Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
fecu

zbanowany - steam soon doczekałeś się. Elo, nikt nie będzie tęsknił :*

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Przed rozpoczęciem czytania skargi, czytaj SAM DÓŁ.

 

 

 

Twój nick z gry: fecu /A/

Nick cheatera: sOON.
Serwer: TP + MIX
Data + dokładna godzina: 22 Luty Po 19 / 27 luty 18:34 / 26 luty, około 23
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): 46122692423575489244.jpg Tak, to prawda. Nawet nie miałem steam id, tutaj też sam się soon wkopał, dzięki :*
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): -

Dobra, zacznijmy od demek:

27.02.2014r. 18:34

26.02.2014r. 23:00

------------------

Mecz admini vs gracze - soon

To tak, co do demka z tego sparingu, proszę o podanie hltv tutaj, ponieważ jego demko może nie wystarczyć.

 

 

Okej to demka, na 70% za to wyleci, na 100% nie przeze mnie - ja nie mam czasu na to, sory - treningi, dziewczyna .. Jeżeli ktoś się podejmie ocen, to będzie dobrze. Co prawda ze steezem się nie lubimy, ale skoro miał chęci mnie rozpisać, to może do niego też się skusi, bo zapewne jest warto ;) [napiszę do niego z tym tematem]

 

Demka, demkami. Ale skąd jestem pewien na 100%, że soon jest spalony? (ba 100, 100000%! ;) ). To proste, sam się wkopał, bo jest idiotą (nie warnujcie do końca tematu, chcecie mnie zwarnować za obrażanie SPALONEGO?!). Dobra, gadu, gadu... a robota czeka. Otóż, jak większość wie, 22 lutego odbył się "mecz", "sparing" - jak zwał tak zwał - chodzi o to, że gracze sieci cs-kopytko, jak i również admini tej sieci grali przeciwko sobie (demko z tego soona wstawione, Petrus dorzuci hltv). Niby nic niezwykłego, a jednak TEMAT #3 strona BA DUM TSS, wszechwiedzący soon przybija sobie gwóźdź do własnej trumny... Chodzi oczywiście o ssy... Zanim je pokaże (bo pewnie usunie za ten czas), to opiszę co jest nie tak. Kiedyś [na początku kwietnia 2013] jak przygotowywałem się do meczy, odpalałem nsa + wh i szedłem na publiczne, ćwiczyć skany z map esla.. Niby nic niezwykłego, ale używałem pamiętnego mi czita, a dokładniej Super Simple Wallhack (jeden z popularniejszych cheatów). Nie wiele różnią się jego funkcje (tak na prawdę tylko modelami wh - na starszym miałem pod F9 same wh, a w wczorajszym nowszym już przeźroczyste ściany, ale nie o tym temat..). Chodzi o to, że pod klawiszem F12 jest zastosowana funkcja Lambert (Rozjaśnie postacie bardzo przydatne gdy jest ciemno)  . Jaki to ma związek z soonem, już wyjaśniam. Pod klawiszem F12 domyślnie znajduje się opcja robienia ssa przez steam (łatwiej się robi nim, niż cs) .. Funkcja cheata, działa tak, że gdy wchodzimy, mamy normalne modele, a gdy naciśniemy F12 podświetlają się.. Jak to wygląda zobaczcie sami: 

 

Jest to ss soona, z dzisiejszej oceny Demek . Okej, to oglądanie hltv ... wh to podstawa tam (gdyby się upierał, że nawet tam nie miał, a to podświetla mapa [są miejsca na niektórych mapach, gdzie faktycznie modele się podświetlają..] to zrobiłem ubezpieczenie - 1 temat kończący go totalnie [1:0 soon ;) ] -  

 

