Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
fecu

zbanowany - ns Skyfall wh

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: fecu /A/
Nick cheatera: szczelam w nogi / Skyfall
Serwer: TeamPlay
Data + dokładna godzina: 26.02.2014r. 21:46
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): 2014-02-26-00009.jpg
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): - 

 

HLTV

HLTV #2

 

P.S1: Zlopus mówił, że mu się nie chce oglądać demek (bo ostatnio wstawiłem kilka clear) i żebym wstawiał tylko tych, którzy się palą. Ma rację, wracam do starej opcji, gdzie się palą DLA MNIE [100% frekwencje miałem], ponieważ ludzie, gdy proszą o wstawianie mogą być płaczkami, albo po prostu mnie trollują. ;d

P.S2: Lepiej było by się pośpieszyć z pobraniem dema, bo jest sprzed 3 dni .. (nie miałem czasu, jak znajdę dzisiaj trochę to jeszcze dojdzie skarga na bartaza i ban dla soona, które obiecałem ;) ) - Tych 2 niech się do tego tutaj nie wypowiadają, bo warny polecą za pisanie nie na temat..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha :D daj dziecko spokój widze że ban na 24h nic nie nauczył no to będzie kolejne 24 h  po za tym maja 7 dni na to 

Edytowane przez BartaZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że płaczu ciąg dalszy :wub:

 

ponieważ ludzie, gdy proszą o wstawianie mogą być płaczkami, albo po prostu mnie trollują. ;d

Czyli ktoś Ci płacze o czity? Nie no admin wyborowy się znalazł. Cieszymy się że jesteś aktywny na tej serwerowni, inni mogą zazdrościć.

A więc podsumowując jako że grałeś tam postanowiłem stracić z życia 2 razy tyle czasu. I obejrzałem Ciebie z czego wynikło iż też się spaliłeś. Ojj tak mi przykro :(

 

HLTV#1

6:16 celownik na model i wyszedłeś w tym czasie co on

7:21 od razu celownik na model za skrzynia

7:55 zabiłeś 1 ale nie mów że słyszałeś że ten drugi przebiegł na 2 stronę :)

9:07 typ strzela na środku a ty patrzysz żelki po czym nagle wpadasz w środek i zabijasz typa pewnie słyszałeś tylko czemu nie podbiłeś do niego od razu? z dołu na żelki i tak tam nie widać a ty patrzysz

9:48 czemu tam patrzysz od razu z awp na typa? po czym przez skrzynie strzelasz do drugiego

10:56 czemu patrzysz w róg? a no tak oni tam są... sorry nie było pytania

11:48 skąd wiesz w które miejsce gracz się przesunął skoro jest żaluzją i strzelasz akurat po pasku ?

15:43 strzelasz dosłownie nad modelem. przypadek?

19:12 od razu pierwsze co to celownik w prawo a tam siedzi niejaki skyfall

19:28 najbardziej żałosna chyba akcja w Twoim wykonaniu. Typ stoi na dywanach a ty patrzysz w ścianę czy się zbliża..Zaczął podchodzić i patrzyłeś w wyjście. I hltv się skończyło

HLTV#2

11:47 pierwszy raz tam biegniesz bo widzisz że są no nie ? i te he pod nogi. I ten fail w strzelaniu. Tam nic nie było widać a Ty strzeliłeś dopiero jak przebiegał. Później jest lag hltv i od razu jesteś na gnieździe, oczywiście patrzysz w to miejsce na małej gdzie wyjdzie typ.

15:05 po tej akcji napisałeś że Skyfall jest spalony. Ale skąd wiedziałeś w którym miejscu on jest że prosto w niego skanowałeś ?

17:50 żałosna akcja pewnie powiesz że słuchawki.

28:50 wyrzuca broń, i leci po typa na odnodze. niby skany ale ostateczny strzał w gracza, podnosi ak, i strzela od strony odnogi w gracza z małej draby. To co że ledwo go tam widać, on widzi i to wystarczy

31:09 strzela w typów na górze po czym widzi jak schodzi ktoś niżej więc celownik automatycznie też idzie niżej

 

PS.#1

15:44 HLTV#2 Ładnie to tak wyzywać admina? Kurde no i dowód się znalazł na hltv...

