Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Vito Małkers

"Legalne" wspomagacze lub inaczej dopalacze

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

 

Szczerze powiedziawszy nie wiem czy to odpowiedni dział na taki temat, ale zaryzykuję.

 

-Chodzi mi o rzeczy typu Celownik do AWP i innych...

-Brak rozrzutu ( No recoil )

-Brzask terenowy ( Gamma Adjuster czy jakoś tak )

-P.Z.B.P. czyli przyspieszona zmiana broni podręcznej...

 

Czy te rzeczy nie powinny być czasem tutaj zakazane i karane odpowiednimi karami? Jestem zbyt zmęczony, żeby się rozpisywać...więc szczegóły może przedstawie kiedy indziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8. Gra na 16-bitach lub software, no recoil, celowniki awp, bh lub niedozwolone ustawienia cfg - 5 min - 1 tydzień

 

Nie wiem co masz na myśli pisząc "Brzask terenowy", ale jeśli chodzi o Gamme Adjuster jak napisałeś w nawiasie to nie jest ona zakazana. Jest to legalny program do rozjaśniania ekranu. Natomiast wszelkie programy rozjaśniające postacie są traktowane jak WH, czyli ban perm.

 

Co do szybkiej zmiany broni, to jeżeli jest to taka jak używa się na meczach to raczej nie powinno być problemu. Jeżeli jakieś inne skrypty to patrz skopiowany pkt regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to z tą gammą to słyszałem od kolegów z moich okolic miastowych, że istnieje modyfikacja rozjaśniająca mapy na CS typu ciemnia pod pociągami na zamku na mapie De_train i np. De_dust 2 ciemnia koło respa TT wszystko jest jakby wtedy ze światłem dziennym...i wtedy nie potrzebujesz noktowizora żeby widzieć tam normalnie...

 

 

P.Z.P.B. pokazał mi ostatnio mój kuzyn o nicku Vorden ( który nie grał nigdy tutaj ). Wygląda to w ten sposób np. gdy wyjmujemy USP to widzimy jak nasz model postaci przesuwa prowadnicę broni i dopiero po około 1,5 sekundy możemy oddać strzał, a z tym modem P.Z.P.B. nie ma tego! Po prostu walimy z przypuśćmy M4A1 kończą się naboje w magazynku i kiedy zmieniamy na broń podręczną to ona po prostu się pojawia i nie ma tego opóźnienia 1 sekundy...po prostu wtedy gracz taki ma przewagę nad każdym...i stąd pytanie czy to jest tutaj zakazane...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vito, co do tego P.Z.P.B (XD) to nie masz czasem na myśli modeli HLTV, czyli modeli broni bez animacji? Grałem kiedyś na tych modelach, bo zwykłe mi się znudziły i sprawa z nimi wygląda tak: nie ma animacji wyjęcia broni, odbezpieczenia jej itd. ale i tak tą sekundę/półtora trzeba odczekać. Więc jeżeli chodzi Ci o to to za to banów nie ma (nigdzie się nie spotkałem z banowaniem za posiadanie modeli HLTV, chyba, że tu jest inaczej), ale Petrus powinien się zaraz o tym wypowiedzieć.

Co do Gamma Adjuster to również kiedyś tego używałem i jest to jak najbardziej dozwolone, gdyż taki sam efekt można uzyskać poprzez rozjaśnienie monitora (przyciski na monitorze), a program ten umożliwia  robienie tego znacznie szybciej.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus RPG właśnie, że to nie jest model HLTV, ponieważ nie ma tego opóźnienia...po prostu kończy ci się w jednej broni "AMMO" i druga broń jest gotowa do użytku NATYCHMIASTOWO ciężko mi to wytłumaczyć bo dziś nie mam głowy dosłownie do niczego...

 

Nie śmiej się z nazwy...P.Z.P.B. razem z kuzynem nie wiedzieliśmy jak to nazwać to ja to wymyśliłem na poczekaniu...no dobra jest trochę śmieszne hahaha <banan> :-P ...

 

Jeżeli chodzi o tą Gammę jeżeli jest legalna to nie mam z tym problemu...(chociaż ja wolę grę naturalną...TAM GDZIE CIEMNO MA BYĆ CIEMNO) :roll:boss

 

Ooooo jeszcze jedna sprawa do tematu...jeden z graczy ostatnio mi powiedział, że posiada Automatyczny Skok Króliczy ( Bunny Hop ) BH...jeżeli w ogóle istnieje takie coś to czy to też jest legalne? Sorry, że założyłem taki temat, ale po prostu jestem żądny wiedzy na ten temat i proszę wszystkich o wyrozumiałość i zrozumienie...ponieważ coraz więcej graczy których obserwuje posiada te rzeczy... :psy:

 

Piąteczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- W takim razie nic mi o tym nie wiadomo, zaskoczyłeś mnie. :D

- Też już chyba od 2 lat gram bez GA, wystarcza mi maksymalne ustawienie promieniowania gamma w opcjach CS'a, gdyż przy zbyt jasnym ekranie flashe trzymają się zbyt długo.

