Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
soon

SPARING ADMINI vs GRACZE

32 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam propozycję małego sparingu ADMINI vs GRACZE.

Ja mógłbym zająć się drużyną graczy gdyż, moje podanie nie zostało jeszcze rozwiązane, natomiast drużyną adminów podjąłby się chętny admin oczywiście.

Datę godzinę mapy oczywiście dogadało by się. Najważniejsze jak na razie jest to czy administracja była by chętna na taką małą zabawę, bo sądzę że graczy znalazło by się nie mało :)

Jak wiadomo sparing składający się z 2 map typu ESL, mr15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

NIE.

 

Takie "sparingi już były" i takie "turnieje" już też były. Możesz zobaczyć efekty co z tego wyszło. Różnie bywało, ale najczęściej "kogoś" brakowało.

 

Teoretycznie na papierze  możemy zagrać, ale w praktyce wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy oczywiście trzeba by było ustalić wszystkich, zebrać na teamspeak czy jakiś prywatny czat i dogadać co jak kiedy.

Jeśli organizator nie dopnie tego na ostatni guzik to wyjdzie tragicznie. Lecz szanse są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soon znawco... 2 map? BO3 chyba ci chodziło ;-;

 

A co do tematu już dawno tak mówiłem. I tak jak Malinowa mówił, pewnie ktoś nie przyjdzie. Ja mam rozwiązanie: umówić po 5 + 1/2 rezerwowych i niech się zdeklarują, że będą tego dnia i tej godziny... Nie ma? Po warnie i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE.

 

Takie "sparingi już były" i takie "turnieje" już też były. Możesz zobaczyć efekty co z tego wyszło. Różnie bywało, ale najczęściej "kogoś" brakowało.

 

Teoretycznie na papierze  możemy zagrać, ale w praktyce wątpię.

Aaaa już się boją :D. Nie no, ale tak na serio propozycja fajna, ale wiadomo jak to jest...Wbiją na wh i taka to będzie sprawiedliwa walka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WH jest sprawa prosta, hltv i każdy będzie miał dostęp.

 

soon znawco... 2 map? BO3 chyba ci chodziło ;-;

 chyba powinieneś wiedzieć że na sparingach grane są 2 mapy typu ESL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy demko powinien krecic i potem podawać linki. I można grać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się to takie proste. Jak ktoś nauczy się na wh grać to będzie z tego umiejętnie korzystał. Jedna drużyna wygra, druga przegra, a i tak nie będzie wiadomo czy gra była czysta.

 

@zelka - to była ironia :>. A co do tego, że nie byłaby potrzebna druga mapa...za wysoko się oceniasz chyba :D.

Edytowane przez Nightmare^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nightmare^ chyba oczywiste, że sparing będzie ONLY Steam bo znając życie odbędzie się na serwerze do mixów (zakładam, że jeśli @Petrus zgodził się użyczyć serwer na turniej awp to na sparing też sie zgodzi). Sugerując, że Admini na wh grają to trochę nas obrażasz :P A tak na serio to nieliczni steamowcy na wh jadą.

 

Ja nie wezne udziału, ponieważ najzwyczajniej w świecie przegram itd. :( więc na mnie nie liczcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry , lecz nie dojdzie do skutku , zresztą tak samo jak turniej AWP.Sam dobrze wiesz , że nie zbierzesz 5 pewniaków , którzy będą na bank , zawsze komuś coś wypadnie.A poza tym jeśli Ty z banem na Blu masz zbierać graczy to ja dziękuje za taki sparing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że mam bana na BL nie oznacza że muszę jechać odpalony, graczy zebrało by się 5 podstawowych + 2 rezerwowych.

Ze strony adminów trzeba by było wybrać lidera który także by zebrał złotą 5 i srebrną 2.

Po czym oboje ze stron dogadałoby w drużynie kilka terminów, a później ustalenie wspólnie.

A jeśli Tobie przeszkadza mój ban na bl, to już nie mój problem. Nikt Ci nie każe brać udziału :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jednak czy zdołałoby się zebrać tych konkretnych adminów. A wybór wśród graczy jest bardzo duży.....

generalnie jako były weteran mógłbym wspomóc team adminów, jeśli oczywiście Petrusiński sie na to zgodzi. Ogólnie to były już takie sparingi i raczej spoko to wychodziło (za wyjątkiem kilku sytuacji), ja jestem jak najbardziej za bez względu w jakim teamie bym grał, byle by nie było tzw. "ffa na mixie", czyli że np. gość z teamu Ci nie pomaga tylko czeka aż Cie zabiją, żeby chapnąć troche fragów ^^ 

Poprzedni taki "event' xD - http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/15745-meczyk-admini-vs-gracze/

 

Ps. fecu, jak masz grać tak, jak na turnieju (z tego co mi odpowiadali), że zmniejszasz updaterate, rate i masz interp do dupy, żeby ping zmniejszyć bo i tak na złych ustawieniach masz po 70 to my raczej podziękujemy. To ma być 4fun, a nie, że trzeba sie nie potrzebnie wkurwiać, że Cie trafić nie można. W każdym razie bez obrazy, tylko zwróciłem Ci uwage ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym chętni zagrał tylko że troche bym lamił ale pomysł bardzo dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nightmare^ chyba oczywiste, że sparing będzie ONLY Steam bo znając życie odbędzie się na serwerze do mixów (zakładam, że jeśli @Petrus zgodził się użyczyć serwer na turniej awp to na sparing też sie zgodzi). Sugerując, że Admini na wh grają to trochę nas obrażasz :P A tak na serio to nieliczni steamowcy na wh jadą.

 

Ja nie wezne udziału, ponieważ najzwyczajniej w świecie przegram itd. :( więc na mnie nie liczcie ;)

ekhm....

Po pierwsze to przecież nie napisałem, że admini na wh grają tylko zasugerowałem, że każdy może mieć wh...A po drugo to czym różni się admin od zwykłego gracza? Tym, że ma więcej dostępnych komend...wszystko. To jak ktoś gra wie tylko on sam.

Edytowane przez Nightmare^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WH jest sprawa prosta, hltv i każdy będzie miał dostęp.

 

 chyba powinieneś wiedzieć że na sparingach grane są 2 mapy typu ESL.

 

 

Gra się BO3 ... weź się schowaj ... do 2 wygranych map. Np. 1:0 w mapach; 2:0 i koniec. A jak jest 1:1 to jest grana 3cia mapa.. (;-;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobrze, że @CR7 wspomniał o ustawieniach Feca... Jak tam ma być to po prostu porażka.. Przede wszystkim ma tu chodzić o 4fun a nie zwycięstwo ;d

 

A co do pomysłu to jestem na tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się BO3 ... weź się schowaj ... do 2 wygranych map. Np. 1:0 w mapach; 2:0 i koniec. A jak jest 1:1 to jest grana 3cia mapa.. (;- ;)

 

Co ty nie powiesz? Brawka za inteligencje aż ci like dam :) A teraz wyjdź bo i tak Cię tu nikt nie zapraszał.

______________

Tu nie chodzi o to kto z graczy będzie chętny. Lecz czy Petrus byłby chętny, i admini. Bo graczy zebrać to nie jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×