Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
fecu

bartaz [wielki skrót]

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): fecu /A/
3. Nick oskarżanego (z gry): bartaz
4. Dokładna data (dzień+godzina): Cały czas..
5. Mapa: pkt 4
6. IP oskarżonego: -
7. Steam ID oskarżonego: To jest admin, na pewno macie ...
8. Dowód przewinieniahttp://speedy.sh/WrJh6/bartaz.rar

http://www.speedyshare.com/hBs7P/Bartaz.bmp

9. Dodatkowy opis: Ogólnie to sory wielkie, ale nie mam czasu ostatnio na grę [od poniedziałku, godzinę może przegrałem w cs - i bana dostałem ._.], ani na nic związanego z kompem, dlatego napiszę BARDZO zwieźle co i jak, dodam dużą paczkę z ssami na niego, a hltv [które nie wygasło..] możecie posprawdzać po dacie i godzinie zrobienia ssa - rar. To tak, ogólnie bartaz... jest to  .. nie wiem jak to nazwać, aby faktycznie nie wyłapać warna. Najłagodniej mówiąc, zachowuje się dziecinnie .. (o ortografi nie wspomnę - na ss akurat nie ma, ale na którymś trainie pamiętam, że nie złapałem jego mistrzostwa", który 26 latek pisze "muwić" ?!).. Ping mam 60-80, HPK na serwerze +100 wyrzuca - on i tak mi kicka da (y)  . To pierwsza sytuacja, 2ga, że jak napisałem mu na u@ czitera [skyfall - wrzuciłem hltv już na forum] to on odpisał "to zrób mu ssy" - jest w paczce z ssami. 3cia ... grożenie, wyśmiewanie się, nadużywanie say@@ .. ._. Admin powinien świecić przykładem (wiem, święty nie jestem, ale nie pcham się na admina), a on po prostu zachowuje się totalnie jak dziecko, typowa gimbaza" .. I ostatnie co jest, to ss poza paczką - groźba na SB, za "obrażanie na forum" (jakby tam jakaś obraza była, to bym dostał warna ... za obrazę na forum z tego co wiem jest warn, a nie ban na serwerze ;) ), to jest sytuacja z poniedziałku, wszedłem na serwer .. grał madara [do niego jeszcze na końcu napiszę zdanie..] i john rambo .. typowe spinaczki internetowe  - wzywały 3 po 3 ... okej, może na początku w to wkręciłem się .. potem wchodzi bartaz, pomyślałem, nie będę się z dziećmi w dyskusję wdawał .. NIE ODZYWAŁEM SIĘ WTEDY ANI SŁOWEM DO TEJ 3 .. po czym john zaczął mnie obrażać na tsay (dlatego proszę o sprawdzenie logów, a nie hltv bo nie będzie tego widać) , po czym się zdenerwowałem i napisałem tylko "zamknij ryj, bo już robisz się żałosny" - wyzywał 1 tekstem XDD ... bartaz oczywiście, by pokazać swoją wyższość" na say@@ "fecu nie obrażaj", ja na u@ "dobrze się czujesz chłopczyku?" po czym ban na tydzień [groźba sb !] na tydzień ... "obraza admina :D" ... I te dosłowne :D w powodzie bana bardzo dorosłe..

 

Co do madary, o ch*j ci człowieczku chodzi? Masz jakiś problem z psychiką? kompleks bycia gorszym? W hltv na niego jakimś napisał, że się pod niego podszywam ... ;_; ja nie mam czasu z przyjaciółką, której tata zmarł pogadać szczerze, a ty mi mówisz, że gram pod twoim nickiem, powiem ci jedno i teraz to mam leciutko wywalone na warna.. PIERDOL SIĘ!

