Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nbk

Samowolka admina BartaZ

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na:Admin
2. Nick oskarżyciela : NNNN BBBBBB KKKKKKKK (nie wiem ile mam tych nnn itp ale jakoś tak to leci)
3. Nick oskarżanego (z gry): BartaZ
4. Dokładna data (dzień+godzina): 24.02.14r godzina 16:29
5. Mapa: de_train
6. IP oskarżonego: brak
7. Steam ID oskarżonego: brak, ale skoro jest adminem wszystko pewnie macie
8. Dowód przewinienia: dowodu jako takiego nie ma mam tylko ss z banem, którego rzekomo dostałem za brak gry TP

 

http://iv.pl/images/95593970700280883895.jpg

 

9. Dodatkowy opis: Graliśmy właśnie na mapie de_train i początkowo bardzo dobrze nam szło (jak się domyślacie byłem w drużynie terro) admin już od początku pokazywał jaki on jest wielki i jaką to on ma władzę czepiając się graczy za brak gry tp  a starali się jak mogli, opiszę szybko jak wyglądał ten mój brak gry TP : zszedłem małą drabą strzelałem się z gościem było nas 2 ja miałem pake z tego co dobrze pamiętam, uciekłem za elektryk następnie pod pociąg chciałem wyeliminować przeciwnika i wtedy spokojnie iść na bsa, niestety poległem i dostałem bana za brak gry tp dla mnie jest to śmieszne, każdy gra jak potrafi, admin powinien być raczej pozytywnie nastawiony do ludzi a nie robić polowanie komu wpierdolić bana z nudów oczywiście 30 min to nie jest dużo ale sam fakt :). Pozdrawiam nbk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było 40 sec na podłożenie paki a ty stałeś i fragi nabijałeś więc bana dostałeś wszystko temat do kosza wszystko jest na HLTV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40sec to jest dużo czasu :) nie bądź taki do przodu gościu bo to nie Ty decydujesz czy temat idzie do kosza czy nie fecu też chciał się wypowiedzieć na Twój temat, spokojnie. A jak inaczej miałem przejść na bsa ? Nie strzelając do przeciwnika? Dałby mi podłożyc pake ? Pomyśl...Zabiłem raptownie 1 gracza posuwałem się do przodu, tak jak napisałem wyżej każdy gra jak potrafi, staraliśmy się dojść do bsa, nie udało się i poleciał banik, dla mnie cyrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak banujesz przeciwników tak dobrze jak mnie to w 3 sekundy na bs dotrzesz, nie żebym się czepiał ale pisz normalnie bo 4 razy czytałem to co napisałeś zanim ogarnąłem o co chodzi :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyskusja z Tobą nie ma sensu, czekamy na kogoś wyżej postawionego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Byłem przy tym i widziałem całą sytuację. NBK i nenqu mieli 30 sec, pakę.. było 2v5 .. nie mieli jak przejść, musieli zabić

 

Tak samo na tuscanie, 6v1 .. paka leży, typek poszedł po nią (reszta pilnuje mu bs), a on pisze "PAKA" ... w 6 mają tą pakę przynieść? -_-

 

Nie wiem kto mu dał tego admina ... prowokuje, spamuje .. Oddzielna skarga, moja z dowodami będzie ok 23/24. ;)

 

 

@Down: faktycznie, nbk miał rację-dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Nie będę się kładł, żeby zniżyć się do twojego poziomu, zobaczy wieczorem. pozdro 600

Edytowane przez fecu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty sie nie wypowiadać bo ci kilka razy zwracałem uwagę że masz klatki ogarnąć nie zrobiłeś więc dostałeś bana na 5 minut + zacząłeś mi spamować na u@ więc dostałeś znowu bana takie skargi to tyko 15 latkowie piszą bezpodstawna skarga 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wiem jak Ty ale ja nie mam na pewno 15 lat możesz wejśc na mój profil i zobaczyć moją date urodzin :) z tego co widzę, to Ty właśnie masz max 16 lat i problem ze złożeniem jednego prostego i spójnego zdania, nie chcę się spinać proszę o zamknięcie tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

14. [TP] Brak gry Team Play/ Gracz nie wykonuje celów mapy (permanentnie) - ostrzeżenie --> kick --> 5 min

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10145-regulamin-admina-serwera/

 

permanentny oznacza, że jak ktoś co rundę to robi, a nie...

 

 

do dlaczego ja potrafie w ciągu 5 sec przejść i paka podłożona ban sie należał

Wcześniej napisałeś, że miał 40 sekund. Czegoś nie rozumie. Jak już to upomina się po zakończeniu rundy, a nie gdy gracz ma szansę dojść na BS.

 

Stosuj się do regulaminu, nie jest on od parady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×