Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

Ekipa ośmiu graczy kopytko.pl

61 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Więc ta faza próbna wystartuje w następna sobotę, jutro postaram się zorganizować z dwa, trzy mixy.Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pogramy trochę jednym składem i po woli ogar sam przyjdzie. Sami widzicie, że dostępny jestem w weekendy od soboty rano do poniedziałku wieczór. Eazy e zgodził się pomóc w organizacji całego przedsięwzięcia. Liczę, że uda nam się jakoś ogarnąć wszystko i staniemy na nogi a przede wszystkim godnie będziemy reprezentować serwerownie. Petrus, co do wyłożenia pieniędzy na serwer jestem w stanie wynająć serwer na rok czasu obojętnie czy to z pukawki, czy 1shot1kill. Nie wiem jak działają niemieckie serwerownie, jaka jest tu stawka nie mam zielonego pojęcia. Wszystko postaram sie opanować w ciągu tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Jak będziesz kupował serwer na Pukawka, szczególnie na rok to proszę zrób to z tego link'a:
http://www.pukawka.pl/pp,petrus.html

W sumie mogę też pograć. ESL to można pograć (to tylko zabawa).A taki 1 zgramy team to dobra sprawa, nie jeden by chciał taki mieć. Miło grać w 1 zgranym teamie :D Na mnie możecie liczyć :D Jak nie będzie miejsca dla mnie to życzę powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jest i Sloby, wiec mamy już 8. Proponuje wymienić się gadu, bądź ustalić wszystko na ts'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wocen też byłby chętny ale pewnie wyśmiejecie mnie ;). Jak tylko wpadnie co grosza żeby kupic steama i bedzie śmigał dobrze na lapku to sie odezwe ;)!. Good Idea!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są miejsca jeszcze to też jestem chętny, ostatnio mało gram w csa z powodu braku czasu, ale postaram się to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli będzie 10 osób to zrobimy dwa składy, pogramy trochę i z dwóch składów wyselekcjonuje się jeden, który będzie reprezentował cs-kopytko.pl


Miejsca są ograniczone!!!

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie czy mamy robić team w CS:GO czy 1.6, dla mnie to obojętne ważne żeby dużo grać. Czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bardziej preferuje grę w GO, cs 1.6 jest jak by to łagodnie ująć "przestarzały" choć wiele osób gra dalej, GO biorąc pod uwagę turniejów i mixów jest lepszym rozwiązaniem niż 1.6, 1.6 zaś jest dobrym rozwiązaniem jeżeli chcielibyśmy grać 4fun, a nam nie o to chodzi przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę ściągnąć Cs:GO NSa żeby sprawdzić czy nie będzie ścin.

Wymagania jako tako spełniam, a nawet mam nadwyżkę ale "przezorny zawsze ubezpieczony" .

Jak bedzie dobrze to zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah CS GO NS'a. Nie ma czegoś takiego. A co do GO mam w planach utworzyć gaming, nie długo grać super pro nie gramy bo dziś zainstalowałem dopiero grę choć miałem ją dość długo, ale ładnie nam szło z Eazym i Ciarą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały weekend przegraliśmy wraz z Eazey, Ciarą i XyZ[t] w GO. Powiem nawet, że dobrze nam szło, była komunikacja między nami no i zgranie. Jeżeli GO to też jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Cs:GO ns panie wszystko wiedzący.

Ps. Z lambertami itp. nie masz co zakładać grupy...

 

@topic

Czyli GO ? Bo jeśli tak to chętnie, ale nie na 100% go kupię :P Mam ostatnio problemy z kontem :/

Ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw na sieci musi powstać serwer CS;GO, plany już są, zostaniecie w najbliższym czasie o wszystkim poinformowani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako były gracz tej serverowni chętnie zagrałbym z Wami w cs:go :D

Myślę, że zakładanie jakiegoś teamu reprezentującego cs-kopytko to słaby pomysł, ponieważ z doświadczenia wiem, ze ciężko byłoby się Wam ugadać wszystkim na określony czas żeby zagrać mixa. Proponuje raczej dołączyć do Grupy steam cs-kopytko, ustawić sobie Tag i grać wspólnie z innymi, wtedy macie większą szanse mieć 5 graczy na mixa w tym samym czasie. Uważam, że każdy z Was może reprezentować i zarazem reklamować sieć. 

 

Druga sprawa: Jeśli chcecie reprezentować sieć w Cs:Go niezbędny będzie oficjalny, publiczny server cs-kopytko.pl w cs:go, bo nikt odwiedzający strone nie przejdzie z Globala na 1.6 :)

 

Wyżej wyczytałem, że chcielibyście coś osiągnąć w Cs:go, hmmm brzmi fajnie aczkolwiek z przykrością muszę stwierdzić, że na tym etapie dużo nie osiągniecie bo Ogar w cs:go zdobywa się ciągłym treningiem i graniem ciągłych mixów. Sam osobiście przegrałem ponad 600h i zagrałem około 400 mixów i najwyższą range miałem Mistrzowski protector III (Master guardian III) więc to nie jest wysokie osiągnięcie. Na dobre wyniki trzeba masy pracy i zapału :D
Widzę, że narazie jesteście początkującymi graczami więc wysokim osiągnięciem dla Was będzie wbijanie coraz to wyższych rang i granie z coraz lepszymi graczami, reprezentując przy tym cs-kopytko w tagu drużyny :) Kto wie, może kiedyś dostaniecie się do poziomu Global Elite, czego bardzo Wam życzę :D

 

Miło, że sieć zaczyna iść z postępem i otwiera się na Społeczność cs:go. Uważam, że dzięki temu może wiele zyskać bo jak sami pewnie wiecie graczy w globala stale przybywa, na czym traci 1.6
Ryzykuj Petrus bo kto nie ryzykuje szampana nie pije xD :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na mixach :)

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wychodzi na to, że większość jest za GO, więc osobiście rozejrzę się za serwerem do GO i o wszystkim będę was informował na bieżąco.

https://admin.pukawka.pl/?page=orderForm tak wygląda to na pukawce za 19 slotów prywatnego 193.80 na 6 miesięcy. I chyba zdecyduje się na te rozwiązanie.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Jak będziesz kupował to wyczyść ciasteczka w przeglądarce i wejdź na Pukawkę z tego linku:

http://www.pukawka.pl/pp,petrus.html

 

Odnośnie serwera publicznego to już jest: 31.186.83.68:28135

 

Jeżeli jest ktoś chętny do sponsoringu lub sponsoringu częściowego serwera, to będzie fajnie. Piszcie PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×