Dobra, hltv .. wh - za to go nie można zbanować, ale można .. trzeba (nie wiem co wy robiliście, zlopus i petrus temat oglądali, więc musieli widzieć post -_- ZA TE SAME SSY BANA POWINIEN DOSTAĆ! ... okej, bo znowu mnie ponosi. Dobra, sprawa wygląda tak: soon gra sparing, wchodzi - F9 odpala wh, normalne modele ma. Koniec 1szej połowy - F9 offa wh, F12 [robienie ssa] - podświetlają się ssy (o to chodzi, że widać to na ss jego!), potem F9 włącza wh, gra dalej, a gdy jest koniec meczu znowu F9 offa wh i robi ssa końca meczu - F12 TYM SAMYM OFFAJĄC TĄ FUNKCJĘ. Tu nie ma mowy o żadnym przypadku, ani niczym innym, to jest 110% spalenie się samemu.

Tyle, że soon nie umie czitować i nie znając funkcji cheata, którego używa i na podświetlonych modelach grał cały czas do 2giego ssa, tym samym załatwiając sobie bana :)

 

A teraz to co na zielono, z ssami soona

Wchodzi do gry, wh - normalne ssy, koniec połowy : ss (odpalając podświetlone modele)

soon-3.JPG

Koniec 2giej połowy (oczywiście na podświetlonych grał cały czas); ss - offa podświetlenie

soon-4.JPG

 

Za to już jest ban dla niego, a teraz udowodnienie ssami, że mapa nigdzie gdzie stałeś sama nie podświetlała ci [czyli musiałeś użyć cheata ;) ] *TAK NA MARGINESIE DODAM, ŻE ROBIENIE SSA NA OGLĄDANIU DEMKA ROBI SIĘ RÓWNIEŻ F12 WIĘC ... NIE MA ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI :)*

A więc specjalnie dla ciebie pobrałem nsa na nowo i tego samego cheata co ty, oto efekty :) :

SS soona

To miejsce normalnie

Po zrobieniu ss - tak jak na oglądaniu demka oraz SPARINGU GRACZEvsADMINI

2gi ss - offający to tak samo jak na dd2 u soona

 

 

//Tak, wiem że soon dostanie i tak perma za cheat, ale proszę o to jest dowód jaki obiecałem, że to on sam prowokuję, a nie ja - ja wtedy ANI SŁOWEM SIĘ NIE WYPOWIEDZIAŁEM :) A on .. proszę bardzo: SB

 

 

 

Kończąc ten temat, wszystkim którym nie chcę się czytać tej całej, długiej rozpiski (wiem, mi też się nie chciało tak dużo pisać...) to zapraszam do zaczęcia dopiero od tego, co podkreśliłem na zielono, a Ci którzy chcą bardziej "wejść" w tą historię, życzę miłej lektury :) - Nie będę tutaj wcinał się w kłótnie z soonem, bo szkoda czasu na dziecko z 7egii.. Ewentualnie jakieś wasze niejasności (starałem się pisać przejrzyście) postaram się wytłumaczyć :).  Te ssy POWINNY wystarczyć, ale na wszelki wypadek napisze jeszcze do steeza, aby ocenił demka [bo Zlopus mówił, że mu się nie chce :3] - jak on tego nie zrobi, to ktoś inny bd musiał, ewentualnie jak już to za 2/3 dni JAK BĘDĘ MÓGŁ .. będę musiał rozpisać -.- .

 

Także dzięki za czytanie, elo, 3majta się - i teraz wam powiem tyle: czytajcie podpis/spoiler na steam ... jakby był nie winny, to właśnie ;) . Siema

 

 

Link do cheata, sami możecie sprawdzić funkcję podświetlenia: Ten działa na wersji ns - na steam musicie poszukać, mi nie potrzebne

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

 Tak, to prawda. Nawet nie miałem steam id, tutaj też sam się soon wkopał, dzięki :*

W przypadku braku SSa SID czasem można przymknąć chyba oko bo są logi serwera i na dodatek UB Support ma program do odczytu go z demek ;)

 

To tak, co do demka z tego sparingu, proszę o podanie hltv tutaj, ponieważ jego demko może nie wystarczyć.

