Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Sparing admini vs gracze ~ OffTopic

64 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

lol ze zwykłego sparingu zrobiliście jakiś mecz, jakbysmy co najmniej o zlote gacie grali xD Myslalem, ze to po prostu bedzie bardziej na luzie, czyli zasady podobne jak na zwyklym mixie. Bez jaj, zeby na zwyklym SPARINGU trzeba bylo krecic demka xD Przeciez gramy 4fun, a na serwie jest hltv .. no ale dobra, Wasz wybor ;)

ps. masz blad w regulaminie (w sumie sa 2) - w pierwszym jest napisane, ze gramy k1p i wygrana druzyna wybiera mape, a przegrana strone, a w drugim, ze na kazdej mapie gramy k1p i wygrani biora strone ;p

 

btw. @Petrus, mistrzu dżedaj moge grac z adminami, czy musi byc urzędowo? ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Temat został stworzony i to normalne, że zdarzą mi się pomyłki (odnośnie błędu w regulaminie). Robię to pierwszy raz, więc byś trochę to uszanował - każdy się uczy ;) Błąd zostanie poprawiony.

 

Odnośnie nagrywania demek to uznałem, że tak będzie najlepiej bo już w samym temacie rozpoznawczym były sugestie o czitowanie, a jak wiemy HLTV na serwerach DD2, COD, TP, DM+BF2 było dość często zlagowane. A też nie widzę żadnych niewygód związanych z nagrywaniem demka - lagów żadnych przez to nie ma, a wystarczy wpisać raptem 2 komendy.

 

@ down

 

:)

Edytowane przez - Darek -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie sapie, spokojnie, tylko zwrocilem uwage (myslalem ze przyjmiesz to jako podpowiedz, zeby zedytowac) i wyrazilem swoje zdanie na ten teamat ;p

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I najlepsze jest i to że tyle zachodu a admini i tak dostaną do zera. No... jak Żelka sam coś ugra to może wtedy ewentualnie kilka rund wpadnie.. :D ..albo tym razem w drużynie graczy zagrają jakieś nooby. 

Brałem 2 razy w takim czymś udział bo chyba 2 razu to tutaj było, grając w adminach napisałem każdemu gdzie ma wbić na vt i wbili. Wbiło blisko 10 osób, ale NIKT się nie odzywał. Nie wiem każdy się bał czy co, powiem tak nawet nie dało się grać bo każdy grał dla siebie i nic nie dawał info co więcej jak nie oberwałeś od swojego raz na runde to był fart bo co niektórzy dopiero w połowie obczaili że tu jest friendly fire.

Za drugim razem grałem w drużynie graczy. No było podobnie z adminami chociaż nie wiem co się działo na ts to i tak efektów z tej współpracy nie było... :P

Edytowane przez MaTek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bez jaj, zeby na zwyklym SPARINGU trzeba bylo krecic demka xD

To jest 1 komenda, raczej nikomu nie utrudni życia. Nie trzeba ich wstawiać, no chyba, że będą spiny o wspomagacze.

 

 

ps. masz blad w regulaminie

Poprawione - zwycięzca wybiera nożówkę, a mapki zostaną wylosowane przed meczem.

 

@topic

Admin to admin, gracz to gracz. Jeżeli będzie więcej chętnych to można zagrać 2 mecze, nic nie stoi na przeszkodzie.

Termin najprawdopodobniej to sobota lub niedziela. Póki co informujcie o evencie i zachęcajcie do zapisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze. Na dniach muszę kupić nowe micro bo obecne coś mi zaczęło szwankować od godziny. Ale na sparing na pewno się wyrobię. Zapraszamy jeszcze do zapisów oczywiście :)

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/34055-sparing-admini-vs-gracze-zapisy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma co się poddawać. Złóż to "podanie" bo zawsze może być tak, że kogoś z Twojej drużyny nie będzie. A im więcej chętnych tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie zrobić jakiś transfer ligowy mogę zagrać w drużynie adminów i umocnić ten skład

. Lecz nie wiem czy byłoby to fair :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za, dobrze aby odbyło się w weekend bo w tygodniu pracuje nocki a dzień odsypiam cały tak wiec na nic nie mam czasu :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparing przewidziany jest na sobotę ok. godz 18-20. W niedzielę ewentualny rewanż ;]

Dokładnie o dacie zostaniecie jeszcze poinformowani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może jednak @iTo zagra ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@ up

Nie zapisał się póki co. Ci co chcą wziąść udział proszę się zapisać bez względu na to czy już osiągnięto minimum 5vs5. Jak wyżej już @Petrus napisał - najwyżej stworzy się drugą drużynę bądź będzie ktoś "rezerwowy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×