Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Karol Przystasz

Ostrożności Nigdy Dosyć Wita

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ;)

 

Na imię mi Karol :) 17l w Maju, na serwerze gram dosyć długo, lecz dość niedawno założyłem konto na forum więc pomyślałem, że napiszę ;)

 

Pogrywam na serwerze TP pod nickiem jak w temacie ale też jako "Jarek Pasha Syn Judasza" lub "XyZ[t]. Będę się również starał o admina na tym serwerze, więc mam nadzieje, że moja współpraca z każdym graczem na serwerze będzie owocna ;) Lubię grać w nogę, jeździć na mecze mojego klubu, grać na kompie, słuchać muzyki. Facebooka niestety nie posiadam :)

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                           Dziękuję i do zobaczenia na serwerze  :-P

 

 

 

Edytowane przez Karol Przystasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) XyZ[t] (...)                                                                                                                                                                                                            

 Powiązanie z Xizt'em ? :P

 

Hejo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powiązanie z Xizt'em ?

Powiązanie może jako takie nie ale lubie tego gracza chociaż kto wie może wlasnie  stąd pomysł na nick ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×