Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Sparing admini vs gracze ~ OffTopic

64 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

soon daj demko z gry. Na 1 ss widać podświetlone modele postaci i do tego broni a na drugim normalnie ? Dziwne, daj demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

ALE WH!

 

0:01 lewa stopa na złym pikselu stoi

0:15 zawias w bramie wyłamany

11:50 perła, strzelił gdy wszyscy byli martwi!

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

0:01 Pixel to wina karty graficznej.. chomik skręcił kostkę...

0:15 To akurat wina -Darek- gdyż chciał pomóc adminom wygrać. (w planach miał by drzwi z bramy nas pozabijały przewracając się)

11:50 Widziałem jak jeden z przeciwników poruszył ręką gdy leżał. Tak jakby chciał jeszcze sięgnąć po broń, więc go dobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

może lepiej jak przedstawie wszystko w punktach i od razu powiem, że nie chce ty postem nikogo obrazić tylko napisać, jak to było na prawde ;)

 

#1 O 18:45 na ts znalazło się 5 graczy: Idio Kulavio, soon, fecu, yol i (ja) S I [X] E R oraz 2 adminów czyli smolka i mAlinowa zelkA. Potem wbił darek, który (podobno) powiedział 2 zdania, a reszte to przynajmniej ja dostawałem info z dupy, że on i Borsuk nie zagra. MaTek zaczął coś jęczeć, że wiedział, że to tak będzie wyglądać itp itd, więc fecu w tym momencie wyszedł. W jego miejsce szybko wbił SiKor i skład graczy był cały czas gotowy.

 

#2 Wpadliśmy na pomysł (jak napisałem na sb), żeby wziąść adminów z łapanki to zawołałem RYJ'a, później ktoś zawołał Patusie (możliwe, że darek, nie wnikam). Na ts było nas 10 (łącznie z darkiem), a że on sie nie odzywał, a był na serwerze to wszyscy już, że gites, fajnie, gramy. Zagraliśmy k1p (runda nożowa), po czym ktoś dał info, że borsuk jednak zagra, a że darek sie nic nie odzywał na ts to go wywaliłem, wszedł borsuk i rozpoczęliśmy rozgrywke xD

 

#3 Jak Darek ugrał 3 rundy? A więc tak: siedzieliśmy na 1 kanale na ts, żeby wszystko ustalić, a na serwerze było nas hmm chyba 6. Z racji tego, że mi sie troszke nudziło, bo brakowało tylko 1 admina (Patusia) strzelałem sobie, robiłem bh i inne bzdety dla zabawy zabijając przy tym swoich współziomków (idio i soon) . A tymczasem Darek wbijał galerią na fascie na a i plantował pake, po czym ubijali mnie bodajże we 3? I na tym polegały te jego 3 rundy (bez obrazy).

 

ps. Niepotrzebnie sie spinałeś o .... mój nick xD Braliśmy adminów, którzy nie zaakceptowali regulaminu :o, a Ty sie czapiasz nicku, no troche ubaw było dzisiejszego wieczora xD

 

ps2. pomijam to, że Petrus siedział z nami na tsie i prosił, żebyśmy adminom dali ze 2 rundy xD - Nie śmiejąc się w żadnym przypadku z bardziej ogarniętych adminów :>

 

Finalne składy widnieją na ss'ach soon'a tj:

#Admini:

mAlinowa zelkA

RYJ

Borsuk Miodowy

Smolka

PatuSia

 

#Gracze:

Idio Kulavio

SiKoR

sOON.

yol

S I [X] E R (początkowo "I Love Monika ;*", ale coż, mus to mus xD)

 

generalnie fajnie było, kupe smiechu na tsie i wiecej takich "eventow" tylko tak,jak juz wspomnialem - bez tych ceregieli z regulaminem i wielkimi zapisami. Zrobic 1 offtopowy temat, gdzie mozna napisac doslownie wszystko na temat sparingu i po sprawie. Wszystko na zasadach mixa, pozniej mozna mieszanca zagrac i nie bedzie kogos to bierzemy innego z ekipy i tyle, a nie jakies tam warny xD

 

GG

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@up

wybacz, ale odpowiem :)

Odnośnie dwóch "zdań" co powiedziałem, to już wyjaśniłem, że na szybko podłączałem mikrofon i możliwe, że nie był skonfigurowany w systemie (odhaczam wszystkie opcje bo czasem jak coś się zaznaczy to słychać muzykę w grze, którą się włącza w systemie (WMP) - jak gram w CSa to wole sobie muze włączyć :))