 

18215419513215961784.jpg

 

A adminów dzieciom nie dają bo byś już podanie pisał. Dzieci takie jak Ty szukają wrażeń w grze wyzywając innych i non stop płacząc bo pewnie w domu nic do powiedzenia nie mają. BartaZ ma 23 lata, zaraz napiszesz skąd to wiem więc odpowiadam Ci zawczasu... NIE TWÓJ ZASRANY INTERES :)

 

 

Natomiast co do szczelam w nogi / Skyfall

jest kilka akcji dość podejrzanych:

HLTV#1

3:00 - celownik na model. spalony

9:44 - zlagowało hltv ale patrzy na typa za scianą

15:36  - typa nie widać a strzelał.

17:14  - trochę śmieszne obejście typa i zabicie

HLTV#2

6:40 celownik i od razu na ct mimo że się skradał

11:22 jednego z draby zabił bo było słychać ale drugi schodził po cichu więc fail

11:57 widział typa na małej drabie więc zszedł po cichu, i nagle wyszedł strzelając.

 

 

 

@edit

Kicka dostałeś bo miałeś wysoki ping wcześniej. I nie był w normie. Nie myśl też że jak przypucujesz się do jakichś 2 innych graczy to będzie Ci łatwiej składać skargi na admina czy anticheat, bo pokazujesz tylko jaki jesteś słaby nie tylko w grze ale i umysłowo. A naśmiewać się z kogoś to możesz w domu albo na podwórku jak Ci na to zezwalają a nie w internecie, gdyż tutaj jesteś kompletnym minusem do odstrzału.

 

 

 

 

 

  see you sooN.

Edytowane przez soon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące ... skończ, bo mam to w dupie. ;]

Co do demka, to te "pucowanie dupy" jak to nazwałeś, bo do celowej prowokacji bartaza - która uszła po mojej myśli, to demko będzie dołączone do skargi [jak tylko znajdę czas, by napisać ten grubszy projekt ;) ], a tobie nic do tego + dzięki za kolejnego ssa . Właśnie sam się nim wkopałeś, nie usuwaj, mam zrobionego printa . elo 

Przestańcie spamować i tak sobie w dupe włazić, bo to wy, oboje jesteście do odstrzału, a temat nie jest o tym, będziecie mieli miejsce, gdzie się wypowiecie na swój temat, broniąc się ... ODDZIELNIE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się nim wkopałem wklejając to jak wyzywasz admina,

 

Co do demka, to te "pucowanie dupy" jak to nazwałeś, bo do celowej prowokacji bartaza - która uszła po mojej myśli, to demko będzie dołączone do skargi

Widać prowokujesz by zrobić z kogoś dno, i sprowadzić do takiego stanu by stracił admina.

Przestańcie spamować i tak sobie w dupe włazić, bo to wy, oboje jesteście do odstrzału,

Jak na razie to Ty masz tutaj lekki przypał bo wstawiłeś demka na których sam masz wh. Gratuluje. Nie usuwaj, mam je na kompie. Czekam na skargę na mnie z moim "wh". Opisz je najlepiej :)

 

PS. Counter strike jest od 16 lat. Rodzice wiedzą że grasz w takie gry? Nie sądzę. Więc błagam Cię skończ płakać bo jesteś żałosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Widać prowokujesz by zrobić z kogoś dno, i sprowadzić do takiego stanu by stracił admina.

 

@soon dobrze to określił, Ty trochę za dużo się spinasz podczas gry [przez mikro] ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KURWA NO !!!

 

Dajcie mi warna, ale nie wyrobie!

 

Co wy na forum odpierdalacie?!

 

Spotkajcie się w realu i wytłumaczcie to sobie prosto w ryje! (ewentualnie pw)

To co robicie na forum to aż mi się nie dobrze robi... :(

 

Wy tego nie widzicie?