 

 

A co do skargi, paczka jest dość rozbudowana, z godzinami + datami + mape widac na ss wiec hltv ktore nie wygasło, powinniście bez problemu znaleźć. Sory za wszystkie błędy, ale piszę zmęczony po treningu, w pół do północy i na szybko, bo spać też muszę.. ;_; Mam nadzieję, że więcej go tam nie zobaczę jako admina! Także, mam nadzieję że wszystko jest zrozumiałem, pjona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmyślać to ty dobrze umiesz. Jak akurat wiem że to ty się podszywasz....
Skarga jest nieodpowiednia ... Pierw wyzywasz płaczesz i potem się prujesz .... piszesz AC itd... Ugarnij się i zmien serwerwonie jak widze kolegów tu nie masz i nigdy nie miałeś zawsze wolałeś wszystkich trolować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Fecu...

IP nie kłamie: 

 

g9ga.png

bj2j.png

Widzicie podobieństwo między IP ?
Za takie podszywanie moim zdaniem ban na długi okres czasu lub ostatecznie PERM.
Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa robi się powoli poważna.

1. Fecu, najpierw wyzywasz, a później masz żale. Rozumiem, że czasem komuś coś się wyrwie, ale bez przesady non stop jakieś wiązanki do kogoś. Ogarnij się już, wystarczy.

2. Bartaz, wynalazłeś sobie nowy chat na odpowiedzi tsay u@ u@@? Za bezsensowne wiadomości na tym kanale grozi utrata flag.

3. Po co się wdajesz w jakieś gadki na serwerze? Masz pilnować porządku, a nie prowokować.

4. Ban powyżej wyznaczonego taryfikatora w regulaminie daje się an forum, przez członków UBs. Ty masz prawo dać tyle ile przewiduje regulamin.

5. Co ma ban na serwerze do warna na forum? Karamy za przewinienia w grze, a nie prywatne wiadomości lub uprzedzenia z forum.

 

Wytłumacz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ja nie będę wdawał się w głupie żartobliwe skargi na ultra miał by warna za oszustwa i kłamstwa co to saya i@ nie nadużywam tego używam gdy jest potrzebne coś przekazać jeśli ktoś nie widzi normalnej pisowni tzn say co do twojego pingu to wiem lepiej ile masz po za tym jest wszystko w HLTV jaki masz ping i jak innych obrażasz wiec ogarnij kulturę i bądź normalnym człowiekiem a nie trolowanym botem który nie potrafi ogarnąć klatki i ping.... to wytłumacz mi czemu cię za każdym razem klatkuje i ciągle mi piszą ze mam ci dać bana???? bo masz ping powyżej 100 a co do automatycznego wywalania jak masz vipa to cie z tego co wiem nie wywala a po 2 jest coś takiego jak komenda na zmniejszenie pingu wiec nie wiem czy działa na klatki ale na ping działa bo sam używam i nie tylko ja......

 

skarga bezpodstawna  więc fecu ogarnij kulturę bo nawet na forum nie potrafisz emocji opanować więc o czym mu mówimy skoro nie potrafi opanować kultury nawet na forum a co dopiero na serwerze nie wiem czy umiesz czytać ale pokazuje się takie info kultura na serwerze wymagana.....ban za obrazę się należał ma szczęście ze nie bylem przy tym jak się podszywa pod innych pewnie pod adminów tez dobrze ze mamy hasło na serwie 

i jak za zauważyłem zacząłeś się podszywać na gadu pod petrusa ale ja głupi nie jestem jeśli chodzi o wciskanie kitu jak by petrus chciał coś sprawdzić to by wbił na serwerownie proste to wszystko nie muszę nic wyjaśniać skoro nie potrafi się ogarnąć tylko wyzywać innych nawet na forum to niech zmieni serwerownie tak jak to morda napisał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BartaZ Błagam Cię ! Napisz chociaż jedno zdanie po polsku i z zachowanymi znakami interpunkcyjnymi i ortografii.

