Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chcialbym wiedziec dlaczego Jestem banowany bezprzerwy chyba wiem czym to jest spowodowane myśle że borsuk miodowy jest na mnie ciety o ss'y nie wrzucałem ich ponieważ spowodowane to bylo ze zmieniłem sprzęt na ktorym gram teraz więc nie mogłem wrzucić ss'ow .Myśle że admin jakiś to rozpatrzy. Wiem nie mam stema ale do czasu. Teraz w każdej chwili moge wstawic ss'y

NeoQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś aktywnego bana bo Twój nick ma wiele banów... jednak jeśli odwołujesz się od dzisiejszego to też jestem ciekaw skąd bo IP jest całkiem inne od banów pozostałych... Poczekajmy na wypowiedź admina ~KamilOvsky;]
Z tego co widzę, niektórzy dają aktywne bany patrząc tylko po nicku.....
 
@ edit
 
 

myśle że borsuk miodowy jest na mnie ciety o ss'y nie wrzucałem ich

Czyli ten ban http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=14529 jest Twój, a co za tym idzie masz bana oraz zmienne IP jak widać... No w takim razie, wątpie że będzie UB bo masz innego bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post niczego nowego  do tematu nie wniesie, bo Darek  wszystko ładnie opisał.

Mam tylko małą prośbę. Popracuj nad interpunkcją i składnią zdania, bo nie źle  się namęczyłem czytając Twój post. 

To tyle ode mnie. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek wszystko rozumiem moge poczekac ten tydzien . Własnie od tego sie zaczelo z borsukiem od ss'ow na AWP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytałeś chyba mojego edita. Masz aktywnego bana na Naszych serwerach [sSy] i nie możesz grać póki ich nie wstawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daren a dało by sie. Jeszcze raz jakos nowe ss'y? Bo wszytko utracilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji. Mogłeś mieć wtedy wh / esp... jak teraz by Ci robić to wiesz o tym i możesz wyłączyć :P Nie na tym to polega ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) No rozumiem jak bym mial stema to by nikt nie podejrzewał o Wh itd... Szkoda ze nie da sie tego naprawic:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×