Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mateuszek;*

Zmiana klawiszy na zamianę perku

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następną propozycje aby zamienić klawisze którymi zatwierdzamy/odmawiamy(1-tak -2nie) wymianę perku, jak np da rade  3-tak 4-nie czy coś takiego albo już nawet ostatecznie zamienić miejscami 1-nie 2-tak,a dlaczego?

Nie wiem jak wam ale mi się już kilka razy trafiło na upierdliwca któremu nie dość że się piszę że nie mam zamiaru się wymieniać to i tak swoje i co jakiś czas daje /zamien... a przy wybieraniu broni na początku rundy najczęściej używane są 1/2 (ktoś ma 2bronie chce sobie ustawić żeby były 2 zamiast pistoletu) i już traci się perka na rzecz sępa...
Co na to Wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na TAK zamiana na 3-tak 4-nie bedzie odpowiednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, na tak! Mi się też tak kilka razy zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne że tak /nie raz ninje straciłem przez takiego typa (nie będę wymieniał nicków) tylko nie 3/4 bo tam są granaty tylko np 6 i 7 klawisze te których się nie używa żeby nie było więcej takich sytuacji do tego zmianę klawisza z E na inny użycia itemu/apteczki/rakiety...  bo na E jest spadochron używając którego często używamy apteczki obronki pancerza dynamitu itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nieraz zostałem perfidnie ograbiony w ten sposób z perku co, nie ukrywając, wyprowadzało mnie z równowagi. Proponowałbym zamianę z 1/2 na klawisze 0/9 tak jak jest to przy tym perku "gdzie można ukraść perk przeciwnikowi" /nie pamiętam nazwy/ :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa jest z tym menu. Próbowałem na wiele sposób, ale po prostu nie da się zrobić tak, aby menu zaczynało się od 9 np.

 

Jedynym wyjściem jest dodanie pustych pól w menu na miejscach od 1-7, a na np. 8,9 dodanie TAK/NIE. Jedynym problemem będzie fakt, iż kliknięcie na inną cyfrę niż 8/9 spowoduje zamknięcie menu, tak jakbyśmy nacisnęli EXIT.

 

Pomyślę jeszcze nad rozwiązaniem blokady tych pustych pól, aby nie wyłączać menu bez potrzeby, zobaczymy.

 

Co o tym myślicie?

 

@edit

 

Możecie już to sprawdzić na serwerze.

Pola 1,2,3 są zablokowane do wyboru i zawierają reklamę. Po nich jest przerwa 1 linijkę i na miejscach 4/5 jest TAK/NIE.

 

Dodatkowo poprawiłem efekt wizualny menu oraz dodałem kolorowe napisy do odpowiedzi związanych z wymianą na SAY.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5f2f75a959039153.html

 

@edit2 19.04.14

 

Chyba wszystko ok, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×