Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
NeVeas

LInia Rashu

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj/Dzisiaj grałem sobie na TP Mapa DD2 sekund już 0:30 nadal jest Rush a piszę UWAGA UWAGA Rush po 44 sekundach, więc jak to działa? Jeśli dobrze widziałem to znika tylko jak paka jest podłożona noi jak jest 1 gracz i czasem normalnie działa, można to naprawić? Chyba że to jakieś dziwne przypadki :)

Na Inferno w oknie na żelkach wskoczyłem w linie Rushu to mnie wywaliło ale na drugą stronę za Linię i mogłem zabijać wszystkich, na DD2 na środku skoczyłem w to wywaliło mnie do góry i znowu na drugą stronę :) 



Moja prośba, naprawić te bugi z linią rashu :)


Pozdrawiam [suesi] # D!3No4c

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rash jest jakiś zbugowany. Też zdarzały mi się takie przypadki, ale nie pisałem o nich bo z reguły na następnej mapie wszytko działało. Tobie cały czas tak buguje czy tylko sporadycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko wy mieliście takie bugi. Jest to trochę denerwujące.

Także za bardzo nie zwracałem na to uwagi. Ale dobrze że napisałeś ten post, "może" zostanie ten problem rozwiązany :)

Edytowane przez ForeverMore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"może" zostanie ten problem rozwiązany

 

Nie wiem co miałeś na myśli, ale [member=Petrus[ zawsze je poprawiał w miarę możliwości. Jednak jak widać z upływem czasu bugi powracają. Możliwe, że restart serwera pomoże, ale nie znam się na tym dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa. Na miragu można skrócić ;) terrorystów przy dobrym respie idąc piwnicą bo tam tylko lasery są ale nie odbierają hp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim temacie poprawiłem AntyRush odnośnie możliwości bugowania go tj. za przeskakiwanie obecnie zabiera HP oraz odbija na różne odległości od granicy.

 

Odnośnie obecnego tematu to:

 

 

0:30 nadal jest Rush a piszę UWAGA UWAGA Rush po 44 sekundach, więc jak to działa?

To zależy od sytuacji. Może wszedłeś na serwer, a tam były np. same boty? Istnieje wiele wytłumaczeń takiego zjawiska, najlepiej błędy sprawdzać przy co najmniej serwerze zbliżonym do pełnego.

 

 

Jeśli dobrze widziałem to znika tylko jak paka jest podłożona noi jak jest 1 gracz i czasem normalnie działa

Anty rush powinien znikać:

- po podłożeniu paki

- po 44 sekundach rundy

- jest cały czas wyłączony poniżej 4 graczy (chyba 4 + graczy, nie botów).

 

 

Na Inferno w oknie na żelkach wskoczyłem w linie Rushu to mnie wywaliło ale na drugą stronę za Linię i mogłem zabijać wszystkich, na DD2 na środku skoczyłem w to wywaliło mnie do góry i znowu na drugą stronę

To jest wynik tego o czym pisałem na początku. Zostały dodane ulepszenia uniemożliwiające wbijanie się w ścianę raszu lub wielokrotne wskakiwanie na niego.

 

@topic

Bugi Rashu mogą wynikać z wielu czynników m.in. liczby graczy, złego oddziaływania jakiegoś pluginu lub konkretnej lini, która może zostać w jakiś sposób zbugowana. Ciężko będzie coś zrobić z takimi problemami i na 99% można je pewnie spotkać na wszystkich serwerach z antyrushem.

 

Jeżeli macie jakieś jeszcze konkretne bugi to proszę je dokładnie opisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym dd2 bylo prawie full 2 sloty wolne byly ;) Wiec botow wgl nie bylo a jakos ta linia wgl nie znikala nawet po 0:44

 

PS. Nie weszlam tylko wszedlem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się to działo, czy tylko 1 rundę? ;)

 

@edit 20.04.14

 

Brak zainteresowania, zamykam.

 

Jeżeli będą występować jakieś konkretne błędy, a nie jednorazowe przypadłości to proszę zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×