Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Vito Małkers

Znowu dwie bomby ( co jest ) ? :D

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Ostatnio grając w późnych godzinach nocnych pojawił się ( ponownie ) błąd typu "kilku graczy ma pakę co tu robić?"

 

Było 2 na 2 ( ja CT + BOT oraz gracz TT + BOT ) Zaszedłem od gali, żeby zrobić plecy spotkałem BOT'a i go załatwiłem. Patrzę C-4 mu wypada z rąk...myślę sobie "okej poczekam na gracza TT". Siedzę sobie kilka sekund i jest komunikat...BOMBA PODŁOŻONA...mówię sobie nosz w mordę nie wierzę. Zawołałem gracza TT, wcześniej obiecując, że nie będę strzelał, aby zobaczył na własne oczy, że są dwie bomby C-4...( było trochę śmiechu itd. ) Potem co którąś rundę były cały czas dwie paki...

( Bardzo żałuję, że nie zrobiłem SS :angry:  ).

 

 

Chciałbym, aby ten fenomen został sprawdzony i jeżeli to możliwe naprawiony. Już kiedyś były podobne sytuacje i już o tym pisałem...

 

 

Ps. Niedługo chyba założę jakiś temat o linii rashu bo znowu się gracze niektórzy wycwanili i umiejętnie "przeskakują" te otóż linię...

 

 

Pozdrawiam mordeczki z TP oraz resztę znajomych z sieci CS-Kopytko <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie coś z tym zrobić. Błąd chyba leży po stronie botów, że w jakiś sposób on też może dostać pakę (drugą).

 

Jedynym wyjściem byłaby blokada podkładania bomby przez boty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no niech też mają możliwość podkładania paki, ponieważ kiedy wbiegniemy z botem na BS to przecież on nam jej nie odda XD. Byłoby to bardzo problematyczne...

 

 

Można jakoś też coś zrobić tym, aby były bardziej posłuszne, "podatne" na polecenia ?

Edytowane przez Vito Małkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

 

albo po prostu zrobić, aby boty nie mogły podkładać paki ORAZ jej posiadać (jeśli się da...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się raczej nic z tym zrobić. Niech zostanie tak jak jest.

Sytuacja występuje rzadko no i oczywiście tylko wtedy jak grają boty, a więc gdy serwer jest pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×