Proszę bardzo link do HLTV serwera do mixów: http://209089.hltv2.pukawka.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo link do HLTV serwera do mixów: http://209089.hltv2.pukawka.pl/

 

Niestety demka są od 23 lutego, czyli spóźnione o 1 dzień. Tak jak już mówiłem, za samego SSW na 99% wyleci [przynajmniej wyleciał by na każdej normalniejszej sieci ;) ... a tutaj, a tutaj zobaczymy co powie Petrus i Zlopus] . Ewentualnie demko z 1szej osoby + te które są powinny wystarczyć na 100% ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POV:

 

197:16- dziwne, że wybrał model, który nawet nie strzelił

198:45- słyszał? Nie sądze.

202:33- tyle strzałów i kroków lecz niby usłyszał, że wychodzi? Chwilę później gdzie wchodzi na schodki też usłyszał, że gracz RYJ ucieka?

204:55 jego popisowa akcja :D Wychylam i zaraz cofam żeby było, że strzelił i wiedziałem gdzie jest :D [Posłużę się tutaj też innym demkiem ;)http://speedy.sh/Wrm96/hltv-1402081800-de-inferno.rar 0:44 to samo zachowanie tym bardziej dziwne, że stoję niestandardowo. To samo 4:30 i zauważcie, że w rundzie pomiędzy ok. 2:45 tam nie stoję i już biegnie nie robiąc swojej popisowej akcji :*

208:30 takie moje luźne spostrzeżenie, biegne sobie bez problemu z hejkiem w ręce do samej anarchii pewnie nikt mi nie wyskoczy. Chwila później 1 frag powiedzmy, że okej, ale 2? Oglądałem z 3 razy żeby spróbować usłyszeć kroki przynajmniej dwóch graczy. Runde później wie, że nikogo nie ma? Niby słychać jakieś kroki, ale podejrzanie to wygląda.

212:40- zazwyczaj spoglądał zakręt z tego trupa, teraz odpuścił i wiedział, że jest za zieloną? o.O

241:02 ok, było słychać 1 ak lecz spójrzcie na drugiego fraga nie ciągnie bezpośrednio po modelu, ale ustawia się już pod tgo typa ... 

 

TRAIN:

 

1:35 co tak szybko w tę ścianę?

3:07 nawet na 1/4 nie widać modelu, również nie słychać

7:59 słychać, że zaraz 2 wyjdzie? :D Potem chyba trochę za szybko z tym po prawej, ale to hltv.

11:47 perła prefire tego nie wytłumaczy

25:28- może trochę naciągane, ale chciał awp zobaczyć? 

26:32-...

 

I trochę innych bardziej lub mniej naciąganych.

 

To by było na tyle inferno już mi się nie chce oglądać, myślę, że starczy. Dodając do tego te ssy do pjeca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Niestety demka są od 23 lutego, czyli spóźnione o 1 dzień.

Na szczęście sobie pobrałem bo się domyśliłem, że wygaśnie :P Wrzucone na inny hosting, jednak download bezpośredni i nie czerpie z niego żadnych korzyści.

 

Demko: http://dl.dropboxusercontent.com/s/0ykbpl7auoz0m0t/hltv-1402221627-de_dust2-1393082820-1393170420.zip

 

UWAGA! Demko zajmuje 856MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Przejrzałem demka, ssy, oraz przeczytałem dokładnie cały post Fecu... moim zdaniem faktycznie sOOn grał ba wallhacku :/ Smutne jest tylko to że po 1. to admin po 2. nie wypowiedział się pod tym tematem i po 3 ( mam nadzieję ) wiecej go na serwerze nie zobaczymy

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem demka, ssy, oraz przeczytałem dokładnie cały post Fecu... moim zdaniem faktycznie sOOn grał ba wallhacku :/ Smutne jest tylko to że po 1. to admin po 2. nie wypowiedział się pod tym tematem i po 3 ( mam nadzieję ) wiecej go na serwerze nie zobaczymy

haha @soon to nie jest Admin :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

hahah żałosne. Pewnie teraz też nie dostanie bana, bo dema wygasły, mimo że UB support kilka razy sprawdzali ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentne wh wiem . Ręka podświetlona. Czekam co soon powie.

