez jakiś czas, a dwa, że faktycznie przy 32 slotach jeżeli byłyby pełne to byłoby już za dużo. 22 sloty uważam, że jest idealnie.

 

Teraz dodali sondę odnośnie nowego serwera. Jakby miał powstać to jakiś aim/hs zrobić z dobrymi pluginami (chociaż na taki serwer ja wiem czy specjalnie jakieś pluginy trzeba? Chyba nie) taki 16 slotowy serwer (właśnie, żeby grało się rundki po 8 osób, szybkie rundki. Dobry sposób do potrenowania. Bo robić taki serwer też na większą ilość slotów to będzie bardziej przyciągać cziterów albo TP STEAM.

 

Z resztą ja to mam swoje fantazję. Jakbym to ja miał decydować to zrobiłbym jeszcze inaczej. Z obecnego DM+BF2 zrobiłbym FFA+BF2 z resetem odznak co pół roku i dobrym cennikiem odznak za smski, z TP zrobić TP STEAM i dodać 2 serwery (AimHs zwykły bez DM i zwykły FFA). Ale tak jak napisałem to moje fantazje tylko :D. W obecnej sytuacji myślę, że nie ma co powiększać slotów, bo będzie jeszcze większy chaos niż jest.

Edytowane przez Nightmare^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał wyżej ^^ "DM jest do potrenowania skilla"... Też tak uważam.

 

Tylko. Przy obecnej liczbie slotów, gdy serwer jest pełny to nie ma co ćwiczyć bo jest za dużo graczy latających z krowami ;d To jeszcze zależy od mapy, ale one często są ujowe..

 

Tak więc przy 32 slotach przeznaczenie DM'a zmieni się z miejsca "ćwiczenia skilla" na miejsce " tracenia skilla". Bądźmy poważni, w ogarnięty sposób nie da się strzelać z tyloma wrogami ( nie biorąc pod uwagę tego, że w AK tylko 30 ammo :D )

 

Jeśli serwer będzie miał 32 sloty myślę, że straci graczy, tych lepszych jak i gorszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-wiocha,max,duelmap,factory, -DO USUNIĘCIA

2-Tu nie będzie żadnej gry jak powiedzieli wyżej RZEŹ

3- Na ratsach przy full servie ciężko wbić cokolwiek, co chwila kulkla w plecy. Przy 30 nie wyobrażam sobie tego

4-Ja na DM ćwicze z afki ,żeby pozamiatać na servie awp, przy 30 graczach nie będzie to możliwe

 

NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DomaS dobrze gada przy takiej liczbie osób na tych mapach gra traci sens a przechodzi w rzeź. Ogólnie dla mnie to jest zły pomysł i także jestem na NIE... wszystkie argumenty na nie padły bez sensu powtarzać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

przy takiej liczbie osób na tych mapach gra traci sens

 

Przy takiej liczbie osób gra ogólnie traci sens ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że będzie o wiele za dużo osób na mapie przy 32 slotach. Teraz, kiedy jest pełen serwer to jest odpowiednia ilość ludzi, ale jeżeli koniecznie chcecie zwiększyć ilość slotów, to można rozbudować tylko o kilka, a nie aż do 32 :) 

 

Ja jestem na nie, jeżeli chodzi o rozbudowanie serwera do 32 slotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myśle że lepiej byłoby np. rozbudować do 26 slotów niż 32

 

Ja też jestem na nie jeśli chodzi o 32 sloty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ja powiem tak:

Ja na wbicie wszystkich odznak potrzebowałem 4 dni. 

Licencję ze szturmówki też? (lol)

 

Co do 32 slotów jestem na NIE

Nie sądzę, aby były problemy by wbić się na serwer, a 32 graczy na jednej mapie spowodowałoby ogromny chaos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że 32 sloty to za dużo. Wiem, większość mnie shejtuje, ale prawda jest taka, że ostatnimi czasy serwer opustoszał :( Nie warto dokupywać sloty bo przez większość czasu będą puste po prostu. Ewentualnie byłbym za dodaniem 2-4 slotów, ale nie zapomnij jak co Drogi @Petrusie o dodatkowych respawnach na cs_max itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Darek...nie przesadzaj :D. Tyle slotów co jest to jest git. Raz, że na wiocha i maxie jest rzeź to na niektórych mapach jest po 12 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Więcej osoób lepsza reklama dla kopytka

 

 

Gorsze warunki gry, przez co więcej graczy nowych ucieknie niż zostanie... Nie trafiłeś z tym ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×