Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

Ekipa ośmiu graczy kopytko.pl

61 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Czytajcie uważnie!!!


Panowie sprawa wygląda tak, mianowicie proszę ADMINISTRACJE o nie przenoszenie tego tematu do działu w który powinien się on znajdować.


Temat był już poruszany, lecz chcę go odnowić. chodzi mi o stworzenie teamu kopytko.pl, serwerownia prosperuje bardzo dobrze co widać na GT, mamy kilka serwerów lecz mi chodzi tym razem o jeden, w szczególności TP. 

Max osiem osób które będą wchodzi w skład, ewentualnie +2 rezerwa, czyli o ile dobrze liczę to 10 osób :P(taki zapas gdyby ktoś był nie osiągalny).

Może co niektóry wydaje się to śmieszny bądź zwariowany pomysł, myślcie sobie co chcecie. Chcę stworzyć ekipę która coś osiągnie, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, jestem gotów poświecić te 50 euro na dodatkowy serwer do sparingów. Czekam również na odzew
administracji serwerowni co do tego teamu, wiadomo prawa autorskie a nazwa nie należy do mnie. :P

Panowie kto chętny proszę pisać w temacie, i przyda się też ktoś kto pomoże ogarnąć to wszystko. Pozdrawiam biO** 



Proszę nie zamykać tematu!!!



 

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Ciekawa propozycja :D
Popieram 
P.S myślę nad zmianą konta STEAM z powodu moich "śmiesznych" banów AC/BL i chętnie bym się dopisał do listy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dalsze propozycje, w pierwszej kolejności potrzeba kogoś z kim mogę wyselekcjonować graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może pora kupić Steam?? Maradra, jesteś ogarnięty i potrafisz grać, a port mikro to nie problem, ogarnij klawiaturę z wejściami audio :P na usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co masz na myśli mówiąc : " (...) Chcę stworzyć ekipę która coś osiągnie (..." ? 

Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś turnie, oczywiście nie mówię tu o lanie ale coś na odległość, przykładowo można nas zgłosić na esl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na eslu to raczej 8-8 nie pograsz :P

Zresztą nie wiem czy wgl gdzieś pograsz chyba że jakieś sparingi między sieciami albo coś takiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku czytaj z zrozumienie 8 graczy 3 rezerwowi +wymiana składu, będzie 10 to zrobi się dwa składy.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że steam mi nie pyka, przydałby się Wam ktoś z wh. ;_;
W każdym razie powodzenia, niech wybrani zostaną najlepsi, a jeśli będę miał okazję to sam podrzucę propozycję gracza ode mnie.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbym zagrać. Mam dużo wolnego czasu, tak więc raczej na treningach, mixach czy co tam jeszcze będziecie chcieli robić to bym był. Do jakiś ewentualnych kosztów też bym się mógł dorzucić, i w csa mi chyba tak źle nie idzie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ostatni post, a potem przeczytaj ten pierwszy. Najlepiej 2 razy...

 

osiem osób które będą wchodzi w skład, ewentualnie +2 rezerwa, czyli o ile dobrze liczę to 10 osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Więc wygląda to tak.

 

Do pomocy zgłosił się Eazy e.

Chętni:

Borsuk miodowy
CzubaS
Nattowe<3
Karol Przystasz
JURANDINHO
Eazy e

Jest sześć osób, zorganizujemy jakiegoś mixa(Niestety jeden z tej szóstki nie zagra) myślę, że przez najbliższy miesiąc pogramy same mixy aby się oswoić i ogarnąć wszystko, Eazy e pamiętaj liczę na ciebie.

Zrobimy dwa składy, jeżeli będzie jakiś mix, a ktoś nie będzie mógł akurat grać dobierze się inna osobę. Tak aby skład był cały i zaczniemy coś trenować razem. Zgranie to podstawa.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czysto formalnie wolałbym, aby @Eazye i @JURANDINHO uzupełnił swój profil (SID) oraz jeśli ma to być drużyna Kopytka to wprowadzić wymóg, aby każdy zawodnik miał na Steam tag sieci cs-kopytko.pl. Gramy dla sieci, więc może też ją zareklamujmy przy okazji :)

 

PS: To jest tylko uwaga na boku. Mnie w ten "turniej" nie mieszajcie. Dalej nie komentuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Oczywiście Darku, że tak będzie. Jest to obowiązkowe.

Panowie uzupełnijcie profile oraz dodajcie tag cs-kopytko.pl

Zobaczymy co Petrus powie na pomysł teamu kopytko.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem ale jesli chodzi o organizacje na tym serwerze czekogolwiek,wymagajacego jakiegos sumiennego zbierania sie graczy/wzynaczonych uczestnikow o okreslonym miejscu i czasie to z gory mozna przewidziec jak to bedzie wygladalo... jednemu rodzicie zabiora komputer,drugi pojedzie akurat do cioci na imieniny a trzeciemu zdechnie rybka... prostym przykladem jest chociazby ostatni ''sparing'' admini vs gracze,gdzie wydawaloby sie wszystko ustalone czarno na bialym,a w praktyce nic nie bylo tak jak powinnobyc.Oczywscie nie dotyczy to wszystkich bo sa  gracze ktorzy zawsze trzymaja sie tego co powiedziali,no ale niestety sa to pojedyncze osoby.Takze IMO bezsensu

Edytowane przez RYJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Właśnie są to pojedyncze osoby i planując mixy okaże się czy Ci którzy się zgłosili są godni zaufania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Bez obrazy, ale osiągnąć coś? ... W 1.6? Z "clanem" spod serwerowni? Tylko przniesiecie sobie wstydu (bd musieli zmienić rny, bo potem bd "bio? bio ten ze sparka? XD" itd.), ale też i serwerowni. Mój team z 1.6 się reaktywował niedawno i mieliśmy też grać, też chcieliśmy coś znowu osiągać, ale jak zobaczyliśmy listę lanów w 1.6 [wątpię, że nawet jeżeli wasz team' by powstał, to by na nie pojechał..], to na 1 1.6 przypada ponad 6 w go, dlatego się przerzuciliśmy na niego. ;] 

Wam też radzę, jeżeli chcecie "coś osiągnąć", a jak chcecie, możecie w 1.6 4fun, ale bez takich gadek pls. ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Osiągnąć w tym 'sporcie', o ile można to tak nazwać można było coś zdziałać startując kilka-kilkanaście lat temu. Teraz to raczej już 4fun. Oczywiście jeżeli znalazł się zgrany team to 5 vs 5 lub 2 vs 2 można pykać ESL, jednak to muszą być odpowiednie osoby. Z łapanki organizowanej na gorąco nikogo takiego się raczej nie znajdzie, szczególnie że większość nie wiem w ogóle w czym rzecz i jak już ktoś wspomniał przy najgłupszym, powodzie to oleje.

 

Co do nazwy to:

- po 1 kopytko.pl? Jak już to cs-kopytko.pl. Zaproponowana przez Ciebie nazwa odnosi się do innej domeny, nie związanej z CS. Oczywiście pod warunkiem solidności i ogłady, a nie jakiejś prowizorki, która więcej zniszczy niż zdziała na +.

 

Odnośnie serwera - za 50 euro/mies to chyba zamierzasz kupić serwer z podpisami Neo i reszty.... xDD Jeżeli będziecie coś sobą prezentować to mogę Wam skombinować serwer do ćwiczeń, ale to dopiero po dłużej fazie 'próbnej'.

 

Ogólnie jak ktoś ma dużo czasu, to wszystko zależy od Lidera i jego zaangażowania.

 

hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×