Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GeneraL*

skarga dziadzia

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin dziadzia [t]
2. Nick oskarżyciela (z gry):GeneraL*
3. Nick oskarżanego (z gry):dziadzia [t]
4. Dokładna data (dzień+godzina):19.10,26.04.2014
5. Mapa:eldarado
6. IP oskarżonego:dziadzia [t] - 83.15.2.29:52880
7. Steam ID oskarżonego:STEAM_0:0:38518375
9. Dodatkowy opis: Witam. Grać na serwerze z adminem dziadzia staje się irytujące ponieważ każdego dnia kiedy jestem na serwerze dostaje test na sprawdzenie bitów   gram 3 dzień i dostaje 3 raz test

w dzisiejszej sytuacji dostałem test ale dodawałem punkty  po lvl up  napisałem żebym dostał 2 raz sprawdzian dostałem 2 raz i nie miałem obrazu

nie piszę tego tematu za to że dostałem kicka ale zbyt mnie irytuje ciągłe testy gdyż przeszkadzają w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H4A1.jpg

Jak juz grasz Panie nieczysto to przynajmniej nie wygłupiaj sie i nie pisz skargi. A po drugie graczi pisali mi na U@ że widzisz ich jak sa niewidzialni, wiec .... .
pozdrawiam

Edytowane przez dziadzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaczku  oskarżać to możesz siebie nie mnie. Robisz wszystko co piszą gracze? Tak widzę niewidzialnych dokładnie to cień od nóg

Edytowane przez GeneraL*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ej grasz nieuczciwie i masz jeszcze pretensje??!! 

Wyluzuj GeneraL i miej odwagę się do tego przyznać, że oszukiwałeś, a sprawdzać to chyba mogę nawet kilka razy, TAK czy NIE ?????????

 

Dostałeś test grałeś na 16 bit??  wynik "NEGATYWNY" wiec już przestań pajacować :P

Edytowane przez dziadzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeneraL* i cheaty to jakieś żarty ??? Gość po prostu dobrze gra i tyle ma dobre słuchawki i częste skany wali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie propozycję wejdź na spect daj mi test   i patrz jak gram co ty na to?

 

Edytowane przez GeneraL*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja dolacze sie do tematu generala. Chodzi o inna sprawę ale tez o tego admina... dziadzia robi ss kazdemu kto jest lepszy od niego ... za każdym razem jak jest dziadzia to nie ma mapki żeby komuś ss nie zrobil... poza tym cheatero to on nie banuje kiedyś kilka razy pisalem mu na u@ to nic nie robil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doon jeżeli stwierdzam ze ktos jest czysty to placzesz ze piszesz na U@ a ja nic nie robie, jak robie ss"y to znow placzesz ze robie, zastanów sie co chcesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Mam dla Ciebie propozycję wejdź na spect daj mi test   i patrz jak gram co ty na to?



Z tym spec to dobry pomysl, bo większość adminów z cod gdy napisze sie do nich, że ktoś odpalony czy ze ktos non stop chodzi po txt to admini maja w to wy@#$%ne, bo przecież maja tajsa czy ninje i on sie nie moze zmarnowac -,- Tyle z mojej strony . A ty GeneraL, skoro grasz na 16 bitach to zmien je na 32 i nie bd cie "irytowaly" testy . . . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dziadzia tak... To poco ci admin jak nawet nie umiesz rozróżnić cheatera od skilla.

Edytowane przez Doon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze gram na 32 bitach i dostaje testy .Doon ja też miałem taką sytuację grałem tylko z dziadzia  i dostałem ssy :)

Edytowane przez GeneraL*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam żal do dziadzi -_-  otóż ściągną mnie przez ścianę snajperka (może fart nie wnikam) napisałem do wszystkich że dziadzia może coś mieć to kicka dostałem powód OSKARŻENIE. Co do generała to on dobrze gra a te ninje czy tajsy to w jasnych miejscach widać nogi dlatego w przypadku ninji trzeba skakać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej też bym się dołączył bo też miałem bana forever od dzia ale już mi się znudziło czepienie się go o wszystko na serwie i mu wybaczyłem :D

moja wspaniałomyślność nie zna granic... lol  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do testów to nie ma, aż tak źle jak dla mnie... 1 na dzień to nie dużo przecież - w czym problem rozwiązać. Jedyna kwestia to to w jakim momencie jest robiony test. Po jednym negatywie nie powinno się karać bo często się zdarza, że ktoś przez przypadek coś naciśnie itp. Co do karania za oskarżanie o czity - nie było mnie na serwerze, więc ciężko stwierdzić; może ktoś ewidentnie dużo razy spamował na u@ i dlatego, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku ale nie było problemu do tej pory co do mojej gry na COD nie grałem 2 miesiące na serwerze  i już są problemy podobnie miałem na DM+Bf2 na początku ssy i tp a teraz po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi z tego taki wniosek ,że ty - dziadzia  za wcześnie wyciągasz ze wszystkiego wnioski ,jeżeli myślisz  ,że jakiś typ gra na wspomagaczach a nie jesteś pewien najpierw przyjrzyj mu się dobrze . (UAV to też troche w tym przeszkadza) .

A co do testów to rzeczywiście trzeba wybierać moment , kiedy gracz jest dead ,  lub gdy jest w bezpiecznej odległości od przeciwnika bo jeżeli tak nie jest to wybiera "byle co" żeby tylko nie dednąć ;] .

Takie moje zdanie . ;>

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łącznie widzę zrobione 4 testy, z czego 1 tylko był negatywny, także szału nie ma, dupy nie urywa. Nie przesadzaj @@GeneraL*, że masz znowu taki spam tymi testami.

 

@@dziadzia, możesz mieć tylko pretensję do siebie. Robisz po 1 teście po czym nic z tego nie wynika.

04/24/2014 - 13:41:16 zrobiłeś test i był pozytywny. Więc po co kolejny 04/25/2014 - 21:14:13 ??? Jeżeli masz wątpliwości co do gracza robisz test. W przypadku gdy jest czysty dajesz sobie siana dalej. Jeżeli był negatywny robisz dwa razy jeszcze go, po czym jeżeli nadal jest negatywny dajesz bana.

 

Robienie pojedynczych testów mija się z celem. Gracz może różne cuda aktualnie robić i test może wyjść źle.

 

@topic

Nie spamujcie bezsensownie pojedynczymi przekomarzaniami. Od tego jest PW/GG/Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×