Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Sparing admini vs gracze ~ OffTopic

64 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie ustalam termin na dziś tj. 22.02.14 na godz. 19.00. Wszyscy zapisani proszę o obecność na TS3 15 min przed rozpoczęciem. Nie zakładam nowych kanałów, proponuję kanały publiczne max 5 osób, wtedy nikt nikomu nie wbije.

 

Ewentualny rewanż przewidziany na niedzielę godz. 16.00

 

MaTek posiada rcon oraz hasło do serwera. Jeżeli ktoś będzie miał utrudniony kontakt lub nie będzie Matka to postaram się być online i można kontaktować się ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gracze mogą wbijać do mnie na ts "sam dół" pw "qwerty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Staasiak a zapisałeś się? Niezapisanie oznacza iż nie chcesz brać udziału. Jak ktoś chce brać udział to musi się zapisać, inaczej nie będzie brany pod uwagę.

 

@yol proszę uzupełnić dane w profilu, inaczej Twoja "kandydatura" nie będzie brana pod uwagę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam moją nie obecność jako Admin ponieważ mnie nie będzie, moja córeczka ma dziś roczek więc wrócę o ok.21 PRZEPRASZAM 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

Oki, w takim razie usuwam Cię z listy drużyny Adminów. Miłego świętowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co prawda nie gram już w CS 1.6, ale zapisałem się w razie, gdyby ktoś nie dotarł, żeby sparing się odbył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłosił nieobecność i jako zastępce wybrał @biO**.

 

Osoby znajdujące się pod kreską są Osobami rezerwowymi. Proszę o zapoznanie się z składami drużyn. W przypadku gdy ktoś z składu podstawowego nie wejdzie, wchodzi rezerwowy (Osoby pod czerwoną kreską) - tak proponuje. Najlepiej jak osoby które grają wejdą na TS pod odpowiednimi nickami i się dogadają kto gra itp. (zaznaczam, że i tak wymagane jest wejście na TS 15 minut przed rozgrywką)

 

Admin @Sloby zgłosił, że nie działa Mu mikrofon. Jeśli nie znajdzie się Admin mogący zagrać za Niego On zagra - nie wykluczone jeszcze, że uda się Mu załatwić.

 

Proszę o zapoznanie się z listą :)

 

IP serwera, na którym odbędzie się sparing: 31.186.82.128:27146 [MIX]

 

Trzymam kciuki ;)

 

PS: Po hasła rcon proszę zgłosić się do mnie lub do @MaTek (podam tylko osobom, które wybrały, że chcą zostać Cl drużyny!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

 

Szkoda :( Aktualizuję listę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zagram bo mam problemy z pingiem i mam huk w domu więc mikro odpada.

 

@down

To aż tak dużo osób nie ma ?

Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ze strony graczy, że wyszedłem tuż przed 19 [sprawy rodzinne], ale i tak podobno nie był adminów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparing się rozpoczął z takimi składami:

 

1a75ba62113920b0e9fb1afe05ac4ed6_1.jpg

 

 

 

Na początku dwóch adminów wyszło z gry, @PatuSia tam mi napisała czemu, zdarza się - nie mam pretensji.

Gratuluje pięknej postawy Adminom, którzy zgłosili swą grę, a w efekcie końcowym wstawiło się dwóch tylko i aby nie przynieść wstydu drużynie Adminów na szybko trzebabyło zebrać team. Gratuluje postawy!

[nie mówię tu o osobach które zgłosiły nieobecność, ale o reszcie załogi]

 

Ponadto nie wiem po co Ktoś zgłasza nieobecność jak ledwo się zwolni miejsce na serwerze to wbija na serwer i gra. Nie wiem co to było, mam nadzieję, że chociaż rozgrywka się uda...

 

PS: Sory za mój TS, ale wszyscy admini siedzieli na TSie graczy i w czasie gry uznałem, że nie ma sensu takie coś to wyłączyłem TSa. Jak potem chciałem wejść na TSa to mnie z gry wywaliło...

 

Jak co demko mojej gry mogę wstawić. Tyle z mojej strony, mi się fajnie grało (kilku nawet zabiłem xD)

 

Dziękuję za krytykę mojej osoby na TSie :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×