Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

DM why??

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko prosto i na temat, dlaczego akurat DM a nie np: TP, osobiście po niedzieli kupuje serwer GO na 19 slotów. Jeżeli Petrus zgodzi się aby serwer nosił nazwę cs-kopytko.pl, będzie to serwer TP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie gram na GO, jednak nie rozumiem co to za propozycja???

Chcesz dołączyć z serwerem? Czy proponujesz zmiane MODa obecnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie serwera który obecnie jest to proponuje zmianę moda, dołączyć z chęcią to zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus postawił na swoim, i teraz ma pusty serwer... W ankiecie najwięcej głosó miał serwer FFA, ale poco brac pod uwagę głosy graczy, przecież lepiej miec pusty serwer : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ankieta nie dotyczyła CS: GO, a poza tym przeczytaj uważnie co @Petrus napisał w podsumowaniu ankiety ;)

 

Odnośnie zmiany moda, to możliwe że faktycznie może się to przydać. Byłem na jednym forum gdzie były z 3 serwery CS: GO. Wszystkie oprócz DMa były pełne. Może to wina pluginów, ale może też wina moda :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

może też wina moda

 

Niestety wina moda, a mój w tym błąd...

 

 

Petrus postawił na swoim, i teraz ma pusty serwer... W ankiecie najwięcej głosó miał serwer FFA, ale poco brac pod uwagę głosy graczy, przecież lepiej miec pusty serwer : )

 

Nie wiesz o co chodzi to po gó*** się odzywasz  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zebrałem kilka osób, którzy pomogą na zasadzie wejścia na serwer i zapraszania znajomych , kilka razy dziennie się tak zrobi i może coś z tego będzie + tajemnicza reklama od bIO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie gram na serverowniach cs-owych lecz na VALVe, jak również gry turniejowe.

Osobiście uważam ,że lepiej by było z FFA, ale DM też ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma takiej możliwości, aby serwer publiczny nosił nazwę cs-kopytko.pl i należał do kogoś innego, a nie do sieci.

 

2. Serwer CS:GO został postawiony jako DM, gdyż... pytałem wiele osób, które zrobiły szum w temacie na forum TP odnośnie 'drużyny csk' jaki mod preferują skoro często grają na GO. Otrzymałem jednoznaczną odpowiedź, że TYLKO DM jest grywalny i żebym przypadkiem innego moda nie stawiał. Pytałem, może TP, może GG? NIE, tylko i wyłącznie DM... więc ocb?

 

Wiele osób oświadczało, że pomoże w reklamie i rozkręcaniu serwera, dopóki tak owy nie powstał. Jak go już kupiłem, to cisza w eterze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Otrzymałem jednoznaczną odpowiedź, że TYLKO DM jest grywalny

Dobrą odpowiedz uzyskałeś ;) Tylko nikt z odpowiadających nie pomyślał o tym, że inni grają na oficjalnych serwerach Valve. Nikt nie zawraca sb głowy szukaniem sieciówki DM. Sorry, że wpadłem dopiero teraz na to, ale trzeba było więcej pomyśleć i więcej osób popytać.

 

może TP

Po dokładniejszym obeznaniu w sprawie na to wygląda ;/

 

 

Wiele osób oświadczało, że pomoże w reklamie i rozkręcaniu serwera

Zebrałem kilka osób, które pomogą w reklamie w sposób jak sam mi pisałeś @Petrus, czyli wejście na serwer i zapraszanie znajomych + jeszcze jedna możliwość, ale na razie nie wchodzi to w grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

No wszystko ok, tylko tych 'kilku osób' nie widać i serwer stoi 24/7 pusty.

 

Co sądzicie o zmianie na TP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytałem jeszcze trochę o tym. Nie znaczy to, że mam rację i nie wspominać później...

Zmiana modu z DM to teraz priorytet. TP może być, taki rodzaj serwera jest możliwy do rozkręcenia. DM nie wypalił ze względu na oficjalne serwery Valve ;/

 

Trzeba to zrobić jak najszybciej i próbować reklamować bo czas leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień ten mod na TP, trzeba tylko zareklamować dobrze serwer bo nie może ciągle stać ogołocony. Reklamować można na wiele sposobów ja rozesłałem ip do znajomych i wstawiłem na swoim steam.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem czy jest sens przedłużać serwer. Podjąłem trochę pochopną decyzję, a teraz żałuję. Z tego co widzę, to zanim się ten server by rozkręcił to jeszcze dobre kilka miesięcy musiałby stać pusty, nie wiem czy jest sens. Na cs:go potrzebna jest droga reklama, aby taki serwer wypromować. Sam od siebie będzie strasznie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że początki bywają trudne zmień tego moda w pierwszej kolejności. Tyle kopytkowiczów posiada CS:Go, że na pewno interes rozkręci się w ciągu miesiąca, zareklamuj serwer na innych serwerach kopytko. Roześlijmy ip po znajomych zróbmy reklamę na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×