Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
soon

ODRZUCONE sOON.

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: sOON.
2. Steam ID: STEAM_0:0:36485318
3. Wiek: 18
4. Czas spędzony na Serwerze (GT): http://www.gametracker.com/player/sOON./193.33.177.32:27066/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem admina przed moją przerwą z CS, między innymi na serwerowni SIEDLECKI TP (grało mniej więcej 16 osób non stop)
6. Znajomość AMXX (x/10): 7-ogarniam menu i podstawowe komendy, resztę zawsze można szybko wygooglać.
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Tak jak już pisałem mam 18 lat, pochodzę z Siedlec miasto jakieś 100 km od Warszawy na zachód. Chciałbym zostać adminem, ponieważ na serwerze TP dzieje się coraz gorzej, coraz więcej non steamów na wh jak i steamów. Często zero gdy TP i kultura na poziomie podwórkowym. Wszystko staram się ogarnąć i bez admina, lecz jest ciężko, bardzo ciężko gdy nawet nie ma ani jednego admina by coś przekazać/zgłosić. Często także zgłaszam osoby hakujące, lecz ciągle nie ma kto wbić i ich doszczętnie sprawdzić.    Tak mam bana na blacklisted.com, młodość głupota. Jakieś 2 miesiące temu wróciłem po ponad rocznej przerwie. I idzie mi całkiem całkiem. Więc do BL proszę się nie zrażać gdyż staram się stworzyć miłą atmosferę. Oczywiście przyjmę słowa krytyki i jeśli podanie wyjdzie na NIE, pogodzę się z tym.
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak
10. Reklamy/SMS: SMS
11. Linki do poprzednich podań: -

 

PS. Wybaczcie że łamię lekko regulamin gdyż moje konto na stronie ma dopiero 8 dni można powiedzieć. Ale dziś już nie mogłem się powstrzymać gdyż, prosząc znajomego by napisał na gg cheat, by zgłosić osobę po raz kolejny usłyszeliśmy iż nie ma żadnego admina w danej chwili, i tak praktycznie cały czas.

 

 

Pozdrawiam serdecznie, sOON.

Edytowane przez soon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany, czitowałeś raz na Steamie to skąd mamy pewność, że znowu tego nie zrobisz? Jestem pewien, że gdyby sie uprzeć i to demko z BL wstawić na AC to ban murowany i tam. Jak dla mnie to bardzo zniszczy reputację sieci.

+ sie przyznałeś

- czitowałeś na co nie da się oka przymknąć

 

Nie jesteś z Nami długo, aby móc przymknąć oko i stwierdzić "On sie zmienił, można Mu zaufać".

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby jakbyś miał nowego, czystego Steama...

 

Przez bana na BL jestem na NIE z słabym NEUTRAL z powodu braku Adminów, ale no kto chciałby, aby władzę sprawował ktoś kto ma bana jak byk?... temat rzeka... (pomijając już nawet czas spędzony na forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie moja jedyna i krótka odpowiedź,

Szpan- o boże jak on dobrze gra, co sprawiało że głupota stawała się coraz większa. I tak jak się mówi do 3 razy sztuka za 3 razem wskoczyłem na blacklisted. Przyznaje się bo demko jest widoczne i każdy może je obejrzeć. Ban był jakieś 3 lata temu, z pewnością mogę powiedzieć iż tak zmądrzałem. Nie tylko w kwestii gier, lecz wiadomo o co chodzi.

O czas spędzony na forum również napisałem w podaniu, gdyż ciężko się gra gdy biją Cię przez ścianę gdy się skradasz. Adminów wciąż nie ma, można pisać na GGCHEAT cały czas lecz bez skutku. Do tej pory nie było żadnej skargi na mnie żebym był jakiś podejrzany, a także staram się stworzyć dobrą atmosferę. Nowy steam... rozmyślałem to, lecz nie pozwalają mi na to fundusze. Muszę zainwestować każdy grosz w auto. Nie mam nic więcej do dodania, pozdrawiam serdecznie i czekam na komentarze innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zamykam. Nie ma co się w ogóle wypowiadać póki gracz nie wyśle mi kodu sms oraz nie odrobi 2 warnów. Temat otworzę jak będą spełnione wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×