 

Na TSie sie nie odzywałem bo mnie tam nie było w momencie jak mnie wywaliłeś bo dopiero wchodziłem i miałem CSa zminimalizowanego bo uruchamiałem TSa - możesz zapytać @Petrusa bo na steam mi pisał. Z drugiej strony kick bardzo przyjemny był... nic dodać nic ująć, aż takim złym graczem nie byłem, aby mnie wyrzucać bo jakoś pakę ~dwa razy podłożyłem... a to że ktoś jest nie zdecydowany i gra jak mu się zachce [wybacz @Borsuk Miodowy ale tak to wyglądało].

Wiem, że nie byłem na liście graczy, ale jak już grałem to czemu mnie wyrzucono? Przecież połowa graczy wcześniej mi pisała na Steam, że mikro nie ważne, że je**ć ping (tak pisali) tylko że mam wbijać.

 

A jak chcecie rozstrzygać wszystkie rzekome sytuacje dotyczące gry tu jest demko mojej gry (po pierwszej nożówce chyba zacząłem nagrywać bo zapomniałem o tym): http://speedy.sh/tZ62D/1.zip

 

Odnośnie nicku nic tutaj na forum nie pisałem, więc nie wiem po co to ruszać. W grze zapytałem grzecznie ze względu na zapis w poście przy zapisach.

 

No, ale rozgrywka słyszałem udana, więc się ciesze ;)

 

PS: Jak czytam jak piszesz "rzekomo" to na pierwsze myśli kojarze to, że dajesz mi do zrozumienia, że mam urojenia jakieś haha ale kumam o co chodzi :-)

PS 2: Nikt warna nie dostał, mimo że @soon też o to prosił :P

PS 3: Myślałem, że @Petrus masz bardziej dorosły głos [coś jak ~50letni facet] :D jak się zdziwiłem, jak cię usłyszałem na TSie :o[bez obrazy]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to powiem tyle, że taki evencik to trzeba robić na spontanie. Kto jest i ma chęć to gra, bo takie ustalanie to wychodzi jak wychodzi na koniec z 20 osób przyjdzie 7 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha sixer dobre sprawozdanie aż mamuske obudzilem śmiechem. Co do sparingu jeszcze to jutro można skleic mieszanca bez płaczu bo to jakas patola dziś tj. wczoraj była. A o warny nie prosilem lecz dawałem do zrozumienia ze powinny być. Jeśli się deklaruje ze chce się wsiąść udział w sparingu i bez słowa nie przychodzi to w tym minimalnym stopniu kara powinna być. Ale ze to admini nie przyszli to warnow nie będzie trudno.

Nie żebym wypominał ale darek pake podlozyles jak sixer nas wybil a jak wiadomo był not bo czekaliśmy na pełne składy.

Edytowane przez soon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mAlinowazelkA w sumie to nie wiem kto, wiem że do Niego też pisałem na Steamie. Ważne, że znaleźli się Admini, którzy dosłownie w minutę stwierdzili, że mogą zagrać i polać Im za to  <piwko>  :D

Fakt coś słyszałem, że dziś ma się coś odbyć, jednak składy też podobno mają być inne (nie będą chyba brane pod uwagę zapisy), ale to jeszcze do ustalenia, że tak powiem i zapewne niedługo wszystko tu zostanie napisane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.. Wszystko fajnie Darku naprawdę, dobry z Ciebie gracz ogólnie wszystko spoko  :-P

Ale jest taka sprawa.. Jeśli nie jesteś w stanie powiedzieć słowa na ts bo się boisz/wstydzisz, jeśli kładziesz pakę na rozgrzewce i nagrywasz w tym czasie sobie demko, jeśli słuchasz muzyki w trakcie gry to cóż., może skończ udział w tym całym evenciku i skup się na graniu na bf2 czy gdzie tam grasz i nie mieszaj się więcej w sprawy w których możesz zrobić więcej złego niż dobrego. Pamiętam że o 19:15? byliśmy już 10 na ts i mogliśmy już grać ale wszelki kontakt z Tobą nie przyniósł efektów ba.. my już zresowaliśmy a Ty dalej siedziałeś z graczami na kanale ts. Nie wiem po co wgl brać się za takie coś i potem tak odpieprzać. Piszesz, że odhaczasz wszystkie opcje żeby nie mówić przez mikro.. ale po co? po co Ci ts skoro nie chcesz nic gadać? i po co ci mikro? Wiesz, mi się po prostu wydaję że nie masz 18 lat, a się zastanawiam czy masz chociaż te 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Opcje odchaczam (w systemie) jak mikro jest odłączone, aby gdy w grze nacisne przypadkiem klawisz mikro żeby muzyka się nie "wysyłała" na serwer. Kontakt ze mną był na steamie, pisałem z Graczami.