Bo tego nie da się przeczytać bez wytrzeszczania oczu i domyślania się co tam pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

@fecu chyba faktycznie się podszyłeś bo IP na to wskazuje. Czytaj http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/34427-madara-wh-11/&do=findComment&comment=157291 a bany Steam (~16) masz na IP o tym przedrostku (kliknij w link, a na nim na cs-kopytko.pl http://banid.pl/pub?liczne=0:0:64740764 )
 
@BartaZ Moim zdaniem nadużyłeś y@ bo to służy do upominania typu "spec do gry", "wykonuj cele mapy" itp.
Odnośnie Twojej rozmowy GG:

pb0v6.jpg


to szkoda, że nie da się sprawdzić IP z którego to wysłano :(
 
Resztę to w sumie już @Petrus napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Borsuk, Darek .. nie wiem, faktycznie może i zaczynają się podobnie, ale ja przy resecie modemu mam za każdym razem inne ip, jak wbije na ip Petrusa, to dostanę perma za podszywanie się pod h@" ? ._. Mieszkam przy Suwałkach, a gdy w cs:s się wchodzi na serwer pokazuje nazwę gracza, czy nie ma bana i skąd jest adres ip ... 1 dnia miałem w Bydgoszczy, a potem w Warszawie... :/ Niczym nie poparte są wasze obelgi ..

 

 

Boli mnie to, że ja mając prawie 15 lat, znam lepiej podstawy ortografii i gramatyki, niż rzekomy "26 latek" ... ja bym prosił petrusa, o pozyskanie skanu dowodu bartaza... To co on napisał, nic z tego nie rozumiem, poza tym, że on jest oczywiście niewinny " .. Niech faktycznie ktoś sprawdzi hltv ... za samo kłamanie powinien dostać.. ;_; 

 

Co do 1szego punkta petrusa, może i mam problemy z opanowaniem [w życiu realnym też tak jest, easy.. za to między innymi ze szkoły wyleciałem, ale nie o tym temat], ale nie wyskakuje z ryjem pierwszy - do póki czegoś większego się nie zrobi, np. specjalne blokowanie .. itd ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fecu już z tym pingiem to wymyśliłeś....

masz nie 60-80 tylko 80-100 i takie klatki, że się nie da w ciebie trafić czasem.

ustaw sobie normalne rate, updaterate i cmrate a nie latasz na takich klatkach, że...

 

Co do zmiennego IP początek nigdy się nie zmienia tylko końcówka( wiem bo sam posiadam) wiec to byleś ty.

 

 

co do podszywki pod madare to nie dziwie się że sie denerwuje bo bany za wh za free nie latają -.-

 

co do bartaza ja z nim jakoś problemów nie mam :D

widać, że się stara i jego na serwie jakoś najczęściej widze.

trochę ta ortografia i interpunkcja razi ale da się żyć XDD

 

 

 

Jak to czytam to płakać sie chce -.- pisanie do admina: ogarnij sie chłopczyku który na u@@ pisze NIE WYZYWAJ  to już za pisanie rzeczy na u@ nie związanych z cheatami/wykroczeniami na serwie....

 

 

u@ z tego co wiem służy do składania skargi adminowi na jakiegoś gracza a nie na jakieś "ogarnij sie chłopczyku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co do 1szego punkta

Punktu a nie punkta POLONISTO :)

I nie każdy chodził do tak doskonałego gimnazjum czy podstawówki do której/którego uczęszczasz żeby wszystko umieć.

BartaZ czasami nadużywał @ nie zaprzeczę. Ale ty z pewnością święty nie jesteś bo gdy ktoś Cię zabije od razu płacz i skarga na u@. Ping 100+ więc dostawałeś ostrzeżenie ale leciały od Ciebie teksty typu "Jak będę chciał to ogarnę". Ban za ping słuszny :)

17 banów w ciągu 2 miesięcy... A problem z podszywaniem na pewno w końcu się wyjaśni.

