Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
winner

Propozycje dd2

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1 . Moja pierwsza  propozycja jest taka aby ulepszyć trochę dd2 i dodać rundę rozgrzewkową hmmm ale Nie taka byli jaką. Był bym Skłony do tego aby wprowadzić zmniejszoną Grawitację ( oczywiście tylko w tej rundzie ) i dodać Szybki Resp ( Czyli po zginięciu odrazu nas ożywia ) .

 

2 Drugą propozycję jest to aby dodać Nowe utwory na nasz Only dd2 :P . Proponowałbym Zrobić Konkurs Z nagrodami ( Mógłbym być sponsorem ) . Wygrała by ta osoba która zrobiła by naj nutki :D . Aktualne utwory szczerze mówiąc się już znudziły :( .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za rozgrzewką.Połowę swoich rsów zrobiłem ,ale nie chce mi się robić dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nie pasuje to wgl na dd2.

2.Darek podał link gdzie mozna rs'y swoje dodawać.

Może zostaną wybrane kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem za rozgrzewką ale można by było zrobić że jak  1 runda się zaczyna to za 20 sec restart i nic więcej bez żadnych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Temat jeszcze zostaje otwarty, można się wypowiadać, jednak było to już poruszane kilka razy.

2. Z gustami się nie dyskutuje, więc konkurs na najlepsze nutki raczej mija się z celem. Każdemu podoba się co innego. Jeżeli masz propozycje nowego RS'a to zapraszam do działu podanego powyżej. Każdy może zaproponować swój - propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jedna minuta rozgrzewki typu DM na granaty, albo pistolety pozwoliłaby na dołączenie reszty graczy na serwer przez co potem w środku pierwszej rundy nie byłoby włączania się podczas gdy inni już grają. 
Co do RoundSounda to się nie wypowiem, bo mam za mały staż, ale myślę, że powinny być robione paczki RS i wrzucane na serwer i potem ewentualnie poprzez głosowanie wyławiane te najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens ryzykować z tą rozgrzewką. Miałem już tak ową na serwerach BF2+FFA oraz 4fun, ale to inny przypadek.

 

 

1. Temat jeszcze zostaje otwarty, można się wypowiadać, jednak było to już poruszane kilka razy. 2. Z gustami się nie dyskutuje, więc konkurs na najlepsze nutki raczej mija się z celem. Każdemu podoba się co innego. Jeżeli masz propozycje nowego RS'a to zapraszam do działu podanego powyżej. Każdy może zaproponować swój - propozycja odrzucona.

 

Skoro nie ma zainteresowania, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×