 

Prowadzicie bezcelowe dyskusje, które nie mają żadnego sensu...

 

Może ewentualnie spotkajcie się na teamspeak'u, (ja chętnie posłucham) i wytłumaczcie sobie wszystko!

 

NIE SPAMUJCIE NA FORUM!

 

Tyle ode mnie ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

soon

HLTV-2

11:47 nie wiem jak można przyczepić się do tego nade'a... nie sądzę, że fail w strzelaniu... skoro widział  2 wcześniej to strzelał może ktoś by się nawinął, też często tak strzelam ... lag hltv- skąd wiesz, że w trakcie tego laga nie zauważył typa? - naciągane 

15:05 słuchawki z bJedry chyba... słychać jak nic, że strzela z bardziej po lewej jak przy wyjściu z elki + słychać ze dostaje... -b

17:50 ?????? LOLS po 1 było chyba 3 na zamku, po 2 mógł dostać info, że są pokoje więc chciał skrócić małą drabe... po 3 raczej gdyby wiedział o typie w elce nie miałby kosy w ręce...

28:50 w ostateczności nawet typa nie trafił więc o co się rozchodzi? Gdyby trafił ziomek by padł, bo miał 2 hp ... potem sam piszesz, że widać model to o co się pultasz? o.O

29:01 szkoda, że nie widzisz głowy ...

 

Train- clar, naciągane akcje na maxa

 

HLTV 1

6:16 hah celownik na modelu? Beka życia

7:21 oglądamy chyba inne demo hahahah

9:07 co w tym takiego, że spojrzał się w żelki? :/

10:56 wow chyba 1 akcja do której można by się przyczepić :D w sumie np. ja też czasami patrze się po ścianach jak słyszę kogoś ;) także +/-

11:48 dla niedowidzącego polecam okulary, widać nogi/stopy jak kto woli...

15:43- tak, przypadek. Człowieku z choinki się urwałeś? Skoro widział tam typa a celownik zszedł mu po lini prostej w dół to spróbował strzelić przez murek ... 

19:12 mało grasz mirage... standardowe miejsce, które się sprawdza, a on nawet nie modelował, ja bym sprawdził bardziej dobitnie i pewnie bym poleciał po modelu, wh mam? :o

19:28- wow nie wiem czy wiesz, ale jest to dosyć popularne miejsce na przyczajkę. Na publiku rzadko kto tam zagląda. To prawie to samo co (posłużę się demkiem kumpla) na inferno... dosyć pospolita przyczajka, a jednak rzadko kto to sprawdza. 

     

 

Także reasumując fecu clar, soon poćwicz rozpisywanie demek. Uprzedzam docinki typu "bronisz ziomka, odpała. Masz bana na AC więc się nie udzielaj" etc. też go nie trawie, ale po prostu tego dema nie dałoby rady za nic w świecie zbanować :D Co do głównego podejrzanego nie sprawdzałem :D a także nie mieszam się do sporu po prostu byłem ciekaw co prezentuje fecu na tym demie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Reasumując nic nie wniosłeś do oskarżeń, a wytłumaczyłeś prawie "wszystkie" akcje 14-latka który i tak lata spalony płacząc jak go ktoś zabije. To on powinien się tłumaczyć, a dla mnie i tak jest spalony.

Czekam na UBS. Bo taka rozmowa może trwać wieczność. A każdy będzie starał się wiedzieć więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha pozdrawiam z podłogi :D heheh gdybyś miał być adminem, który tak ocenia dema (wyłączając z tego ewidentne wh) to większość osób by poleciała :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma HLTV prosze o wrzucenie mi go na jakiś darmowy hosting . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz został zbanowany na serwerze Link do bana : http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=14960

 

 

Z logów wynika ,że gościu ma zmienne IP wiec moze sie pojawic jeszcze na serwie , dlatego ocenilem też demko .

 

#1

 

15:36 
17:14

#2

11:22 
11:57 

 

BANNED ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×