PS. nie wiemy czy miał włączone widzenie przez ściany , bd edytował po obejrzeniu demka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hahah żałosne. Pewnie teraz też nie dostanie bana, bo dema wygasły, mimo że UB support kilka razy sprawdzali ten temat...

dziwisz sie? to już chyba standard na ten sieci, że jak trzeba ocenić steama, który nie miał ewidentnego aima czy sh to czekają do ostatniej chwili i później jest "nie będę oceniał na ślepo, bo demka wygasły" ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

dziwisz sie? to już chyba standard na ten sieci, że jak trzeba ocenić steama, który nie miał ewidentnego aima czy sh to czekają do ostatniej chwili i później jest "nie będę oceniał na ślepo, bo demka wygasły" ..

 

Tu nie trzeba demek, za zwykłego lamberta wyleci, chyba że administracja sieci jest idiotami i tego nie zrobi. To faktycznie było by żałosne, bez komentarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero dziś się zdobyłem na pobranie dema, bo wcześniej jakoś mnie to tak nie zainteresowało i tak ..

Moim skromnym zdaniem wystarczy obejrzeć pare rund w samym ct i tylko głupi nie zobaczy tam wh. Gość, jakby tak grał to by był po prostu BOGIEM w robieniu pleców i rashowaniu. Króci, gdzie nikogo nie ma, czeka z tym rashem, jak ktoś jest i później robi plecy (dolny trup). Ponad to prawie wgl. sie nie rozgląda.. Przykładowa akcja w ct - podsadza sikora na gale, i idzie na długą, ANI CHWILI nie czeka na przeciwnika, tylko od razu rashuje, nie rozglądając się chociażby za standardowe kampy (za brama anarchii, ciemnia przy respie tt). Później typ idzie na wpół cicho (scroll) do dolnego, gdzie błyskawicznie nakurwia na pełnej, ale jak zobaczył, że bodajże smolka chce mu wyskoczyć, błyskawicznie staje w miejscu (jeszcze przed wyjściem smolki zza skrzynki - cały czas mówie o dolnym trupie) i ubija typa. Ja bym go zbanował od kopa, no ale cóż. 

@Petrus, weź Ty mi powiedz, bo na steam mi nie odpowiedziałeś, czemu wycofałeś te bany z bl'a? Przecież to zajebista sprawa była, że przykładowo teraz nie musielibyśmy tracić czasu na takich cziterskich baranów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Jaki kretyn :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jest idiotą ,że sobie screena nie ustawił po innym klawiszem:d haha Gratuluje niestety kolejny do odstrzału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fecu jak zwykle nie potrafi zachować szacunku z resztą czego spodziewać się po 10 letnim dziecku które wiecznie płacze i dużo przeklina nawet na forum dziwie sie  ze warna nie dostał skoro sam stwierdził ze ma wyjebane za przeproszeniem :( przykre ze on ma za duże prawa i moze obrazac administracje gdzies indziej wyleciał bys na kobaz z serwera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

fecu jak zwykle nie potrafi zachować szacunku z resztą czego spodziewać się po 10 letnim dziecku które wiecznie płacze i dużo przeklina nawet na forum dziwie sie  ze warna nie dostał skoro sam stwierdził ze ma wyjebane za przeproszeniem :( przykre ze on ma za duże prawa i moze obrazac administracje gdzies indziej wyleciał bys na kobaz z serwera 

 

Do chiterów nie można mieć szacunku. A soon jeszcze ADMINA chciał. haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Koleś spalił się po całości, więc żegnamy cię ozięble a i jeszcze jedno, trzeba być kompletnym idiotą aby samemu wjebać się w takie gówno za przeproszeniem. pograj w pokemony na gameboy-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×