Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Tytuł tematu

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema nie było mnie znów jakiś czas. Chciałbym, żebyście ocenili mój ostatni tekst. Próbowałem opisać tu. po prostu samego siebie.. Sam doszedłem do wniosku, że jest za mało rymów itp itd czekam na opinie niżej.

 

 

Nie będę cię zamulał brat dzisiaj słodkim pieprzeniem, lecz nie ukrywam moje życie mogło być marzeniem.

Ta historia się zaczyna kiedy byłem zerem. Jak każdy człowiek na początku może być bestsellerem.

Życie to biała kartka którą musisz zapisać. Non stop pełniona warta nie powinna ci zwisać.

To ty decydujesz kiedy nacisnąć START i od ciebie zależy ile jesteś wart.

Ja wiem jestem chamem który nie szanuje życia i wszystkich rozpierdala swym głupim stylem bycia.. no cóż mówię ci wprost. Nie mam nic do ukrycia. Zawsze trzymam z ludźmi do których mam zaufanie nigdy się od nich nie odwrócę im pobłogosław Panie.

Wrażeń zawsze było mało, znaleźć je to łatwizna niestety w konsekwencji po bliźnie tworzy się blizna.

Nie zważaj na mój wiek bo doświadczyłem wiele, wiedzą to tylko moi najbliżsi przyjaciele.

Nie będę się tu żalić bo w życiu jestem kotem, lecz otarłem się o śmierć przez własną głupotę. Miałem piękną dziewczynę kocham ją do tej pory przez to co się stało chciałbym trafić pod tory.

Ostatnio było dobrze lecz znowu się zjebało bo dla debila ja zwykle było mało. To nie pierwszy taki akt w moim życiu.

Boże powiedz chodź raz co dla mnie masz na zbyciu. I tak cały czas, szyby pobite jak serca chyba nigdy nie dojdę do ślubnego kobierca.

Miałem wszystko co potrzeba lecz zboczyłem z tej ścieżki, nieraz się wplątałem w niepotrzebne zamieszki.

Dzisiaj idę przed siebie i nie spoglądam w tył bo mam ludzi co kochają nie ważne jaki bym był.

Bo właśnie o to tu chodzi by mieć takich co gdy wyciągniesz rękę i krzykniesz "pomocy".. pomogą bo Anioł Stróż przymrużył oczy.

To jeszcze nie koniec bo zamierzam żyć i ze swym chamskim "Ja" tu z wami być..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×