- Aż do tego stopnia się nie znam, czy to czit czy skrypt, ale Auto BH jest zakazane zarówno na serwerach TP (gdzie mało kto tego używa), jak i na serwerach KZ/HNS (tam spotkałem wiele osób z tym wspomagaczem). Jednakże, jeżeli chciałbyś mieć podobny efekt, że tak to ujmę, wystarczy, że zbindujesz sobie na scroll (MWHEELUP/ MWHEELDOWN w zależności w którą stronę wolisz kręcić) skok (bind "MWHEELUP" "+jump"/  bind "MWHEELDOWN" "+jump"). Wtedy BH robi się znacznie łatwiej, wystarczy tylko trochę poćwiczyć, a jest to w 100% legalne i za to bana nie dostaniesz.

Hejtujcie mnie, ale pochwalę się moimi wspomagaczami :)
http://oi61.tinypic.com/2cpdhyc.jpg

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wszystkie skrypty są nielegalne z tego co mi wiadomo, a trochę ich jest, dwa naj popularniejsze to BH i zmniejszony celownik w pistolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć legalny mniejszy celownik? Walnij sobie markerem kropkę na środku ekranu. Pomaga zwłaszcza przy fast zoomie w AWP. Za kropkę markerem nie mogą dać Ci bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

RPK widze steelseries:P. Rozjaśnianie ciemnych miejsc to raczej logiczne ,że nielegalne.Ktoś by się skampił na dd2 na respie a ty go tam widzisz ,bo nie ma cienia. 

Celownik AWP no z tym to nie wiem ja już nie potrzebuje:P,ale nie bd się do tego wypowiadał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biO**,
auto BH jest banowane bez dwóch zdań, jednakże trzeba mieć "szczęście", żeby kogoś z tym na FFA czy TP spotkać. Jest to używane zazwyczaj tylko na serwerach deathmatch (bez auto bh), kreedz lub hide 'n' seek. Co do skryptu na zmniejszanie celownika, spotkałem się kiedyś z czymś takim ale szczerze to było to tak dawno, iż nie pamiętam na jakiej zasadzie to działało. Co do banowania za to, to jeszcze zależy czy gramy na jakichś zawodach czy na serwerze w domu, bo LANy mogą różnić się zasadami na serwerach.

BartaZ,
"tak bio ale nie wszystkie są jako nie legalne mniejszy celownik jest nie legalny tak samo jak celownik w AWP "
Kompletnie nie rozumiem puenty tej wypowiedzi. /:

Nightmare^,
mówiąc o mniejszym celowniku nikt nie miał na myśli celownika do AWP, gdyż są to dwie różne sprawy. :P Co do kropki to przyznam, iż jest to niezły patent do nauki fast zoomów bez wspomagaczy tego typu/ celownika do AWP. Mi udało się dojść do tego momentu, gdzie bez problemu celuję bez zooma idealnie w przeciwnika (polecam hud_centerid 1). Posiadanie kropki na monitorze owszem, jest legalne, gdyż nikt Ci nie udowodni posiadania takowej, jednak mi sprawiała problemy podczas strzelania z karabinów/ pistoletów, gdy chciałem strzelić komuś głowę.

DomaS,

a owszem, bardzo solidna firma, z czystym sercem mogę każdemu polecić ich produkty :) Co do rozjaśniania, to rozjaśnia się cały ekran (w efekcie ciemne miejsca są bardziej widoczne) a nie tylko ciemne miejsca- minusem jest to dłuższe trzymanie się flashy -> jedno kosztem drugiego. Nie jest to karalne nigdzie, bo tak samo jak możesz do woli rozjaśniać ekran w csie/ ustawieniach monitora, tak samo możesz się posłużyć programem Gamma Adjuster. :)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kropka pomagała praktycznie w każdej broni. Awp, deagle, m4 czy ak...zawsze pomocne. Byle dobry kolor markera był, bo czasami nie widać :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, skrypty opisane w regulaminie, które powszechnie są uważane za nielegalne np. auto BH, szybka zmiana broni, rozjaśnianie postaci (w tym przypadku czytaj WH) itd. należy wyłapywać i karać według taryfikatora.

Odnośnie Gamma Adjuster, jest to jak najbardziej legalny program, który można u Nas używać.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×