Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nbk

Friendly fire

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponowałbym włączyć friendly fire jak na każdym lepszym tp :) ludzie może zaczną grać trochę z głową i przestaną napierdzielać do wszystkiego co się rusza a no i oczywiście ogarną radar ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A ja jestem przeciwko, i niech zostanie jak jest. Każdy rzuca HE gdzie chce strzela gdy tylko coś usłyszy. W większości nie patrzą na radar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ja oczywiście na tak ale.... niestety było tyle propozycji i wszystkie petrus odrzucił :( a szkoda.

 

 

 

może zmieni zdanie bo serwer spada w ranku na GT. jakieś zmiany muszą być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ja jestem za przyda sie to na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czemu nie :D

Przydałoby się to.

Kara musi być ^.^

Taak !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także czekam na to aby ff  był ON.  Chociaż myślę ,że przy takiej ilości graczy NS to nie wypali , jeżeli serwer byłby only steam to jak najbardziej . Tematy o Friendly fire były zakładane wiele razy i kończyły się niepowodzeniem , a szkoda .

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też był bym za tym :) Jednak na serwerze jest za dużo NS. Gra nie będzie taka sama.. będą się wybijac na wzajem.

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, ale trzeba wprowadzić kary (kick) jeżeli ktoś za dużo zrani swojego :D

Na serwerze nie ma wcale tak mało graczy steam :P A jeśli ff zostanie zmieniony, to napewno będzie ich jeszcze więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa wypowiadających się w tym temacie nigdy nie zajrzała na TP. Tych propozycji było już na prawdę dużo, a wy nadal z tym. Czy to tak trudno zrozumieć, że na serwer S/NS nie ma sensu dodawać FF ON?! Wbije gimbus , który zobaczy, że można 'walić w swoich' od razu rozjebie cały team, a dlaczego? 'Bo to fajnie' Ludzie przestańcie dawać bezsensowne propozycję ... Wystarczy trochę pomyśleć. Oczywiście na nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Właśnie, niektórzy z wypowiadajacych się nie grała nawet na TP.. Nie mając pojęcia o tym jak można wiedzieć co lepsze dla serwera będzie?

 

Ostatnio ludzie na Steam mi piszą, że na serwerze totalne ffa, grają gimby bez celu i wkurwiaja innych ( admina nie było może 2h). Pomyślcie co by się działo przy FF ON.

 

PS. Dobrze, że @Petrus odrzucał takie propozycję wcześniej, bardzo dobre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolnego koleżko, przemyśl to i zastanów się co będzie gdy ff zostanie włączone połowa ekipy tt bądź ct wyrżnie się samymi granatami...... .END.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie FF było by dobre ale... no właśnie zawsze jest jakieś ale hehe :) tak jak pisał już biO** porachunki słowne między graczami kończyć będą się rzucaniem pod nogi rywala HE, albo celowym strzelaniem mu po nogach w celu zmniejszenia życia  :/ Jednak myślę, że można spróbować wyłączyć FF na okres próbny , oczywiście ustawiając np: Po 1 ataku na swojego ostrzeżenie po 2 ataku ostrzeżenie a po 3 kick ( ewentualnie BAN czasowy )... konfiguracja kar może byc oczywiście dowolna :) dałem tylko przykład   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja kar powinna w takim przypadku być taka, że gdy za trzecim razem zabijesz swojego dostajesz bana na tydzień czasu, ale pamiętajmy też o tym, że nasi wspaniali zabójcy bez żadnych skrupułów po tygodniu czasu zrobią to samo, he pod buty i do widzenia. Wiem z doświadczenia, i znam też osoby z serwera które robiły by to bez przerwy. 

Ja jestem na NIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na kilku TP NS/S i było dobrze .

 

wystarczy plugin 5 razy trafisz swojego w rundzie i ban!!

albo zabijesz 3 osoby na mapę .

 

może na początku będzie ciężko ale po max tygodniu nikt nie będzie walił w wszytko co się rusza i rzucać he po nogi.

 

takie jest moje zdanie ale pewnie nie wypali bo już dużo było propozycji i nic :( a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam składałem takową propozycje. Lecz sprowadzili mnie na ziemie, bo ff był już kiedyś włączony.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że nawet jak jakiś NS dostanie bana nawet na tydzień i tak zaraz wejdzie jak będzie chciał. Wystarczy spojrzeć na cziterów jak wchodzą po 1 minucie od bana. Sposób z banem zadziała głównie tylko na graczy Steam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to z graczami Steam będzie akurat najmniejszy problem :) Więc bany czasowe nie są dobrym zastosowaniem.

 

Jak napisał ktoś wyżej, można by to wprowadzić na jakiś krótki okres próbny, ale wątpię, żeby się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem są bany na nick  XD taki plugin xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl logicznie Harry, skoro gość dostatnie bana na IP i wróci na serwer po 1 minucie bo zmieni swoje IP to nicku nie zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczycie o coś, czego i tak nie uda się ugrać zobaczycie, że za 2 dni temat będzie close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

nattowe a byś się zdziwił ile debili jest xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Temat był poruszany wiele razy. Jak dla mnie autorzy kolejnych takich propozycji zmian powinni dostać po warnie.

 

Nie porównujcie serverów only steam z serwerami NS, to całkiem inna bajka. Kary w tym przypadku nic nie dadzą, bo jak sami zauważyliście wiele osób jest 'nieogarniętych'. Bić swoich i tak będą, niezależnie czy dostaną karę, czy nie.

 

Z resztą temat był poruszany wiele razy i w innych tematach opisywałem dokładniej konsekwencje. Jest wiele zmian, które można by było wprowadzić, ale nie w tej sytuacji. Odsyłam do moich wypowiedz w poprzednich propozycjach.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×