SS Twoich ogarnięć pingu, wspaniałego rate, wyzwisk

cl_cmdbackup "2"

cl_cmdrate "13"

cl_updaterate "45"

rate "12902"

Gdybyś to ładnie grzecznie poustawiał to byś nie miał tych banów, pingu 100+ i klatek :)

 

30713025076816336843.png

 

Skończ swoje płacz i żale bo to dopiero jest żałosne. Elo.

Edytowane przez soon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A jeszcze jedno bo nie mogę edytować postu. Nie mów że nie grasz na takich updaterate, rate bo jest dowód :)

 

16335801684710663973.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Fecu cały czas gra na takich ustawieniach, a jego gra to pokaz slajdów. Nie wiem czy dobrze robię, ale za takie coś będzie ban za ping/lagowanie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

On tu powinien mieć perma.... Nie dość że się podszywa  to jeszcze prowokuje graczy Trolluje utrudnia grę blokując np. na nuke gniazdo, blokując, rzucając fleshe swojej drużynie 
Serwery mu się chyba pomyliły niech sie wybierze na FFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

czekam na wypowiedź h@ nie będę się wdawał w dyskusje z małolatem to nie na moim  poziomie :( mam ważniejsze sprawy niż głupie tłumaczenie się przed dzieciakiem który nie potrafi lub nie ma pojęcia o wychowaniu i kulturze osobistej nawet na forum przeklina i obraża u mojego kumpla byś dostał teraz warna skoro mówisz ze masz wy****ne na warna to już jest 2 pkt na dostanie bana lub zabrania funkcji pisania na forum :( ide ogarniać inne sprawy bo jestem w szpitalu :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro .. ;'c XD

 

madara, to odzdzielny temat - to samo reszta

 

soon ty się tu nie wypowiadaj, tylko lepiej się wypowiedz w skardze na siebie (:

 

Skończcie spamować, bo to skarga na bartaza i jego zachowania +.+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Oj Fecu u mnie jesteś już skończony po całości dobrze, że od jutra wracam do gry :D, mało tego, za taki za przeproszeniem kur...ski numer powinieneś polecieć z tej serwerowni już na ZAWSZE!!! Zachowujesz się jak zwykła p..a .End.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Może zdaniem niektórych nie wniosę nic nowego do tematu..

 

Z mojego punktu widzenia wygląda to tak :

 

Adminiwanie Bartaza odpowiada wszystkim, ale nie Fecowi... ( Jedyny minus Bartaza to zbyt częste posługiwanie się y@, ale to można zmienić ;))

 

Nie było Feca na forum nie było problemu, pojawił się to od razu zgłasza kilku graczy, z czego się okaże pewnie, że czyści, skarga na admina.. Na serwie wyzywa najwięcej i napina się ;d To widać :) Głównym problemem tu jest Fecu

 

 

Czepiasz się porządnych ludzi, szukasz problemu tak gdzie go nie ma i po co? Siejesz zamęt i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

fecu nie umiesz czytać forum, mogą się wszyscy którzy graja na serwerach i którzy są zarejestrowani na tym forum jak ci się nie podoba wypowiedź innych to masz problem z swoim mózgiem to tyle ode mnie ogarnij się w końcu bo tego typu zachowaniem nic nie zyskasz a tylko stracisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podsumowując:

 

@@fecu, ogarnij kulturę i ustawienia wspomniane wyżej. Już Ci to mówiłem nie raz, ale jak widać nic sobie z tego nie robisz. Jeżeli tego nie zmienisz będziesz dalej banowany za lagowanie oraz wyzwiska.

 

@@BartaZ, stosuj się do regulaminu admina oraz przestań bezsensownie spamować na tsay. Kolejne skargi z wiadomościami na tsay, które nie będą zawierać ostrzeżenia/informacji dla graczy zostaną ukarane. Myśl co robisz. Jeżeli chcesz komuś coś napisać to użyj do tego zwykłego chata lub zrób to na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×