Odnośnie mojego wieku to jeszcze dziś postaram się wysłać skan mojej legitymacji szkolnej @Petrusowi na PW (no publicznie nie udostępnie...) i poproszę aby zaświadczył mój wiek, chociaż Ci co śledzą FB Kopytka to mnie widzieli w komentarzach jak strona padła / nie działała i chyba po zdjęciu wiek da się poznać, ale luz dziś jeszcze będzie potwierdzenie mojego wieku ;)

 

Nie jedna osoba potwierdzi, że na szybko wchodziłem do gry i nie miałem zbytnio czasu na konfiguracje tego. Ponadto wcześniej na TSie byłem (nim dałem znać, że gram), aby sprawdzić frekwencje - na TSie mieli wszyscy być 15 minut przed rozgrywką (w końcu byłem organizatorem to chciałem wiedzieć kto się wstawił to wystarczyło wejść i zobaczyć kto tam jest :))

 

PS: Legitymacja szkolna bo dowodu osobistego jeszcze nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie jedna osoba potwierdzi, że na szybko wchodziłem do gry i nie miałem zbytnio czasu na konfiguracje tego" ja się już pogubiłem, konfigurację czego? 

Jezu wolisz wysyłać legitymację niż powiedzieć zdanie na ts? o mamoo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm podsumowując wszystko, aby już nie robić ludziom sensacji.

1) Skan legitymacji wysłany, teraz jedynie @Petrus musi zdecydować, czy napisze potwierdzenie.

2) Nie będę w najbliższym czasie grał na serwerze mixowym (no na TP czy DD2 bądź COD se moge chyba wejść nie?)

3) Nie będę już nic organizował, choć jestem ciekaw czy do czegoś by doszło, gdybym nie zrobił zapisów, nie widziałem chętnych na organizację sparingu, a @Petrus nie miał też nic przeciwko temu, ale oki, nie będe się za to brać.

4) Miło wiedzieć, że tym wszystkim zrobiłem więcej złego niż dobrego.

5) Przepraszam za odpieprzanie cyrku z tego co widzę hmm

6) Wejdę na TSa i "pogadamy" (fakt może jestem nieśmiały, ale ludzi idealnych nie ma), jednak najlepiej po południu gdyż teraz mam rodzinkę wokół (...) To Ci dam już znać na Steamie jak będę mógł wbić na TSa.

7) Dziękuję Wszystkim za udział w sparingu, ja już swoje zrobiłem temat pozostawiam już do dyspozycji Moderatorom.

W temacie dotyczącym sparingu już nic nie napisze, kończę dyskusję czy jak tam to zwiecie.

8) Jak dla mnie można zamknąć temat z zapisami i ten offtopic, proszę jedynie o potwierdzenie @Petrusa mojego wieku.

 

Było miło, jednak jak widzę wszystko było sztuczne i na pokaz.

Dziękuję za uwagę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę bekowo wyszło. Nie przesadzajmy już, to nie wina Darka. Na TS można się pośmiać, ale już bez przesady z tymi wywodami kto zawinił. Każdy wie kto się zapisał, a na godzinę przed 'zrezygnował'. Tak się po prostu nie robi. Albo ktoś ma czas i wie, że będzie, albo nie ma go i nie zawraca gitary.

 

Odnośnie zachowania Darka, to mógłbyś się odezwać. Nikogo nie obchodzi, czy masz piskliwy głos, czy jak 40-dziesto latek. Jeżeli gra się mixa to sprawą oczywistą jest aktywność na TS3. Bez tego nie ma spara.

 

Tak, potwierdzam  - Darek ur. 1996.

 

@ Już wiecie czemu nie chce już organizować takich 'zabaw'. Więcej z tego wychodzi przykrości, niż pożytku. Łatwiej zebrać na gorąco team na mixa, niż ugadany z tygodniowym wyprzedzeniem skład na mecz. Tak już jest.

 

Na razie temat zamykam. Jeżeli dalej są chętni to zapraszam w godz. 16-17 na ts3 oraz serwer mixowy. Może uda się coś zagrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×